Jump to content

Antivirüsünüzü 2 Adımda Test Edin..

Sirius

Recommended Posts

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

ben avg 8.0 kullanıyorum yazıyı yapıştırınca herhangi bir tepki vermedi. Uzantısını .com yaptığımda daosyayı açmak istediğimde sildi. Uzantısını .exe yaptığımda da yapar yapmaz sildi. Önceleri nod kullanıyordum kavo.exe ve onlinegames.psv virüslerine karşı etkisiz kaldı. son sürümünü bile denedim sonuç değişmeyince avg yi kurdum. Makina biraz kasılıyor ama tüm virüsleri temizledi. Emin olmak için avg den sonra kaspersky yükledim makinede virüs çıkmadı.

abi saol bea bende karpersky 7.0 var antivirüs olarak ve hemen senin dediklerimi yaptım ve acmadan tam olarak virüs buldu ve bende sildim kaldırdım yani o zaman virüs programım ii bea idare eder daha ok saol tsk usta.. :closedeyes:

kodu yapıstırdım direk kodu sildi bole antivirüs programı yok!!Gercekten testın super elıne koluna sağlık

hangisi o antivirüs arkadaşım?

abi saol bea bende karpersky 7.0 var antivirüs olarak ve hemen senin dediklerimi yaptım ve acmadan tam olarak virüs buldu ve bende sildim kaldırdım yani o zaman virüs programım ii bea idare eder daha ok saol tsk usta.. :closedeyes:

kaspersky iyidir.

nod32 anında yakaladı ilginç bir test doğrusu

test ilginç gerçekten nod32 tavsiyemdir benimde.

Uzantısını Değiştirmeden Yakaladı İçindeki Yazıları sildi.Metin melgesini silmedi.Neden Çünkü Kaspersky Önemli Dosyalarınıza virüs bulaşınca size o dosyayı tekrar size iade eder.

okcj4.jpg

daha yazıyı kopyalayıp yapıstırmamla uyarıu verdı tesekkur ederım

valla nod 32 var sistemimde kopyala yapıştır dedim '' X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H* ''kapattım dosya uzantısı değiştirmek için değiştirmeme bile izin vermedi hemen

sildi

Sayın TNCTR Üyeleri,

Piyasadaki antivirüslerden bu basit "eicar" testini geçemeyen antivirüs yoktur...

Öyle ki, uluslararası güvenilir ve saygın kurumların yaptığı testlerde son derece başarısız olan Avast bile geçer; yukarda "yakalayamadı" diyen arkadaş kopyala-yapıştır yaparken, baştaki "kod:" yazısını da kopyaladığı için sonuç olumsuz çıkmıştır...

Dolayısiyle "eicar" testi antivirüslerin gücünü belirlemek ve kullanacağımız antivirüse karar vermek için yeterli değildir; bu konuda saygınlığı ve güvenilirliği tartışmasız olan kurumların test sonuçlarına (özellikle de son birkaç yıl içinde arka arkaya yapılmış test sonuçları ortalamalarına) bakmamız gerekir:

Bkz: http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=52953

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...