Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Boyunuz Kaç Cm? Kilonuz Kaç Kg? Buyrun Paylaşalım.

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

abdulhey_, Bir saat önce yazdı:

tnctr de ömrün geçerse dombik olursun tabi :) 

ilke şu;  aldığın kaloriden fazlasını yada aynısını harcamıyorsan 1 kaloride yesen kilo alırsın.

dostum

bilgi işlemci olup..........

dötü minderden kalkan varmı ?  tamam gün içinde ali veli nin destek işemlerine gidiyoruz ama uzun süreli değil.. birde sistemi oturtup artık reel bir sorun da kalmıyor ise............... mesai boyunca oturuyorsun.

sonra kalk eve git ve film seyrederken uyuya kal...

kendime en çok güldüğüm olaylardan bir tanesi.. win2000 in betaları çıktığında her bata cd sini alıp yüklerdim.. o zamanlar meşhurdu celeron 300A işlemciler.. heytttttt... ve kurulumlar aşırı uzun sürerdir.. bazen 2 saat. yüklenmesini beklerken, dayanamadım yatağa gidip uzandım. geri kalkmak içinde lambayı açık bıraktım.... ve bir süre sonra odanın ışığı rahatsız edince, yatak içinde mouse aradım... dabi ki mouse u bulamadım... mecburen kalkıp lambayı söndürüp uyumaya devam ettim

işte bu bizim hikayemiz, öyle ....................

tosunpasa, 10 dakika önce yazdı:

dostum

bilgi işlemci olup..........

dötü minderden kalkan varmı ?  tamam gün içinde ali veli nin destek işemlerine gidiyoruz ama uzun süreli değil.. birde sistemi oturtup artık reel bir sorun da kalmıyor ise............... mesai boyunca oturuyorsun.

sonra kalk eve git ve film seyrederken uyuya kal...

kendime en çok güldüğüm olaylardan bir tanesi.. win2000 in betaları çıktığında her bata cd sini alıp yüklerdim.. o zamanlar meşhurdu celeron 300A işlemciler.. heytttttt... ve kurulumlar aşırı uzun sürerdir.. bazen 2 saat. yüklenmesini beklerken, dayanamadım yatağa gidip uzandım. geri kalkmak içinde lambayı açık bıraktım.... ve bir süre sonra odanın ışığı rahatsız edince, yatak içinde mouse aradım... dabi ki mouse u bulamadım... mecburen kalkıp lambayı söndürüp uyumaya devam ettim

işte bu bizim hikayemiz, öyle ....................

Doğru yadırgamıyorum. Bende hayatımda ilk ve bir kaç kez sadece bilgisayarın başında uyuya kaldım. bir kaç annem uyandırdı bazanda kendim uyandım. bende bir ara format atarken mi neydi konu unuttum kafaya takmıştım. yaşlada ilgisi var. ben maratoncuyum aslında. ama bacaklar 5 yıl önce acımaya başlayınca bıraktım koşmayı.