Jump to content

Rapidshare Yardım!

LoTm.YusuF

Recommended Posts

nereye yazacagımı bilemedim.. cvp lamadan silmesseniz sevinirim..

sorunum rapidshare. karakter sayısı 7-8 ama girilen kutu 4 haneli google dan bi arastirdım uzerinde kedi olan harfleri girin demisler onuda denedim olmuo ve 4-5 yanlıs giriste artıq karakterleri goremiyorsun...

bi eL atarsanız cok memnun Olurum !.. :D simdiden sGLun.

Kodu başka bir kullanıcı doğru girince rapid size yeni kod veriyor. 3-4 dakika sonra tekrar deneyin indirmeyi. Kedi olan 4 karakteri doğru girmeniz lazım. Büyük ihtimalle yanlış karakterleri girdiniz. Birkaç ke zyanlış girinci başınıza gelen sorun oluyor.

Kodu başka bir kullanıcı doğru girince rapid size yeni kod veriyor. 3-4 dakika sonra tekrar deneyin indirmeyi. Kedi olan 4 karakteri doğru girmeniz lazım. Büyük ihtimalle yanlış karakterleri girdiniz. Birkaç ke zyanlış girinci başınıza gelen sorun oluyor.

Hayır 4 karakter vermiyor. Arkadaşın dediği gibi 6-7 karakter veriyor.

Boşluğa kedi resmi olan harf ya da sayıları girmemiz isteniyor o kadar.

Tabi biraz zor kedilileri ayırt etmek ama ne yapalım. ????

kuyruklara dikkat edin arkadaşlar kedilerinki çok uzun köpeklerinki kısa ben bu uygulama başladığından beri sadece 1 kere yanlış girdim

kuyruklara dikkat edin arkadaşlar kedilerinki çok uzun köpeklerinki kısa ben bu uygulama başladığından beri sadece 1 kere yanlış girdim

arkadaşımızın dediği gibi köpek derse köpek resimleri olan sayı veya harfleri kedi derse kedi olan harf veya sayıları girmemiz gerekiyor bu uygulama 3-4 haftadır var.bende hiç yanlış yapmadım kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...