Jump to content
TNC-TR
sk8er_boi

Tncxp Sp3 Çikti!

Recommended Posts

TnCXP Sp3 için 4 saat uğraştım. Sadece temel şeyler var. Program Cd'si yok bu sefer. Onu bir daha ki sürümde koyacağım. Şimdilik sadece temel ihtiyaclar.

TNCXP SP3 İle ilgili tüm sorularınızı Yeni açılan TncXP SP3 Sorunları forumuna sorunuz. Bu başlığa sorulan sorular silinecektir.

Windows Media Player 11
Internet Explorer 7
Java 6.0.6
Winrar 3.71
Flash Player
.Net 1,2,3,3.5
Unlocker 1.85a
TeraCopy 2beta3

Ayrıca RAID Sürücüleri, registry düzenlemeleri ekli. Ayrıca Windows Orjinallik Engeline takılmaz. Update yapabilirsiniz.

Normal Sürücüler eklenmemiştir.(ekran,ses kartı vs)

Silinenler:
Out of Box Experience (Windows Aktivasyon, zaten aktif)
MSN Explorer
Tour (İlk kurulumda çıkan saçma tanıtım )
Search Assistant ( Arama köpeği )
Security Center

ekran3bg5.jpg
ekran1ax5.jpg
ekran2pe8.jpg

Bu sürümde direk iso dosyası olarak vermedim. Çünkü bir çok kişi winrar ile extract ediyor veya farklı hatalar yapıyor. ISO'yu direk exe içine gömdüm. Exe'yi açtığınız zaman iso'yu geçici klasöre çıkarıp özel cd yazma programı geliyor. Bu programla direk cd'ye yazdırabilirsiniz. Eğer iso dosyasını almak istiyorsanız, cd yazdırma programı çıkınca %temp% klasörüne giderek tncxpsp3.iso dosyasını alabilirsiniz.

Çıkarma işlemi bilgisayarınızın hızına göre uzayabilir. Lütfen alttaki autoit programını kapatmayınız. CD Yazdırma programı gelecektir. Bekleyiniz.

Toplam 650 MB

Torrent

Please login or register to see this link.

Şu an için sadece ben upload ediyorum. Eğer rapidden indirdiyseniz, bu torrenti ekleyin, sonra indirme klasörünün içine TNCXPSP3.exe dosyasını atınız. Sonra uTorrent'te eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp Force Recheck diyin.Bu şekilde dosya daha hızlı yayılacaktır. Yoksa benim hızımla bitmez.Edit: Kimse seedlemiyor arkadaşlar. 10 kişi kadar var. İndirmesi biten silmese ne güzel olacak.Bultar: Edit 2: Seede Casus2716 arkadaşımız 1MB/sn lik destek vermektedir. Kendisine teşekkürü borç biliriz.Not: TNCXP'nin herkese erişebilmesi için, diğer forumlarda da paylaşınız.

biraz uğraştırdı ama sonunda çalışan linkleri buldum. Arkadaşlardan ricam bu dosyaları tek link şeklinde upload ederlerse herkes kolaylıkla indirebilir. Öte yandan linklerin 1. mesaja eklenmesi dileğiyle:

• Like 5

Ellerinize sağlık, harika görünüyor.

Aklıma takıldı, unlocker 1.85a özel bir sürüm müdür? Neden 1.87'yi eklemediniz acaba?

MAŞAALLAH tosun yine bekleneni yaptın helal olsun...

yenilenemeycek diyenler kısa bi cevaptır herhalde...

konuya ilk sayfada yorum yapanlardan olmak ta güzel bu arada...

BAŞARILAR...

SELAMETLE..

teşekkür ederim

süper hız

AHH birde şu ASUS P526 romunu da kendime göre güncelleye bilsem

NEYSE TEŞEKKÜRLER TEKRAR

Ellerinize sağlık, harika görünüyor.

Aklıma takıldı, unlocker 1.85a özel bir sürüm müdür? Neden 1.87'yi eklemediniz acaba?

Yeni sürümün çıktığından haberim yoktu gerçekten. Elimde unlocker addonu vardı. Onu kullandım.

Güvenlik merkezini neden kaldırdınız.Sebebini ögrenirsem bende kendi katılımsız cd lerimde kaldırayım veya kalsın.

Güvenlik merkezini neden kaldırdınız.Sebebini ögrenirsem bende kendi katılımsız cd lerimde kaldırayım veya kalsın.

Gereksiz ve sistem kaynaklarını tüketen bir uygulama olduğu için.

teşekkürler emeğine sağlık yaklaşık 2 aydır vista kullanıyorum ama Xp nin yerini tutmuyor

gözüme birşey çarptı sanırım oem xp proya crack yapıldı bu cracki paylaşırmısın

Not:start menüde windows etkinleştirme duruyor o yüzden sordum

gözüme birşey çarptı sanırım oem xp proya crack yapıldı bu cracki paylaşırmısın

Not:start menüde windows etkinleştirme duruyor o yüzden sordum

Hmm şöyle söyleyeyim. Bu hala katılımsız bölümünde paylaştığım sp2. Üstüne sadece sp3 ekledim. OOBE'yi silmeden önce çekmiştim o screeni. Tıklayınca windows zaten etkinleştirilmiş diyor.

Abi kafama takıldı da, şimdi bu "tncxp sp3" microsoft'un yeni çıkardığı SP3'ü içeriyor mu içermiyor mu?

Abi kafama takıldı da, şimdi bu "tncxp sp3" microsoft'un yeni çıkardığı SP3'ü içeriyor mu içermiyor mu?

İçeriyor tabiki.

hocam allah razı olsun ne diyim .. kime kurduysam Tnc Sevdalısı oldu ...

Tnc Xp ye devam

teşekkürler indiriyorum hemenbakalım nasıl bir şey ama ben pek fark bilmiyorum sp2 ve sp3 arasında sanki sadece bilgisayarım sağ tık özelliklere girince belli gibi sp3

günlerdir forumun açılmasını bekliyordum arkadaşım beklediğime değmiş paylaşımın için çok teşekkürler emeğine sağlık başarılarının devamını diliyorum

Forumun kapalı kalmasının peşine güzel bir dönüş olmuş ellerine sağlık lakin bu bir sonraki sürümün çıkması ne kadar sürer acaba onuda öğrenebilirmiyiz

Forumun kapalı kalmasının peşine güzel bir dönüş olmuş ellerine sağlık lakin bu bir sonraki sürümün çıkması ne kadar sürer acaba onuda öğrenebilirmiyiz

Bir süre ve söz veremiyorum.