Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Administrator

[quote name='byrol' date='16 May 2011 - 10:09 ' timestamp='1305529741' post='1011521']
HOTFİLE LINKI KIRIK ....(:(:((:(:(:(:(:(
[/quote]

Hotfile hesabımı kapattığı için artık hotfile linki yok. Filesonic linkleri ekledim.

Ben Partları bi rapid'den bi Filesonic'den indirdim zaman kaybetmemek icin çünkü acilen bi format cd'sine ihtiyacım var cafedeki ana bilgisara format atmalıyım makina çöktü gibi birsey..Partları indirdim Rar'dan çıkartıyorum ama Part7 hatalı diyor !!!

Edited by saw331

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

zamanında PC hocamızdan TNCXP yi aLıp kurmuştum, driverLerini kendi kuruyor ekLemeLerini yapıyor sorunsuz çaLışıyor faLan çok memnun kaLmıştım, sora CD kırıLdı gitti öyLe..Şimdi TNCXP SP3 ü görünce çok mutLu oLdum :) eLLerinize sağLık Çok başarıLı bir çaLışma oLmuş.. Ama birşey soracam..

bende win 7 uLtimate 64 bit war, onumu kuLLanayım yoksa TNCXP SP3 ümü ? oyun için ve hız açısından hangisi daha iyi performans werir biLginiz warmı ?

ellerin dert görmesin tncxp den çok faydalandım bundanda yararlanacağımız kesindir..
emeklerini takdir ediyorum iyi işler yapıyorsun
internetciler ve format çeken birsürü insan sana dua ediyodur eminim..
tüm işlerinde başarılar dilerim....

• 2 hafta sonra ...

Öncelikle emeğiniz için teşekkürler.. Ben 1.partı filesonicten geri kalanınıda rapidden indirdim. partları tek tek açtığımda "TNCTR" şifresini kabul ediyor. fakat çıkartmak istediğimde en sonunda CRC(yanlış şifre) hatası veriyor.. bunun sebebi nedir acaba?

1. partıda rapidden indirince sorun çözüldü.. partları karışık indirince hata veriyor çıkartırken bilginize..

Edited by vampoo