Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator

TnCXP Sp3 için 4 saat uğraştım. Sadece temel şeyler var. Program Cd'si yok bu sefer. Onu bir daha ki sürümde koyacağım. Şimdilik sadece temel ihtiyaclar.

TNCXP SP3 İle ilgili tüm sorularınızı Yeni açılan TncXP SP3 Sorunları forumuna sorunuz. Bu başlığa sorulan sorular silinecektir.

Windows Media Player 11
Internet Explorer 7
Java 6.0.6
Winrar 3.71
Flash Player
.Net 1,2,3,3.5
Unlocker 1.85a
TeraCopy 2beta3

Ayrıca RAID Sürücüleri, registry düzenlemeleri ekli. Ayrıca Windows Orjinallik Engeline takılmaz. Update yapabilirsiniz.

Normal Sürücüler eklenmemiştir.(ekran,ses kartı vs)

Silinenler:
Out of Box Experience (Windows Aktivasyon, zaten aktif)
MSN Explorer
Tour (İlk kurulumda çıkan saçma tanıtım )
Search Assistant ( Arama köpeği )
Security Center

ekran3bg5.jpg
ekran1ax5.jpg
ekran2pe8.jpg

Bu sürümde direk iso dosyası olarak vermedim. Çünkü bir çok kişi winrar ile extract ediyor veya farklı hatalar yapıyor. ISO'yu direk exe içine gömdüm. Exe'yi açtığınız zaman iso'yu geçici klasöre çıkarıp özel cd yazma programı geliyor. Bu programla direk cd'ye yazdırabilirsiniz. Eğer iso dosyasını almak istiyorsanız, cd yazdırma programı çıkınca %temp% klasörüne giderek tncxpsp3.iso dosyasını alabilirsiniz.

Çıkarma işlemi bilgisayarınızın hızına göre uzayabilir. Lütfen alttaki autoit programını kapatmayınız. CD Yazdırma programı gelecektir. Bekleyiniz.

Toplam 650 MB

Torrent

http://www.demonoid.com/files/download/HTTP/1464487/27768867

Şu an için sadece ben upload ediyorum. Eğer rapidden indirdiyseniz, bu torrenti ekleyin, sonra indirme klasörünün içine TNCXPSP3.exe dosyasını atınız. Sonra uTorrent'te eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp Force Recheck diyin.Bu şekilde dosya daha hızlı yayılacaktır. Yoksa benim hızımla bitmez.Edit: Kimse seedlemiyor arkadaşlar. 10 kişi kadar var. İndirmesi biten silmese ne güzel olacak.Bultar: Edit 2: Seede Casus2716 arkadaşımız 1MB/sn lik destek vermektedir. Kendisine teşekkürü borç biliriz.Not: TNCXP'nin herkese erişebilmesi için, diğer forumlarda da paylaşınız.

Semsibey upload - 2023 November | "TNCXPSP3.iso" CRC32: 0E8F5157

Ad: TNCXPSP3.rar
Boyut: 627203413 bayt (598 MiB)
CRC32: B1D603FB
CRC64: 81E128120C6D7CAF
SHA256: 158587846AEC2BEDB48B1524BCF50FAC935C0A55A3297B87229B6871D8FFBDD2
SHA1: B0F8A885863288C446F3BF88F8AE5DB7F6605267
BLAKE2sp: DF0CC7760800A3E03F54B444867E9152CBABDA8450CB634069C2B01BA00301FB

RoyalCrown_SeRCaN, 01.05.2014 - 10:22 yazdı:

biraz uğraştırdı ama sonunda çalışan linkleri buldum. Arkadaşlardan ricam bu dosyaları tek link şeklinde upload ederlerse herkes kolaylıkla indirebilir. Öte yandan linklerin 1. mesaja eklenmesi dileğiyle:

Spoiler

Edited by semsibey
mir.cr multilink eklendi
  • Like 7
  • Thanks 1

• Administrator
Ellerinize sağlık, harika görünüyor.

Aklıma takıldı, unlocker 1.85a özel bir sürüm müdür? Neden 1.87'yi eklemediniz acaba?

Yeni sürümün çıktığından haberim yoktu gerçekten. Elimde unlocker addonu vardı. Onu kullandım.

• Thanks 1

• Administrator
Güvenlik merkezini neden kaldırdınız.Sebebini ögrenirsem bende kendi katılımsız cd lerimde kaldırayım veya kalsın.

Gereksiz ve sistem kaynaklarını tüketen bir uygulama olduğu için.

• Administrator
gözüme birşey çarptı sanırım oem xp proya crack yapıldı bu cracki paylaşırmısın

Not:start menüde windows etkinleştirme duruyor o yüzden sordum

Hmm şöyle söyleyeyim. Bu hala katılımsız bölümünde paylaştığım sp2. Üstüne sadece sp3 ekledim. OOBE'yi silmeden önce çekmiştim o screeni. Tıklayınca windows zaten etkinleştirilmiş diyor.

hocam allah razı olsun ne diyim .. kime kurduysam Tnc Sevdalısı oldu ...

Tnc Xp ye devam

teşekkürler indiriyorum hemenbakalım nasıl bir şey ama ben pek fark bilmiyorum sp2 ve sp3 arasında sanki sadece bilgisayarım sağ tık özelliklere girince belli gibi sp3

• Thanks 1

• Administrator
Forumun kapalı kalmasının peşine güzel bir dönüş olmuş ellerine sağlık lakin bu bir sonraki sürümün çıkması ne kadar sürer acaba onuda öğrenebilirmiyiz

Bir süre ve söz veremiyorum.