Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Şu an için addonlar temalar zartlar zurtlar sp3 için tam uyumlu değil umarım bu sabırsızlar için yapılan bir makyaj çalışmasıdır ve asıl tema crcak sp3 için ie7 felan çıkınca full stable sürüm burda yayınlanır...

• Administrator
Şu an için addonlar temalar zartlar zurtlar sp3 için tam uyumlu değil umarım bu sabırsızlar için yapılan bir makyaj çalışmasıdır ve asıl tema crcak sp3 için ie7 felan çıkınca full stable sürüm burda yayınlanır...

Yoo herşey uyumlu. Tema da çalışıyor. Sizin istediğiniz ne?

Sizin imzanızı taşıyan programlara hep güvenmişimdir. Zira hiç birinde yamuk çıkmıyor hiç çekinmeden düşünmeden indiriyorum bu da öyle birşey sormaya mahal bırakmıyorsun ki. Hep iyi ve de hep öndesin. Başarılrının devamını diliyor teşekkürlerimi arz ediyorum sayın boi.

sk8er_boi güzel insan canım benim bi anlatsana vista temasını nasıl entegre ettin ben nlite ile entegre ediyorum görünmüyor service pack 3'e vista temasına sını internet explorer 7 yi media player 11' entegre edicem internet explorer 7 ile media player 11 entegre ediyorum ama temayı edemiyorum yardımcıolursan sevinirim

sk8er_boi üstadım

öncelikle yine döktürdüğün için eline koluna ve klavyene sağlık.

lakin tncxp sp3 ile bir önceki versiyonda verdiğin 2.ci cd.yi de güncelleyerek dvd yapıp upload edebilir misin.?

Ofis 2003'ün de sp3.ünü eklersen seviniriz wallahi.

• Administrator
sk8er_boi güzel insan canım benim bi anlatsana vista temasını nasıl entegre ettin ben nlite ile entegre ediyorum görünmüyor service pack 3'e vista temasına sını internet explorer 7 yi media player 11' entegre edicem internet explorer 7 ile media player 11 entegre ediyorum ama temayı edemiyorum yardımcıolursan sevinirim

nLite'nin unattended setkmesinde temalar bölümü var. Insert All Local deyince bilgisayardaki tüm temaları alıyor. İstediklerini silebiiyorsun. Yandaki kutucuktan da varsayılan temayı seçebiliyorsun.

sk8er_boi üstadım

öncelikle yine döktürdüğün için eline koluna ve klavyene sağlık.

lakin tncxp sp3 ile bir önceki versiyonda verdiğin 2.ci cd.yi de güncelleyerek dvd yapıp upload edebilir misin.?

Ofis 2003'ün de sp3.ünü eklersen seviniriz wallahi.

Söz veremiyorum işlerim dolayısıyla.

nLite'nin unattended setkmesinde temalar bölümü var. Insert All Local deyince bilgisayardaki tüm temaları alıyor. İstediklerini silebiiyorsun. Yandaki kutucuktan da varsayılan temayı seçebiliyorsun.

Söz veremiyorum işlerim dolayısıyla.

dediğini ayne bende yapıyorum fakat windowsun klasik teması görünüyor

gözüme birşey çarptı sanırım oem xp proya crack yapıldı bu cracki paylaşırmısın

Not:start menüde windows etkinleştirme duruyor o yüzden sordum

etkinleştirme sorunumu var.? kötü o zaman.

biraz daha çalışsanız olurdu :)

ayrıca ben eski tnc xplerde çok sorun yaşadım. o yüzden indirmeyecem.

pc sürekli hata veriyor..kendi bilgisayarımdada kurduğum diğer bilgisayarlarda da

o yüzden indirmeyecem.

İlkokulu bitirseydiniz olurdu. Okuma öğrenme kurslarına gitseniz de olurdu.

sen ana okuluna gitsen bence daha iyi olur. hiç değilse yazı yazmayı öğrenirsin... :)

pc sürekli hata veriyor..kendi bilgisayarımdada kurduğum diğer bilgisayarlarda da

o yüzden indirmeyecem.

sen ana okuluna gitsen bence daha iyi olur. hiç değilse yazı yazmayı öğrenirsin... :)

SAĞOLASIN TORRENTEN İNDİRME DEVAM EDİYOR

SAĞOLASIN TORRENTEN İNDİRME DEVAM EDİYOR

DEMONOID.COM için davetiyen varmı?

• Administrator

o yüzden indirmeyecem.

Anaokulunda yazma öğretmiyorlar. :) Zorla indirtmiyoruz kimseye. Beğenen indirir. Kıskanan çatlar.

SENİMİ KISKANACAM BEN SORUN YAŞADIM ADAM AKILLI PAYLAŞIM YAPIN DİYE YORUM YAPIYORUZ.

BAK BAŞKA BİR ARKADAŞINIZ XP SP3 Ü YAPMIŞ KATILIMSIZ. İNDİRDİM. KURDUM İYİ ÇALIŞIYOR ŞUAN.

AMA ONDA DA SORUN YAŞARSAM ONADA SANA YAZDIKLARIMI YAZARIM. BİRŞEYLERİ DOĞRU DÜRÜST YAPMANIZ İÇİN YORUM YAPIYORUZ.

SİZE ELEŞTİRİLERDE BLUNUYORUZ.

BEN TNC XP LERİN HEPSİNDE SORUN YAŞADIM. ONU SÖLÜYORUM...

HA BEN TNC XP DEDİLERMİ ZATEN 10 ADIM GERİ DURURUM. MERAKET ETME İNDİRMEM..

• Administrator
SENİMİ KISKANACAM BEN SORUN YAŞADIM ADAM AKILLI PAYLAŞIM YAPIN DİYE YORUM YAPIYORUZ.

BAK BAŞKA BİR ARKADAŞINIZ XP SP3 Ü YAPMIŞ KATILIMSIZ. İNDİRDİM. KURDUM İYİ ÇALIŞIYOR ŞUAN.

AMA ONDA DA SORUN YAŞARSAM ONADA SANA YAZDIKLARIMI YAZARIM. BİRŞEYLERİ DOĞRU DÜRÜST YAPMANIZ İÇİN YORUM YAPIYORUZ.

SİZE ELEŞTİRİLERDE BLUNUYORUZ.

BEN TNC XP LERİN HEPSİNDE SORUN YAŞADIM. ONU SÖLÜYORUM...

HA BEN TNC XP DEDİLERMİ ZATEN 10 ADIM GERİ DURURUM. MERAKET ETME İNDİRMEM..

Huzursuzluğunuzu bildirmenin en iyi yolu değil bu. Karşınızdaki kişi sizin maaşlı işçiniz değil. Ayrıca yazı yazarken Capslock tuşunuzu kapatınız. "Bu bozuk!" Demek eleştiri değildir. Yazdıklarınızı tekrar gözden geçirin.

Şu an için sadece ben upload ediyorum. Eğer rapidden indirdiyseniz, bu torrenti ekleyin, sonra indirme klasörünün içine TNCXPSP3.exe dosyasını atınız. Bu şekilde dosya daha hızlı yayılacaktır. Yoksa benim hızımla bitmez.

bu kısmı anlayamadım ben. şimdi sadece rapidden verdiğinizi indirsek yetmiyor mu

bu arada çok teşekür ederim. tncxp kullanıyordum uzun zamandır

• Administrator
ben partları çıkarıp exe yi tıkladığımda pc donuyor,nerede yanlış yapıyorum acaba? :)

Donmamıştır pc. Bekleyin biraz.

@LordMidnight

O notu torrentten dosyayı paylaşmak isteyenler için ekledim. Kafanız karışmasın.