Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
torrent de sorun var indiremedim bir ilgilenirmisiniz size zahmet

Şu an 20 kişi çekiyor.

Merhaba Arkadaslar Ben size bise soracam bu tncxpsp3 ün diger tncxpden ne farkı var indirmeye basladım kuracam biraazdan su anda tncxp var bende

Sp3 birşey ifade etmiyor mu?

ellerin dert görmesin sk8er_boi

sanala kurdum sorunsuz kuruldu.

sana bişi danışmak istiyorum.

dün nlite ile sp3 ekledim lakin

kurulum sırasından cd-keyi kabul etmedi

lagal xp ile bolca vlk key denedim yinede olmadı

acabe sebebi nedir sence?

• Administrator
abı tesekkur ettım allah senden razı olsun sayende key den guncelelmeden kurtulduk pekı driwerler var degfılmı_?

İlk postu sindire sindire okuyun.

ellerin dert görmesin sk8er_boi

sanala kurdum sorunsuz kuruldu.

sana bişi danışmak istiyorum.

dün nlite ile sp3 ekledim lakin

kurulum sırasından cd-keyi kabul etmedi

lagal xp ile bolca vlk key denedim yinede olmadı

acabe sebebi nedir sence?

Tncxpsp3 içineki keyi dene birde.

YA ARKADASLAR BİDE BİSE SORMAK İSTİYORUM BİLİYORUM COK OLDUM BU DAKİKALAR AMA BENDE ASROCK P4VM8 ANAKART WAR SATA SEGATE 80 GB HD VAR TNCXP DİREK TANIYODU BU SİSTEMLE VEDE BASKA SİSTEM KURAMIYODUM TNXCP SP3 DE TANIRMI BU SİSTEMİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM DİGER HİC Bİ İŞLETİM SİSTEMİ TANIMADI HARDDİSKİ DOLAYISIYLA FORMAT ATAMADIM TEK TANIYAN TNCXP OLDU TNCXPSP3 DE TANIRMI HERKESE KOLAY GELSİN

• Administrator
YA ARKADASLAR BİDE BİSE SORMAK İSTİYORUM BİLİYORUM COK OLDUM BU DAKİKALAR AMA BENDE ASROCK P4VM8 ANAKART WAR SATA SEGATE 80 GB HD VAR TNCXP DİREK TANIYODU BU SİSTEMLE VEDE BASKA SİSTEM KURAMIYODUM TNXCP SP3 DE TANIRMI BU SİSTEMİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM DİGER HİC Bİ İŞLETİM SİSTEMİ TANIMADI HARDDİSKİ DOLAYISIYLA FORMAT ATAMADIM TEK TANIYAN TNCXP OLDU TNCXPSP3 DE TANIRMI HERKESE KOLAY GELSİN

Tncxp tanıdıysa bu da tanır.

• Administrator
Ben Bunu indirmek Yerine Microsoftun direk spe yamasını normal tncxp üzerine kursam yine aynısı olacak sanırım...

Yine sp3 regedit ayarlarında sorun cıkmıyo değilmi?_

Her tncxp kurduktan sonra üstünde sp3 kurmayın diye bu çabamız.

Bir dahaki sürüm derken TNCXP 2 den mi bahsediyoruz? Yani daha kaliteli daha iyi bir TNC ? :)

Aslında bu aklımdaki bir soruydu, yeri gelmişken sorayım.Bir de TNCXp nin rpgram cd sini de güncelleyeceksiniz demi, ps3 lü flash3lü sonra office2007 felan...

Bu arada tnc mübtelasıyım ben de.

yav arkadaş kafayı yicem bu rapid yüzünden :) üyeliğim yok free olarak yüklüyorum ama her part dan sonra 107 dakika beklemem gerektiğini söylüyo öncede bekletiyodu ama 3 veya 7 dakika bu niye bukadar uzun sürerki yapılacak bişey varmı acaba bukadar beklememek için ücretli üyelik dışında :)

• Administrator
nLite 1.4.5 Final çıkmadan nlite ile yapılan işlerin yanına bile yaklaşmayın full hata dolu beta sürüm.

http://www.msfn.org/board/nLite-145-beta-2-Honey-t113700.html&st=80[/CODE]

Kanıt gösterin.

@Dropkick

Hayır. Hiç sürücü yok.

sk8er_boi ya arkadasim sen iyisin neden colukla cocukla ugrasiosun birak yazsin o yazacagini islerinden zaman ayirdiginda da tncxpsp3 u gelistirirsin zaten.

sizde baski yapmayin adama ne mecburiyeti var hizmet etmeye.

tncxp de 10 numara baska bir suru customized xp denedim illaki bir yerde problem cikardi ve hicbiri tnc performansini vermedi arkadaslar durduk yere b.k atmayin lutfen.

emege saygi kolay gelsin takim...