Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

yav arkadaş kafayı yicem bu rapid yüzünden :) üyeliğim yok free olarak yüklüyorum ama her part dan sonra 107 dakika beklemem gerektiğini söylüyo öncede bekletiyodu ama 3 veya 7 dakika bu niye bukadar uzun sürerki yapılacak bişey varmı acaba bukadar beklememek için ücretli üyelik dışında :)

Modemini resetleyerek bekleme sorununa çözüm bulabilirsin.Bu arda gerçekten çok güzel olmuş, yeni laptoplarda sata sürücüsü problemi yaşıyorduk umarım bu sürümde sorun ortadan kalkmıştır.Ellerine sağlık.

Sanala kurdum 256 ramle uçak gibi hızlı normal prolarımı kurdum üstüne acronisledim güncelleme çalışıyor gördüğüm tek problem güvenlik merkezinin kapalı olması içerisindekilere ayrı ayrı ulaşılıyor ama açık olsaydı daha hoş olurdu ....onun dışında mükemmel ellerine sağlık dostum tekrar.....

3787.jpg

Kaliteli ve güzel çalışma olmuş keşke Hiren'in son sürümü türkçe o'da cd'de olsyaydı (zaten biz insan oğlu yetinmesini bilmeyiyiz ya neyse.....)

bu seferde diğer sürümü sabirla bekliyoruz.

En yakın zamanda kurup deneyeceğim.

EMEĞİ geçen herkese teşekkürler.

helal olsun baba sana 4 saat uraşmışsın bizim için ama bizim milletimiz somuruyo ve üstelik bide bene beqenmedim diyo kardeim beqenmediysen yukleme sana qırtlana sarılıp yuklemi diyolar enayi çok bu dunyada varya:) paylaşım için saqlasın ben tncxp 2 kurdum leptoba qayet süper çalışıyodu vede hızlıydı :)

Öncelikle sorularınızı buradan sorun

http://www.tnctr.com/index.php?showforum=73

usta ben isoyu bulamadım temp dosyasının içinde nerden bulacam ?

Başlar /Çalıştıra

%temp%[/CODE]

bunu yapıştırın açılan dosya içerisinde

[CODE]~dobrcrs.tmp[/CODE]

bu dosyayı arayın

.Net 1,2,3,3.5 silent kurulumlarını ayrı upload edebilirmisin?

buradan ulaşbilirsiniz http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=47627

Edited by yavuzccn

tncxp kullanıyorum uzun zamandır. ve çevremdeki herkes banada yükle diyor.. çünkü bu kadar stabil ve hızlı ve de sorunsuz ve driver sorunu olmayan bir xp piyasada yok. yerli yabancı her modifiye xp paylaşımını indirip denedim..

ama tncxp gibisi yok. tek kelimeyle mükemmel. ilkinde hiç bir sorun yaşamadım. sp3 entegre edilmiş olan yenisinide hemen indirip kurdum

yine tek kelimeyle mükemmel

emeğine saygı duyuyorum..

meyve veren ağaç taşlanırmış.. o yüzden ben asla tncxp hakkında yazılan kötü yorumlara inanmıyorum ve onları kıskançlık olarak görüyorum

ve vistanında sp1 eklenmiş lite versiyonunuda bekliorum.. :)

Torrent:

Please register to see this content.

en kolay paylaşım yöntemi bu olsa gerek çok tan indirdim ve göndermeye başladım indirmemiş olan arkadaşlar

bunu indire bilir kaynak var hizda iyi.