Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

gerçekten de ellerine saglık adminim

adminm gerçektede çok ğüzel bi işletim sistemine benziyor bende kulllanmak istiyorum fakat bunu başka siteye upload edermisiniz lütfen rabıd çok felaket :S

çok çok tşkler şimdiden allah razı olsun

Program için öncellikle ellerine saglık ama bilgisayarı bi kaç defa yeniden baslattıktan sonra taklıp kalıyor 3 defa format attım belki kendimden kaynaklana bi sorun vardır diey ama tncxpsp3 den kaynaklarınıyor eski xpsp2 kurdum sorun kalmadı tekrardan tesekkurler

• Administrator
öncelikle tşk...deneyen arkadslar kısayol okları mevcut mu?tncxp de yoktu sırf o yüzden kullanmıyordum bunda varmı?

Küçük bir registry ayarıyla düzeliyor ok mevzusu. Ben de okları sevmiyorum.

seker_boi arkadasım bı sakıncası yoksa bu tncxpsp3 e driver ekleyıp upload etsem bı sorun olmaz değil mi sanal makınada denedım catır catır calısıo ben kullanıom driverlı sekılde tncxp hayranlarının da kullanmasını ısterım

• Administrator
seker_boi arkadasım bı sakıncası yoksa bu tncxpsp3 e driver ekleyıp upload etsem bı sorun olmaz değil mi sanal makınada denedım catır catır calısıo ben kullanıom driverlı sekılde tncxp hayranlarının da kullanmasını ısterım

Biz ekleriz gerekirse.

Arkadaşlar sp3'lü sistemlerle ilgili şu haberi okudum da başınıza geldimi bir göz atın lütfen. Yorumlarınızı bekliyorum..

Hewlett-Packard, AMD tabanlı sistemleri üzerinde Windows XP kullanan kullanıcılarına SP3'ü "şimdilik" kurmamalarını önerdi. Bilindiği gibi, SP3'ün yayınlanmasının hemen ardından çok sayıda "yeniden başlama" şikayeti gelmişti.

Şirket, Pavilion ve Compaq Presario masaüstü PC'leri için hazırlanan web sitesinde şu açıklamayı yaptı: "SP3'ü yükledikten sonra, sistemin açılışı sırasında mavi ekran hatasıyla karşılaşılabiliyor. Bunun nedeni, SP3'ün, AMD tabanlı sistemlere bile Intel güç yönetimi sürücüsünü yüklemesi. "

Peki ama AMD tabanlı HP sahipleri SP3'ü ne zaman yükleyecek? Hewlett-Packard, önümüzdeki hafta HP Update üzerinden SP37394 isimli bir yama yayınlamaya hazırlanıyor. Bu yama yayınlandığında, SP3 ve AMD tabanlı HP sistemler arasındaki uyumsuzluk giderilmiş olacak.

Microsoft'un bu konuda bir yama yayınlayıp yayınlamayacağı ise merak konusu. Zira bahsedilen mavi ekran hatası sadece HP'lerde değil, Dell, Gateway ve Lenovo sistemlerde de yaşanıyor. Asus'un yonga setlerinin başı ise yeniden başlama problemiyle dertte.

Kardeş ben eski TNCXP kullanıcısıyım o güzeldi şimdi TNCSP3 indirdim ancak driverleri diğeri gibi tanımıyo kendin tanıtman gerekiyo bunda eksiklikmi var acaba onun dışında başka bi problem görmedim Birde benim şöyle bi düşüncem var olurmu acaba bunların hepsini DVD de verseniz programlarla birlikte kurulumdan sonra programlarımızıda ordan kursak hemde tüm driverlerle ve geniş program arşiviyle birlikte öyle nasıl olur kardeş eline sağlık

Edited by teknisyen03

Tncxpsp3 indirdim ve kurdum. kendi yapmış olduğum sp3 lü xp de gereksiz yere takılma ve kilitlenme oluyordu. bu nedenle bunuda denemek istedim ama nafile aynı sıkıntılarla gene karşı karşıya kaldım.. kurulum vs harhangi bir problem otomatik güncelleştirme problemi gibi bir sıkıntı yok hepsi gayet stabil bir şekilde çalışıyor... ama bende de garip bir sorun var ki tema ililgili sanırım. kendi kullandığım araç çubukları ekliyorum ve her açtığımda orijinal haline geri dönüyor..Benim eklediğim yokoluyor her açtığımda tekrar eklemek zorunda kalıyorum Bilmiyorum bunla karşılaşan oldumu..

Herşeye rağmen emeğine sağlık.. Güzel bir çalışma olmuş.....:D :D

Edited by 3psil10