Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
Masa üstüne kısayol atınca kısa yol olduğunu gösterir simge yok bunu nasıl geri getirebiliriz ????

ysncn_'nin forumda bir anlatımı var bu konu ile ilgili.

keşke geçen seferki gibi yine bir klasörde açıp neroda yazabilseydik o şekil çok kolay oluyor

Yüzlerce kişi winrarla iso'yu extract edip sonra bu boot olmuyor diye mesaj atsaydı daha mı iyiydi?

İndirebilsem torrent dosyasını ben de seedleyecem ama kimse paylaşımda bulunmayı yeğlemiyor. Rapidden bağımsız bir şekilde herhangi bir sınır olmadan download etmenin yolu budur arkadaşlar. Hepinizi biraz ilgiye davet ediyorum. Biz bu kadar değiliz bunu da biliyorum. İstasem rapidden indirir geçerim ama aramızda torrent paylaşım kültürünün de yerleşmesi adına ısrarla torrent kullanıcam. Bu arada emekleri için sk8er_boi kardeşimize teşekkür ediyorum. Emeğine ve yüreğine sağlık...

• Administrator
İndirebilsem torrent dosyasını ben de seedleyecem ama kimse paylaşımda bulunmayı yeğlemiyor. Rapidden bağımsız bir şekilde herhangi bir sınır olmadan download etmenin yolu budur arkadaşlar. Hepinizi biraz ilgiye davet ediyorum. Biz bu kadar değiliz bunu da biliyorum. İstasem rapidden indirir geçerim ama aramızda torrent paylaşım kültürünün de yerleşmesi adına ısrarla torrent kullanıcam. Bu arada emekleri için sk8er_boi kardeşimize teşekkür ediyorum. Emeğine ve yüreğine sağlık...

Bana da yazık arkadaşlar :)

adszwi4.jpg

Bana da yazık arkadaşlar :)

adszwi4.jpg

Bilgisayar başından kalksam bile 7/24 indirmeye devam ediyorum. Zaten download için genellikle torrent kullanıyorum. Ama bu işi hakkaten üyeler arasında yaymamız lazım diye düşünüyorum.

hocam allah razı olsun ne diyim .. kime kurduysam Tnc Sevdalısı oldu ...

Tnc Xp ye devam

bunu torrentten indirdik ama cd ye yazdıramadık bu isomudur nedir kendi yazma proğramı var galiba onunlada bir turlu yazamıyoruz cd ye keşke iso formatında olsaydı onu genede tanıyorduk bu torrentten indirenler bunu nasıl cd ye yazdırcek bir acıklama yapılırsa iyi olcek teşekkurler

HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM ELİNE EMEGİNE SAGLIK AMA Bİ SIKINTIYLA KARŞILAŞTIM PARTLARDAN HEPSİNİ İNDİRDİM AMA PREMUİM ÜYE OLMAMA RAGMEN Bİ TÜRLÜ PART 5 İ İNDİREMEDİM SANIRIM Bİ SIKINTI VAR FLASHGET İLE BİR SEFER İNDİRDİ AMA ONDADA 99,99 MB DA KALDI <_< BUDA BENİM ŞANSIM SANIRIM

yaa allah aşkına biri şu torrenti biri tarif etsin indiremiyorum sayfayı açıyorum register diyor

s.a.

Kardeş demonoid kayıtlı kullanıcılara çalışmaya başladı. Eğer sizlercede mümkünse ben demonoid den indiriyorum buraya bi torrent olarak atayım account istemeyen ama seed 'lemeniz lazım yetmez bnm makinem. Birde demonodi üyeliği olan burada vermesi üyelik bilgilerini dikkat edin adminler direkt sizin üyelikleride siliyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kardeş eline sağlık Sp3 çok iyi olmuş ama Tncxp olan kardeşlerime bir uyarıda bulunayım . Eğer makinenizde tncxp kurulu ise Microsoft'dan sp3'ü indirmeyin hata veriyor ve sisteminiz gidiyor. Bende böyle bir hata verdi sk8er_boi kardeş acaba sebebi ne ?

----------------------------

Osmanbey kardeşim %temp% klasörüne kendisini açmış oluyor zaten gelen exe dosyası sk8er_boi kardeşimiz rar görünen İso açma problemi yaşayan arkadaşlara yapmış bu güzelliği eğer siz yapadıysanız bir arkadaşımız nasıl o klasöre gidebileceğiniz yazmış eğer hala ulaşamıysanız pm atın yardım ederim size

Edited by sir_isaac

kardaş kusura bakma rapidshare linklerini indirdim ondan sonra diger linkleri inderemedim

ve indirdigim rapid downloadları winrrar açtım ne yaziki winrarla açtıgım dosya çift tıkladıgım zaman

bilgisayarrım donuyor

yardımcı olsan iyi olur

gene eline saglık

• Administrator
s.a.

Kardeş demonoid kayıtlı kullanıcılara çalışmaya başladı. Eğer sizlercede mümkünse ben demonoid den indiriyorum buraya bi torrent olarak atayım account istemeyen ama seed 'lemeniz lazım yetmez bnm makinem. Birde demonodi üyeliği olan burada vermesi üyelik bilgilerini dikkat edin adminler direkt sizin üyelikleride siliyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kardeş eline sağlık Sp3 çok iyi olmuş ama Tncxp olan kardeşlerime bir uyarıda bulunayım . Eğer makinenizde tncxp kurulu ise Microsoft'dan sp3'ü indirmeyin hata veriyor ve sisteminiz gidiyor. Bende böyle bir hata verdi sk8er_boi kardeş acaba sebebi ne ?

----------------------------

Osmanbey kardeşim %temp% klasörüne kendisini açmış oluyor zaten gelen exe dosyası sk8er_boi kardeşimiz rar görünen İso açma problemi yaşayan arkadaşlara yapmış bu güzelliği eğer siz yapadıysanız bir arkadaşımız nasıl o klasöre gidebileceğiniz yazmış eğer hala ulaşamıysanız pm atın yardım ederim size

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=56194&pid=256442&st=0entry256442

Elinize saglik teşekkürler. Unlucker yerine Your Uninstall kullanmanızı dilerdim.

Unlocker ile YOur Uninstaller farklı amaçlara hizmet eden programlar.

kardaş kusura bakma rapidshare linklerini indirdim ondan sonra diger linkleri inderemedim

ve indirdigim rapid downloadları winrrar açtım ne yaziki winrarla açtıgım dosya çift tıkladıgım zaman

bilgisayarrım donuyor

yardımcı olsan iyi olur

gene eline saglık

Sabır. Donmuyor pc. Bekleyin.

s.a.

ya torrent'e neden kimse seed yapmıyor . sabahtan beri seeding yapacağım diye kendim download yapamadım valla. upload limit'i düşürebilirdim ama dedik arkadaşlarımız çekmesin sıkıntı unlimited yaptık ama bir ben varım herhalde seeding veren.

Edited by sir_isaac

Arkadaşlar bazı bilgisayarlarda Sabit diski görmüyor. Bu ürüne SATA driver ve HD Audio gibi bazı eklentileri yaparak tekrar güncelleme yapılabilir mi?

Teşekürler...

Öncelikle emeğinden ötürü sk8er_boi'ye teşekkürler. Sabit diski görülemediği için TNCXPSP3'ü kuramama sorununu ben de yaşadım. İleride sürücü eklemeli versiyonda düzeltmeler yapılırken işe yarayabileceği için göremediği sabit disklerimi ekliyorum :

SAMSUNG HD160JJ

WDC WD3200KS-00PFB0

Eline ve emeğine sağlık sk8er_boi. Tncxp Sp3 çalışman gerçekten güzel olmuş. Ancak bunu keşke Exe olarak hazırlamasaydın. Bilgisayrlarımızı boşu boşuna yoruyor ve bütün hafızasını sistemi yeniden başlatana kadar sürünür hale getiriyor. Benim sistem 4 gb Ram li ve Quad işlemcili olmasına rağmen bunu yaşıyorsa standart sistem kullanan arkadaşlarımızın neler çektiğini düşünmek bile istemiyorum. O kadar güzel artı şeyin yanında bu biraz eksi olmuş ama yinede canın sağolsun ve emeğine sağlık.

İçeriyor tabiki.

ustad oncelikle sana tesekur ederım tnc yi yaratigin için bendeki ilk surum var kunlandıgım bunuda ındırcem ben fazla anlamam pc den ama bıraz sınır oldugum bazı yerlerı var ılk surumun mesela cop tenekesı sılınemesi yama kabul etmemesi bu surumdede aynı hatalar varmı?

merhaba. ben sp3 lü editlenmiş bir xp elde etmek istiyorum. lakin forumda bir cok arkadaşımız kendilerince editleyip yollamışlar sağolsunlarda iyi yapmışlardır eminim ama ben hangisini indireceğime karar veremedim. acaba bu kendi editleyen (sker_boi haricindeki) arkadaşlar tnc xp nin üzerinemi sp3 editlemişer yoksa normal bi sp2 cd sini kurup üzerine sp3 ve bir kaç ek program yükleyip mi yollamışlar bunu merak ediorm. kısacası bu kadar cok edited sp3 ün arasından bana en iyi olanı söylerseniz sevinirim=) teşekkürler