Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
Az da olsa banada biraz bilgi verirmisin kendi başıma ögrenemediğim bir kaç şey kaldı merak ettiğim birisi xp editlemek 2. si programcılık bu ikisi hakkında pek bir bilgim yok az bir bilgim olsa kendimi geliştireceğimi tahmin ediyorum (:

Arama yap.

• Administrator
tamam peki dier sorum kendi adına tamamen sana ait olan bir işletim sistemi neden yapmıyorsun ?

İşletim sistemleri onlarca kişinin birlikte çalışması ile yazılan programlardır. Kendim yazamam.

arkadaşlar tncsp3 bugün çektim katılımsız kurulum şifre istemiyor microsoft sitesindenkendini güncelliyor sorun yok YALNIZ ( burası önemli ) kurulum yaparken 13 dakika kaldı dan sonra cd room un ışığı sönüyor ve bir müddet kalıyor yazılar sürekli değişiyor kurulum yapıyormuş gibi ama kurulum yapmıyor bende cd room kapağını açıyorum ve bir müddet bekliyorum sonra tekrar cd yi yolluyorum kurulum kaldığı yerden devam ediyor ve sorunsuz kuruyor bugün 3 farklı bilgisayara kurdum her seferinde böyle yaptı sizce sorun ne olabilir :rolleyes2:

• Administrator
arkadaşlar tncsp3 bugün çektim katılımsız kurulum şifre istemiyor microsoft sitesindenkendini güncelliyor sorun yok YALNIZ ( burası önemli ) kurulum yaparken 13 dakika kaldı dan sonra cd room un ışığı sönüyor ve bir müddet kalıyor yazılar sürekli değişiyor kurulum yapıyormuş gibi ama kurulum yapmıyor bende cd room kapağını açıyorum ve bir müddet bekliyorum sonra tekrar cd yi yolluyorum kurulum kaldığı yerden devam ediyor ve sorunsuz kuruyor bugün 3 farklı bilgisayara kurdum her seferinde böyle yaptı sizce sorun ne olabilir :rolleyes2:

O esnada framework vs programlar yükleniyor. O yüzden bekleme yapıyor CD'yi çıkarırsanız programları kurmaz.

O esnada framework vs programlar yükleniyor. O yüzden bekleme yapıyor CD'yi çıkarırsanız programları kurmaz.

Teşekkürler denedim oldu kusursuz işletim sistemi için emeği geçenlere sonsuz teşükkür ederim.

Edited by egg

• Administrator
kardeş tamam kurdum ama kurulduktan 1 saat sonra dakikada bir kilitlenmeye başladı ve bunu sürekli yapıyor hiç hoş bişey degil haberinizi bekliyorum..

Donanımınız ile alakalı olabilir.

çok iyi sin ya tebrik ederim çok iyi işler başarıyorsun senden bişey isticem TNCXP 2 . CD ne yeni programları yüklersen sevinirim nebileyim adobe 8 gibi :) tekrar alkışlamak istiyorum işinde çok iyisin -_-:D

Xp Home Xp Pro vs.. sürümleri kullanabiliyorum sürücümde fiziksel bi sorun olamaz resmini çekme imaknım olsa çekerdm ama şuan öle bi imkanım yok ne zmn kurmaya kalksam tam sürücü silme bölümü qelicekken mavi bi ekran çıkıyor ve hata veriormavi bi ekran çıkıor tekrar deneyn diyor anlamıyorum ilgilenirseniz sevinirim

Edited by YarqisizInfaz

• Administrator
kardeş bu katılımsız mı

İlk postta güzel bilgiler var.

kardes sana sitem ediyorum bu fransizca klavye cikardigin icin sen sadece tr dekilermi kullaniyor saniyosun hayir avrupadada kulanna insankar var kardes su dili silme yada tam cozumuu ver kardes

Bu sürümde klavye silmedim.

bu çalışba için teşekkürler. bi sorum olacak. başlat menüsündeki arama neden xp profesyonel deki gibi değiil. diğeri daha kullanışlı. eskisini entegre etmek için yapacak bir şey var mı? yardımların için şimdiden tşk...

sk8er_boi kardeş tncxp sp3 cd yazdırdım fakat 3 değişik bilgisayarda kullanmama rağmen ilk ekranı geçiyor belirli bir süre bekledikten sonra mavi ekran veriyor windows bilgisayarınıza zarar verecek bişi algıladı ve kapattı diye ha remlert arızalı diyeceksin 3 bilgisayarda daha garantili ve sıfır bilgisayarlar tncxp sp2 sorun yok kuruyorum ve hatasız çalısıyor ama sp3 mavi ekran hatasını niçin veriyor şimdiden teşekkürler

Bi sorum oalck tncxp de simgeler vista simgeside bu onun üstüne sp3 entegre edilmesine ragmen xp simgeleri war resimde anlamadım nedenini :S

mesajı iyi okursan tncxp sp2 üzerine sp3 eklendiği ile ilgili bir şey yazmıyor zaten.