Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar kolay gelsin bende indirdim bunları ama cd ye nası yazdıracam bilemiyorum bi yardımcı olırsanız sevirim... :D

www.downbb.org/tnctr/imgsetup.rar

Bu program çok basit ve çok küçük. programı aç, kalıp dosyasını diske yaz butonuna bas ordan indirdiğin .iso uzantılı dosyayı seç ve cd ye bas. kolay gelsin

Arkadaşım öncelikle emeğine sağlık güzel bir iş yapmışsın Allah Razı olsun.

ben bütün partları indirdim. tam 1 ini açayım dedim şöyle bir hata aldım

Please register to see this content.

Kullanmış oldugum rar şifresi : TNCTR

bunu rar şifresi olarak yazdım ama bu hatayı verdi.

kusura bakmayın belkide yanlış yere konu açtım.

özür dilerim daha yeniyim

www.downbb.org/tnctr/imgsetup.rar

Bu program çok basit ve çok küçük. programı aç, kalıp dosyasını diske yaz butonuna bas ordan indirdiğin .iso uzantılı dosyayı seç ve cd ye bas. kolay gelsin

rar lardan nasıl iso yapacağım onu bilmiyorum.

kardeşim öncelikle cok teşekkür ederim daha önce soruldu ise özür dilerim gözümden kaçmış olabilir ama ben tnc xp s2 indirmişim yani daha önce görmemiştim sp3 o yüzden şimdi birdaha tamamen indirmek istemiyorum sadece sp3 yükseltmemin bir yolu varmı cok teşekkür ederim saygılar

Arkadaşlar teşekkürler.Ancak tek seferde indirebileceğimiz bir link olursa daha iyi olur.

24 hazirana kadar aktif tek link winrarla açabilirsiniz.

http://www.downbb.org/tnctr/TNCXPSP3.tar.gz

Edited by axelfox

rar lardan nasıl iso yapacağım onu bilmiyorum.

eğer pc de winrar yüklüyse indirdiğin partları bir klasöre topla herhangi birtanesine sağ tıkla buraya çıkart yada extract here de. bu sürümü indirmediğim için tam bilmiyorum ama karşına .exe dosyası çıkıcak onu çift tıklayıp açıcaksın. iso dosyası direk geçici bir klasorun içine cıkıcak. sonra cd yazma programı çıkıcak karşına tahminen. onunla cdye yazıcaksın.

sk8er_boi kardeş tncxp sp3 cd yazdırdım fakat 3 değişik bilgisayarda kullanmama rağmen ilk ekranı geçiyor belirli bir süre bekledikten sonra mavi ekran veriyor windows bilgisayarınıza zarar verecek bişi algıladı ve kapattı diye ha remlert arızalı diyeceksin 3 bilgisayarda daha garantili ve sıfır bilgisayarlar tncxp sp2 sorun yok kuruyorum ve hatasız çalısıyor ama sp3 mavi ekran hatasını niçin veriyor şimdiden teşekkürler

Ellerine sağlık :D İndirmek yeni kısmet oldu Şuana kadar kullandığım 3 işletim sistemide senin yaptığın işletim sistemleridir.TNC XP Sp2yi çok yaymıştım bu işletim sisteminide yayacağım.Full sürümü bekliyorum özellikle.Tekrardan ellerine sağlık....

merhabalar, daha önce birinde gördüm ve tncxp yi bende indirmeye karar verdim fakat indirdiğim dosyanın şifresini tüm konunun yarısını okumama rağmen bulamadım acaba admin arkadaşlardan birisi bu konuda diğer arkaddaşlar ile birlikte bana da yardımcı olabilirler mi?

ustad rar larda hata verio :D

download ederken durdurup yeniden başlattıysan ondan olabilir problem.

downbb.org/tnctr/TNCXPSP3.tar.gz

650 mb tek parça durdurmadan bunu indirebilirsin.

Öncelikle bu çalısma için emeği geçen arkadaslara cok teşekkür ediyorum.

yalız ati readon 9200 series ekran kartlarında en son versiyon indirdiğim halde

sorunlar yaşıyorum. Surekli mavi ekran verıyor 3D ve AGP n yazıkkı yok.ekrankartının gereklı butun

upgarde lerinı yaptm ama nafıle dx9c den kanyankalıno olabılırmı acaba? yada yanlışm nerde?