Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

dostum bu tenece eskidi artık sp3 den sonra 45 50 tane güncelleme çıktı bunların olduğu sade görünümlü vista temasız yeni bir windows yapsanız diyorum artık eskidi bu TNC XP Sp3 V2 olsun artık

Windows Media Player 11

Internet Explorer 8

Java Runtime Environment 1.6.0.13

Winrar 3.8

Flash Player

.NET Framework 1,2,3,3.5,sp1

Unlocker 1.85tr

CCleaner 2.18.878

Flash Player 10.0.22.87 (IE)

Flash Player 10.0.22.87 (Non-IE)

Shockwave Player 11.5.0.595

Silverlight 2.0

Adobe Reader 9.1

Winamp 5.552 Full

K-Lite Codec Pack 4.75 (Full)

sagol kardes bu site bomba indirmeye devammmm...bide burdam indirdiğim 3 tane xpde virüs oldugu için calısmadı virüs taramasından gecirdim ve sildi program onları yani demek istediğim upload yapmadan önce virüs taraması yapılıyormu dostum...

kardesım emegıne saglık bır haftadır bu sıteye takılıyorum bugun bunu ındırdım kurdum masallah kusursuz calısyor dedıklerının ne eksıgı var ne fazlası ama tek kelımeyle mukemmel bır xp asıgıydım sımdı tncxp asıgı oldum ALLAH razıolsun.:rolleyes2:

:dribble:

Edited by shawin

Ben iso dosyasını bulamıyorum templerin hepsine baktım arama yaptırdım çıkmadı exe yi çalıştırdığımda tempe atması gerekmiyor mu? Yazdırma dosyası da iso dosyasını bulamıyor.

hocam eline sağlık diyelim böyle bir çalışman için hocam indirmek için bir günümü verdim ama sonunda pişman oldum partları rardan çıkardım bilgisayarım dondu kaldı hiç işlem yapamadım klasöre bile bakamadım en en sonunda sildim benim merak ettim sorun neden kaynaklandığı vürüslümüydü acaba yoksa başak sorunmu ?

• Administrator
hocam eline sağlık diyelim böyle bir çalışman için hocam indirmek için bir günümü verdim ama sonunda pişman oldum partları rardan çıkardım bilgisayarım dondu kaldı hiç işlem yapamadım klasöre bile bakamadım en en sonunda sildim benim merak ettim sorun neden kaynaklandığı vürüslümüydü acaba yoksa başak sorunmu ?

700 MB dosya çıkartıyor o esnada. Bekliyecektiniz.

@aaa1

Tamam ilk postun birsey demeyim dedim. Ama ... 2. cumleni bir okudum ...

Affedersin ama "YUH!" dedim.

Post atiyorsun nasil setuplu dosya olacak diye ayni postu editlemeden de direk teyzemin ogluna yaptiririm diyorsun. Bu post ne ise yaradi simdi ?

Neyse bu detaydi.

Belki sana lazim olmayabilir ama :

Indirdiginiz XP setuplu dosya olmaz. TNCXPSP3.exe diye bir dosya olur RAR'dan cikardiktan sonra. Ona cift tiklarsiniz ; ister o .exe den yazdirirsiniz CD'ye / ister Baslat -> Calistir'a %temp% yazip. Ordaki cikan yerden TNCXPSP3.iso'yu bulup ordan Nero'ile yazdirirsiniz.

Secim size kalmis

Saygilarimla,

CCoder.

Tüm linkleri indirdim par1 hatası verdi part 1 i ikikez indirdim emuleyi indirdim yazılanlara baktım neden eski usul yapmadın iso anlamadım ve haliyle yapamadım sana kolay bize zor usta sen iso yap hayrına bende ultraiso açar cd ye yazdırırdım emeklerim

! C:\Downloads\Directlinks\TNCXPSP3.part5.rar: TNCXPSP3.exe içinde paket veri hatası. Cilt bozuk

! C:\Downloads\Directlinks\TNCXPSP3.part7.rar: TNCXPSP3.exe şifreli dosyasında CRC hatası (yanlış parola ?)

şifre: TNCTR değil mi

tnc sp2 yide indirmiştim burdan, uzun zamandır onu kullanıyorum ama sürekli mavi ekran hatası veriyordu. şimdi bunu indirip deniyecem inşallah bunda da aynısı olmaz. kime kurup denediysem hep mavi ekran hatası çıkıyor. tabi her seferinde değil. bi kaç günde bir çıkıyor bu hata.

Tüm linkleri indirdim par1 hatası verdi part 1 i ikikez indirdim emuleyi indirdim yazılanlara baktım neden eski usul yapmadın iso anlamadım ve haliyle yapamadım sana kolay bize zor usta sen iso yap hayrına bende ultraiso açar cd ye yazdırırdım emeklerim

! C:\Downloads\Directlinks\TNCXPSP3.part5.rar: TNCXPSP3.exe içinde paket veri hatası. Cilt bozuk

! C:\Downloads\Directlinks\TNCXPSP3.part7.rar: TNCXPSP3.exe şifreli dosyasında CRC hatası (yanlış parola ?)

şifre: TNCTR değil mi

Evet sifre :

TNCTR

Ama senin sorunun parolada degil Rapid'de. Dosyan yanlis inmis. 5. ve 7. partlari yeniden indir sonra yeniden cikarmayi dene.

Saygilarimla,

CCoder.

benim merak ettiğim tnc xp sp2 ile tnc xp sp3 arasındaki fark nedir.beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim hocam.ayrıca çok teşekkürler program için.ben tnc xp sp2 kullanıyorum ve gayet memnunum.sp3 kurmamım avantajları ne acaba.

şimdiden teşekkür ediyorum...