Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

(sk8er _ boi ) kardeşim. XP SP3 yi yükledim çok güzel oldu ellerine sağlık.benim sorunum>bozuk directsound sürücüsü.Lütfen uygun sürücüleri yükleyin ya da ayarlar bölümünden başka aygıt seçin. Kod hatası: 8878000A> uyarısı aldım. ses aygıtı çalışmıyor. Ne yapabilirim.

Teşekkür ederim.İyiki varsınız.

Edited by kemalçelik

nasıl yaptığını anlamadım ama yapacağın şey birinci part a ters tıklayıp buraya çıkar a tıkla

partlardan çıkan tek dosya olacak onu çıkarmayacaksın ters tıkla özelliklerden birlikte aç ı

değiştir de nero yu seç çift tıkla nero yazmaya hazır halde açılır yazım hızını değiştir

48 x çıkar 24 x filan yap

You want to download the following file:

Please register to see this content.
| 68061 KB

Currently a lot of users are downloading files. Please try again in 2 minutes or become a Premium member

Please note, the server is not going to check again within the next 2 minutes if downloading is possible again. To provide a fair platform, all user get the same options. Your last attempt was 87 seconds ago.

Part 7 Yi mümkünse Baska Bi Siteye Upload Ede Bilicek Varmı Sabahdan Beri Rapidle UGrasıoyrum Bi TÜrlü halledemedim

rapidsharenin free kullanıcılara yaptığı saçma sapan işler işte sitede birkaç arkadaş konu açmıştı rapid olayı çözüldü diye ama siz isterseniz bu gece bırakın yarın sabahtan çekin yada gecenin ilerleyen saatlerinde ben öyle yapıyorum..

Edited by matahari218534

GERÇEKTEN ÜZÜLDÜĞÜM Bİ DURUM TNC DEN DAHA FAZLASINI BEKLİYORDUM AMA İNDİRMEYE DEĞMEZ BENCE TNC XP SP 2 DAHA İYİ VE KULLANIŞLI

BU SÜRÜMDE KURULUMUN 13cü dakkasında acayip bir kasılma oluyor yetkililerin bu xp yi yeniden ve çok güzel bir şekilde düzenlemeleri rica olunur :Ve önümüzdeki aylarda SÜPERNOVA XP yi upload edeceğim Tnc takımı adına indirip bir deneyin isterseniz Tnc xp sp3 ten daha güzel olacağına eminim saygılarımla...

Ve burda yapımcıları aşağılamak gibi bir söz yok yanlış anlaşılmasın tnc xp yi yapanların eline sağlık hepsi üstad :):):)

Edited by çetinkılıç

bugüne kadar tnc xp sp2 kadar hızlı ve stabil çalışan bir sistem görmedim.

uzun süre kullanmama rağmen hiçbir şekilde hata ile karşılaşmadım.

tnc xp sp3 için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. çok basit yapılmış bir çalışma gibi.

birçok problem yaşayan arkadaşın yorumlarını okudum.

sp2 li tnc xp kullanarak üzerine sp3 yama yapmak, ie 7 (8 berbat) wmp11 kurmak bir sürü iş.

bu yüzden sp3 lü güncel bir windows aradım ve bu siteden bir sürü xp indirdim. hepsi editlenmiş xpler.

ama hiçbirinde tam verim alamadım.

Sp2 li tnc xp nin üzerine güncelleştirmeler eklense ve yeniden yayınlansa yada,

sp3 lü tnc xp tekrar bir gözden geçirilse

çok iyi olur diye düşünüyorum.

çalışmalarınızda başarılar diliyor ve emek veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

saygılarımla.