Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Linkler sağlam arkadaşlar.

Zahmet olmaz ise tekrar kontrol edebilirmisin? Şimdi deniyorum çalışmıyor.

Edit : Verdiği hata

Due to a violation of our terms of use, the file has been removed from the server.
Edited by ali_ozturk34

bu etkişleştirme yüzünden 1 ay sonra pc kilitliyor cozum onerebilirsiniz !!!

o etkinleştirme simgesi kurulunca çıkmıyor adminimiz caps alırken yanlış almış yine de sen tncxp yi kurduktan sonra "legal xp" ile windows u crackle

o etkinleştirme simgesi kurulunca çıkmıyor adminimiz caps alırken yanlış almış yine de sen tncxp yi kurduktan sonra "legal xp" ile windows u crackle

crackladım fakat kabul etmıyor zaten orjınalmıs gıbı goruyor 30 gun sonra wındows kılıtlenıyorum urun etkınlestırmesı ıstıyor.

• 2 hafta sonra ...
Evet Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin Sabahtan Beri ugrasıyorum belki modeme 100 res attım aynı sorun sorunda rapidin free kullanıcılara sınır koyması premium hesap alın diyor sadece bunda deil tüm rapid linkleri aynı hata elinde rapid olmayan linkler olan olursa lütfen paylaşsın şimdiden teşekkürler

arkadaşım SABAH indir Akşam 20:00 den sonra o hatayı veriyor

Yeni sürümün çıktığından haberim yoktu gerçekten. Elimde unlocker addonu vardı. Onu kullandım.

ya buna da sp2 deki gibi program cd si ekleseniz süper olur aslında.ben de forumda format sonrası programlaradı altında hazırlamış olduğunuz programları indirdim.mümkünse güncel bi program arşivi oluşrup format sonrası programlar gibi sunarsanız hatta zahmet olmazsa bunu bi de dvdye yazma olanağı sağlarsanız,hatta (biliyorum çok oluyorum ama) bunu tamamen katılımsız hae getirirseniz yani hiçbişeye dokunmadan seçtiğim programlar ve windowsum kurulursa çooookkkk minnettar kalıcam size.başarılarınızım dewamını şiddetle merakla .... bekliyorum.emeğinize sağlık.şimdiden çooookkk teşekkür ederim

lütfen yardım edin dosyayı indirdim yazdırmak istediğimde program iso dosyasına ulaşamıyor temp dosyasına bakıyorum oradada yok

BAŞLAT>çalıştıra> %temp% yaz tamam'a tıkla, sonra temp içinde bulunan klasörlerden birinin içinde tncsp3 iso dosyası vardır,onu al istediğin bir yere kopyala,sonrada nero programı ileeski bildiğin şekilde yazdır..

bunu uygulamadan önce mutlaka winrardan çıkan exe dosyasına tıkla bekle..sonra üste yazdığım işlemi yap iso dosyasını göreceksin..

Edited by amazoom