Jump to content
TNC-TR
sk8er_boi

Tncxp Sp3 Çikti!

Recommended Posts

yav arkadaş kafayı yicem bu rapid yüzünden :) üyeliğim yok free olarak yüklüyorum ama her part dan sonra 107 dakika beklemem gerektiğini söylüyo öncede bekletiyodu ama 3 veya 7 dakika bu niye bukadar uzun sürerki yapılacak bişey varmı acaba bukadar beklememek için ücretli üyelik dışında :)

Modemini resetleyerek bekleme sorununa çözüm bulabilirsin.Bu arda gerçekten çok güzel olmuş, yeni laptoplarda sata sürücüsü problemi yaşıyorduk umarım bu sürümde sorun ortadan kalkmıştır.Ellerine sağlık.

hocam allah razı olsun ne diyim .. kime kurduysam Tnc Sevdalısı oldu ...

Tnc Xp ye devam

aynen abi be daha önce 15- 20 kişiye hayrıma verdim. adamlar sana duacılar valla . bu arada biz de dua dan faydalanıyoruz tabii :)

Sanala kurdum 256 ramle uçak gibi hızlı normal prolarımı kurdum üstüne acronisledim güncelleme çalışıyor gördüğüm tek problem güvenlik merkezinin kapalı olması içerisindekilere ayrı ayrı ulaşılıyor ama açık olsaydı daha hoş olurdu ....onun dışında mükemmel ellerine sağlık dostum tekrar.....

sk8er_boi , abi harikasın tncxp yi tek gecerim ustune yok

Camur atan arkadaslar daha iyisini gosterin de kullanalım

İlk posta torrent dosyasının alternatif linkini ekledim.

olmuyor bir türlü şunu beceren biri nasıl yapıldığını göstersin adresi url olarakta ekliyorum heryolu denedim olmuyor

3787.jpg

Kaliteli ve güzel çalışma olmuş keşke Hiren'in son sürümü türkçe o'da cd'de olsyaydı (zaten biz insan oğlu yetinmesini bilmeyiyiz ya neyse.....)

bu seferde diğer sürümü sabirla bekliyoruz.

En yakın zamanda kurup deneyeceğim.

EMEĞİ geçen herkese teşekkürler.

helal olsun baba sana 4 saat uraşmışsın bizim için ama bizim milletimiz somuruyo ve üstelik bide bene beqenmedim diyo kardeim beqenmediysen yukleme sana qırtlana sarılıp yuklemi diyolar enayi çok bu dunyada varya:) paylaşım için saqlasın ben tncxp 2 kurdum leptoba qayet süper çalışıyodu vede hızlıydı :)

Nerede "sk8er_boi" upload'ı görürsem download'lıyorum.

Üstadım sonsuz teşekkürler. Harikasın.

Allah internetini daim etsin.

Öncelikle sorularınızı buradan sorun

Please login or register to see this link.

usta ben isoyu bulamadım temp dosyasının içinde nerden bulacam ?

Başlar /Çalıştıra

%temp%[/CODE]

bunu yapıştırın açılan dosya içerisinde

[CODE]~dobrcrs.tmp[/CODE]

bu dosyayı arayın

.Net 1,2,3,3.5 silent kurulumlarını ayrı upload edebilirmisin?

buradan ulaşbilirsiniz Please login or register to see this link.

Edited by yavuzccn

Teşekkürler kardeş. Ellerin dert görmesin. Sayende başımdaki bi sürü kişiden ebediyen kurtuldum.

emegine saglık.yalnız rapidden indirdigimizde o torenti eklememiz şartmı? çünkü ben torenti indiremiyorumda..

şart değil isteyen torrentten çeker isteyen rapidden :)

Bu arada bende seede katıldım rapidden ceken arkadaşlarda benim gibi seede katılırlarsa cok faideli olur. :)

Bu bizim hali hazırda kullandığımız TNCXP gibi demi ? Yani normal pro xp ye sp3 eklenmiş hali değil.Tnc sp2 ye sp3 eklenmiş ve bazı düzeltmeler yapılmış hali ?

SENİMİ KISKANACAM BEN SORUN YAŞADIM ADAM AKILLI PAYLAŞIM YAPIN DİYE YORUM YAPIYORUZ.

BAK BAŞKA BİR ARKADAŞINIZ XP SP3 Ü YAPMIŞ KATILIMSIZ. İNDİRDİM. KURDUM İYİ ÇALIŞIYOR ŞUAN.

AMA ONDA DA SORUN YAŞARSAM ONADA SANA YAZDIKLARIMI YAZARIM. BİRŞEYLERİ DOĞRU DÜRÜST YAPMANIZ İÇİN YORUM YAPIYORUZ.

SİZE ELEŞTİRİLERDE BLUNUYORUZ.

BEN TNC XP LERİN HEPSİNDE SORUN YAŞADIM. ONU SÖLÜYORUM...

HA BEN TNC XP DEDİLERMİ ZATEN 10 ADIM GERİ DURURUM. MERAKET ETME İNDİRMEM..

Çamur atarken İyi düşün bence Şimdiye kadar TncXP gibi bi sistem gördünmü? Format atmaya giderken arkadaşlara 2 CD ile gidiyorum ben Bizim Üniversitenin Bilgi işlem daire başkanlığı bile TncXP Kullanıyor Kütüphanede 86 Bilgisayarda kurulu SAÇMA SAPAN KONUŞMA DA Emeğe Saygı Göster...

evet yapan arkadaşa teşekkür ederim valla kime kurduysam hayran kaldı gerçekten sade vede tam istenilen bir windows çalışması çok güzel herkeze reklam ettim millet hayran kaldı bravoo :)

tncxp kullanıyorum uzun zamandır. ve çevremdeki herkes banada yükle diyor.. çünkü bu kadar stabil ve hızlı ve de sorunsuz ve driver sorunu olmayan bir xp piyasada yok. yerli yabancı her modifiye xp paylaşımını indirip denedim..

ama tncxp gibisi yok. tek kelimeyle mükemmel. ilkinde hiç bir sorun yaşamadım. sp3 entegre edilmiş olan yenisinide hemen indirip kurdum

yine tek kelimeyle mükemmel

emeğine saygı duyuyorum..

meyve veren ağaç taşlanırmış.. o yüzden ben asla tncxp hakkında yazılan kötü yorumlara inanmıyorum ve onları kıskançlık olarak görüyorum

ve vistanında sp1 eklenmiş lite versiyonunuda bekliorum.. :)

Çok teşekkür ederim.Kurdum fakat ilk açılışta parola oluşturamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.(teşekkür ederim açıklamadan sonra şimdi oldu.)

Edited by turkiyem