Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...
  • Administrator

[quote name='KUKU00' date='02 September 2011 - 16:43 ' timestamp='1314970995' post='1073150']
EMEGE SAYGI DİYORSUNUZ DA BİZ EMEK HARCAYIP INDIRIORUZ 7 PART SIFRE YANLIS MADEM İŞ YAPION ADAM AKILLI YAP İLLA REKLAM YAPIP ŞİFRE KOYMA... İNDİRDİM 7 PART ŞİFRESİ YANLIŞ
[/quote]
:facepalmx:

• 1 ay sonra...

kardes ındırdım guzelce dedgıın usulle bırde cd ye yazdırdım fakat cd yı taktıgımda ılk gırıste herhangı bır yukleme yapmak ıcın bır tusa basın falan uyarısı yok..Cd uzerınden acam dedım bu sefer de boot edınız falan dıyor ne yapacagım ?

cd den bot edıp kurunuz dıyor ne yapmalıyım ?

Edited by krasavcik

• 4 hafta sonra ...

Arkadaşlar ben programı indirdim cd ye yazdım herşey tamam yanlız kafama takılan bir şey var şimdi bunun normal xp ye format atar gibi yaparak yüklüyoruz değilmi yani windows xp içeriyor sadece arkadaş program cd si yok demiş konu baslıgındada o yüzden soruyorum ?

• 1 ay sonra...

Paylaşımlarını harika indirdim ancak ben bir türlü bot cd'si yapamıyorum arkadaşlar.. yardım edersniz çok memnun olurum çok denedim nero programı ile ancak bir türlü bot cd'si olarak yapmayı başaramadım nero yada başka bir program ile resimli olarak bot yapımını gösterirseniz teşekkür ederim Saygılar....

• 3 hafta sonra ...

adminden ve diğer arkadaşlardan bir istirhamım olacak tnc tr ekibinin toplanıp son sistem on numara bir xp yapmalarını bekliyorum malumunuz modifiye edilmiş sistemler içine girince bu bölümde kayboluyor insan hangisini indirsem acaba diye.Eğer böyle bir çalışma olursa biz kullanıcılar çok memnun oluruz

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

@sk8er_boi
TnCXP Sp3 için 4 saat uğraştım. Sadece temel şeyler var. Program Cd'si yok bu sefer. [color="#8B0000"]Onu bir daha ki sürümde koyacağım[/color]. Şimdilik sadece temel ihtiyaclar.

konu baslıgında onu birdahaki sürüme koyacagım yazmıssınız
Tncxp Sp3 'ün diger sürümünü yapıcak mısınız.

Çünkü çalışmalarınız süper.Kullanmak isterim.