Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Sistemde bulunan 5 partı indirdim yanlız burdan sonra bunu nasıl cd ye kayıt edebilirim lütfen bilen arkadaşlar ayrıntılı anlatabilirmi tncxp sp3 kullanmak istiyorum hemen format atacam yardımlarınız için tşk edr.

[quote name='akn_oca' date='01 May 2012 - 22:03 ' timestamp='1335902608' post='1195229']
Sistemde bulunan 5 partı indirdim yanlız burdan sonra bunu nasıl cd ye kayıt edebilirim lütfen bilen arkadaşlar ayrıntılı anlatabilirmi tncxp sp3 kullanmak istiyorum hemen format atacam yardımlarınız için tşk edr.
[/quote]
önce 1.partı sag tıkla ve buraya cıkart secenegini işaretle
sonra boş bir cd tak ve tnctrxpsp3.exe 'e tıkla ve işlemi başlat

• 3 hafta sonra ...

[b]Merhaba sitenizi yeni buldum ben önceden bilgisayarımın temasını değiştirdiğimde internet oldugu halde yok görünüyordu . Şimdi bu gibi osrunlarla karışılaşırmıyım ve kurulumunu böyle açık bir şekilde anlatırsanız çok memnım olurum ! :)[/b]

[b]He bir de benim pc w7 ben bu temayı indirmem için illa xp mi olması gerekiyor yoksa farkmetimyormu deneyimsizimde bunları öğrenmeden yanlış birşey ypamak istemiyorum :)[/b]

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

öncelikle eline sağlık ben internet cafe işletiyorum bu sistemi tüm cafeye kurdum aronis10 ile ghost attım yalnız bazen makinalar donuyor ve hiç bir işlem yapmıyor ne maus ne klavye çalışıyor nede akınsoft serverden cilentte ulaşamıyorum daha önce perfeckt xp kullanıyordum böyle bir problem yoktu vede en çok fifa 2011 multi playerde 2 kişi oynarken donuyor neden olabilir acaba driverler hepsi güncel dediğim gibi pclerde de sorun yok hepsi yeni sistem ve daha önce yoktu tncyi kurduktan sonra olmaya başladı şimdiden vereceğiniz cvplardan dolayı teşekkür ediyorum.

Edited by drejan

öncelikle elinize sağlık bir internet cafe işletmecisi olarak tnc xp kurdum ve diğer makinalara acronis 2010 ile ghost attım ve makinalr fifa 2011 multi player oynarken müşteriler makina kilitleniyor hiç bir işlem yapmıyor daha önce perfeckt xp kullanıyordum hiç bir problem yoktu crack felan hepsini denedim ama tnc xp sp3 yükledikten sonra bu oldu ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

s.a kardeş ben bunu indirdim nero ile cdye yazdım sorunsuz formatı attım ii güzelde internetim çalışmıyordu 2 saat uğraştım yapamadım mecburen

tekrar harddiski biçimleyip windows 7 kurdum ozaman internetim direkt çalışıyordu

sorun neden olabilir bense xp istiyordum ama:S

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

arkadaslar  ben kendim icin xp yapmak istiyorum ama yapamadim  xpsp3 edit lemeyi    nasil yapilir video ile anlatan bir link verirmisiniz edit söyle  söyleyim  bilgisayarim özeliikler  firtina limani yazicak  sp3 bölümünde internet seceneginde   msn adresim ve kurulum yaparken  kur bölümünde xp firtina limani  yazmasini istiyorum

• 3 hafta sonra ...