Jump to content

Tncxp Sp3 çikti!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

güzel bi çalışma emegine çamur atanlarda bi sussunlar :) bence Sana Laf Degil gül Vermek lasım Emegine Klawyene Saglık Başarılarının Dewamı Gelir inşallah sk8er_boi EMEGe saYGI

Torrent:

Please register to see this content.

en kolay paylaşım yöntemi bu olsa gerek çok tan indirdim ve göndermeye başladım indirmemiş olan arkadaşlar

bunu indire bilir kaynak var hizda iyi.

arkadaşım bu torrent den ben dosya indiremiyorum verdiğin linke giriyorum olmuyor direk torrentden url olarak yazıyorum yine olmuyor nasıl beceriyorsun nasıl yapıyorsun yazarsan bizde indiririz sana zahmet

arkadaşım bu torrent den ben dosya indiremiyorum verdiğin linke giriyorum olmuyor direk torrentden url olarak yazıyorum yine olmuyor nasıl beceriyorsun nasıl yapıyorsun yazarsan bizde indiririz sana zahmet

utorrent kullan gardas :)

• Administrator

İlk poosta torrent dosyasının alternatifini koydum. Onu indir. İnen dosyayı uTorrent ile aç.

sanal pc de kurdum şu an kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım gayet güzel bir çalışma olmuş emeğin için teşekkürler hakkını helal et sk8er_boi kardeşim sonuçta saatlerce uğraşıyorsun bunun için bizse sadece birkaç. tıkla indirip kullanıyoruz ama yinede mırın kırın edenler var sen boş ver yaptığın çalışmaları takdir eden ve seni dört gözle yeni çalışmalarınla bekleyenler daha fazla bende onlardan biriyim saygı ve sevgilerimi sunuyorum

İndirdim kurdum;

Modifiye edilmiş diğer işletim sistemlerine nazaran oldukça hafif bir sistem.. Ancak diğerlerinde olan ve hoşuma gitmeyen bir kaç şeyden bahsetmek isterim..

Bilgisayar kurulumunda hani cd key, bilgisayar adı, tarih saat ayarla gibi şeyleri es geçmesi güzel de kurulum bittikten sonra windowsun ilk açılışındaki Kullanıcı adı kısmı neden es geçiliyor.. Bir ikinci söylemek istediğim yönetici parolası kısmı..

Ayrıca bu sürümde masaüstü simgesi de yok..

Belli başı şeyler dışında gayet güzel hazırlanmış..

Paylaşıma sunan arkadaş emeğine sağlık.. :)

• Administrator
İndirdim kurdum;

Modifiye edilmiş diğer işletim sistemlerine nazaran oldukça hafif bir sistem.. Ancak diğerlerinde olan ve hoşuma gitmeyen bir kaç şeyden bahsetmek isterim..

Bilgisayar kurulumunda hani cd key, bilgisayar adı, tarih saat ayarla gibi şeyleri es geçmesi güzel de kurulum bittikten sonra windowsun ilk açılışındaki Kullanıcı adı kısmı neden es geçiliyor.. Bir ikinci söylemek istediğim yönetici parolası kısmı..

Ayrıca bu sürümde masaüstü simgesi de yok..

Belli başı şeyler dışında gayet güzel hazırlanmış..

Paylaşıma sunan arkadaş emeğine sağlık.. :)

Tüm katılımsız kurulumlarda kullanıcı oluşturma kısmı es geçilir. Administrator kullanıcısını kullanmanın bir sakıncasını göremiyorum.

Masaüstü simgesi bir sonraki restartta geliyor.

Tüm katılımsız kurulumlarda kullanıcı oluşturma kısmı es geçilir. Administrator kullanıcısını kullanmanın bir sakıncasını göremiyorum.

Masaüstü simgesi bir sonraki restartta geliyor.

Haklısın da muhterem.. Bence Administrator olarak kullanmak hoş değil.. Tabi benim fikrim.. Nitekim yeni kullanıcı eklediğimizde yine önceden ayarlanmış administrator girişi otomatik oluyor.. Bilgisayar ilk kurulduğunda yönetici parolası girmek her zaman sağlıklıdır.. Bu durumda onu da giremiyoruz..

YANLIŞ ANLAŞILMASIN.. ÇALIŞMALARA VERİLEN EMEĞE SAYGIM SONSUZ..

Ben sadece fikrimi yazdım.. Tekrar paylaşımın için sağol..

Her ne kadar kuramasamda güzel sistem oldugu kanaatindeyim...

Daha önce Perfect Xp 2008 Full Driver Edition indirmiştim fakat hardiskimi görmedi ve bir türlü kuramamıştım:S Aynı sorunu tncxp sp3'de de yaşadım. Donanımda ne tür problem var anlamış değilim inan... Normal xp kurdugumda hiç bir sorunla karşılaşmıyorum ama gerçekten şaştım kaldım...

Anakartım şu Özellikte:

Yonga VIA P4M900+VT8237A

İşlemci Desteği Intel® Pentium® 4 / Celeron,Prescott işlemci ve HT desteği

Bellek Desteği 2x DIMM DDR2 533/667

IDE Sürücü 4 x ATA133,

SATA Sürücü 2 x Serial ATA

Tümleşik Ekran Kartı Entegre VIA ekran kartı maks. 256 MB

Tümleşik Ses Kartı 6 kanal

Tümleşik Ağ Kartı Realtek RTL8201CL 10/100

Tümleşik Çıkışlar 6 x USB2.0, 1 x seri , 1 x paralel

PCI Kart Yuvası 2 x PCI, 1 x PCI Express 1x

Ekran Kartı Yuvası 1 x PCI Express 16x

Yapı Standartı mATX

üzerinde 512 ram takılı 250 gb sata hardisk..

Hata veren kısım ise; C: işlemini silmeden önce siyah bir ekran geliyor bir süre bekliyor sonra C: sil yükle vs diye bir kısım geliyor heh işte o 3 seçenekli mavi ekran gelmeden hardiskinizi dogru bağlayın vs diye bir yazı çıkıyor.. Fikri olan arkadaşlar var mı?

Not: Bu başlıgı yanlış yere açtım özür dilerim gözümden kaçtı :S

Edited by havari

Benzeri bir durum benim başıma geldiğinde öncelikle şunu yapmıştım;

BIOS'a girip sata girişini kapatıp IDE olarak gösterdim.. Bilgisayarı yeniden başlattım..

daha sonra bir kez daha BIOS'a girip IDE kapatıp satayı açtım düzeldi..

Senin bahsettiğin sorun gibiydi aynen.. İstersen bir dene BIOS'tan halledeceğini düşünüyorum..

Kolay gelsin..

Kusurs bakmayın 05,06,08 tarihinin aksamı TNCXPSP3 diye indirdim AMA İÇİNDEN OYOUN CIKIYOR..........

iNDİRDİM KURDUM DİYENLER GERCEKTEK ' TEN KURDULARMI...................

Kusurs bakmayın 05,06,08 tarihinin aksamı TNCXPSP3 diye indirdim AMA İÇİNDEN OYOUN CIKIYOR..........

iNDİRDİM KURDUM DİYENLER GERCEKTEK ' TEN KURDULARMI...................

arkadaşım ben indirdim kurdum.. ne oyunu?

bizzat indirip test ettim.. linkler sağlam..

güzel bir çalışma..

Her ne kadar kuramasamda güzel sistem oldugu kanaatindeyim...

Daha önce Perfect Xp 2008 Full Driver Edition indirmiştim fakat hardiskimi görmedi ve bir türlü kuramamıştım:S Aynı sorunu tncxp sp3'de de yaşadım. Donanımda ne tür problem var anlamış değilim inan... Normal xp kurdugumda hiç bir sorunla karşılaşmıyorum ama gerçekten şaştım kaldım...

Anakartım şu Özellikte:

Yonga VIA P4M900+VT8237A

İşlemci Desteği Intel® Pentium® 4 / Celeron,Prescott işlemci ve HT desteği

Bellek Desteği 2x DIMM DDR2 533/667

IDE Sürücü 4 x ATA133,

SATA Sürücü 2 x Serial ATA

Tümleşik Ekran Kartı Entegre VIA ekran kartı maks. 256 MB

Tümleşik Ses Kartı 6 kanal

Tümleşik Ağ Kartı Realtek RTL8201CL 10/100

Tümleşik Çıkışlar 6 x USB2.0, 1 x seri , 1 x paralel

PCI Kart Yuvası 2 x PCI, 1 x PCI Express 1x

Ekran Kartı Yuvası 1 x PCI Express 16x

Yapı Standartı mATX

üzerinde 512 ram takılı 250 gb sata hardisk..

Hata veren kısım ise; C: işlemini silmeden önce siyah bir ekran geliyor bir süre bekliyor sonra C: sil yükle vs diye bir kısım geliyor heh işte o 3 seçenekli mavi ekran gelmeden hardiskinizi dogru bağlayın vs diye bir yazı çıkıyor.. Fikri olan arkadaşlar var mı?

Not: Bu başlıgı yanlış yere açtım özür dilerim gözümden kaçtı :S

Arkadasım aynı sorun bende de var ancak ben biostan bise yapmadım Tncxp ve Tncxpsp3 direk tanıdı bende tanımazsa asrockun sitesinden Sata raid driverini cekip disketle tanıtın ben öle yapmıstım. Benim anakart Asrock p4vm8 250gb sata2 disk var celeron 2.4 ati radeon x1650 bölle bi sistemim var

teşekkürler ellerine saglık kardeş cok güzel calışma benim asus anakarta hardisk görmüyor herhangi bir usb takılı degil diye geciyor ama pc yi başlattıgımda herhangi bir sorun yok hardiski görüyor bu neden olabilir ASUS P5VD2-MX hata verirken başka bir anakarta hiç bir sorun vermiyor ASUS P5GC-MX acaba sebeb ne olabilir teşekkürler

sk8er_boi şu "oem" klasöründen düzgün bi şekilde nasıl kurtulabilirim? kendi sürücü arşivimi eklemek istiyorum, o klasörü silince ilk restarttan sonra "dspdsblr" gibi bir dosya bulunamadı diyor. Birde iki tane jawa var?

sk8er_boi darılma ama acele ettın bence keske biraz daha beklıyeydın sp3 çıktı zaten ortalık kaynnıyor nlıte kullanan hazırlıyor bısıler al sana sistem diye bence çok hızlı oldu bu en azından tr üzerindekı rakıblerıne göre hafıf kalır bu

• Administrator
sk8er_boi darılma ama acele ettın bence keske biraz daha beklıyeydın sp3 çıktı zaten ortalık kaynnıyor nlıte kullanan hazırlıyor bısıler al sana sistem diye bence çok hızlı oldu bu en azından tr üzerindekı rakıblerıne göre hafıf kalır bu

Kimseyle rakiplik veya yarışmak gibi bir amacım yok. Herkes istediğini kullansın.

SP3 le beraber gelen tüm updateler kuruludur.

Daha önce 302 MB lık SP3 indirmiştim. Bugün 366 mb lık xpsp3_5512.080413-2113_tr_x86fre_spcd.iso Final sürüm SP3 çıktığını söylediler. Bu TNC sürümünü Final SP3 lü bir şekilde güncellemeyi düşünüyormusunuz?