Jump to content

Gitaarımı Satıyorum

brs06

Recommended Posts

Gitarımı satıyorum ilgilenen herkese 3 tane gitarm war hangısı satılırsa artık klasık akusk we elektro tabıı hepsini tam anlamıyla calamıoyrm :S satıcam bı hobı idi akldım dızdım oyle şimdide satıyorum ilgilenenler burdayım ozel mesajla da ulasabıır?

Gitarlarınızın özellikleri , markaları fotolarını görmek isteriz.

katılıyorum gitar ne? kaça satıyosun fotoları var mı? elektro gitarda anfi filan var mı ne biliym + aksesuarları var mı? öyle gitar satıyorum demekle satılmaz ki

Gitarlarınızın özellikleri , markaları fotolarını görmek isteriz.

nası eklıcem resım hıc eklemedım bılmıorm http/// cıkıor :S:S bı yardmcı ol eklıım hemen

nası eklıcem resım hıc eklemedım bılmıorm http/// cıkıor :S:S bı yardmcı ol eklıım hemen

bilisayrdaki resmi imageshack.us sitesine upload et .. sonrada Direct link to image yazan yerdeki link i kopyalayıp

.. cevap yaz bölümünde resim ekle yazan yere tıkla çıkan kutucuğa linki yapıştır ve ekle de ... bukadar ..

ayrıca gitarın özelliklerinide yazarsan iyi olur

grg170dxbkn1p01to2.jpg

Elektro Olan Gitarım... Ibanez GRG170DX Elektro Gitar beyler

tmm oldu gıtar bu daha 0 sadece bir hafta kullandım ve satıyorum

özellikleri ise sapı akçaağaç gövdesi ihlamur ağacı !!!!PSND1 (H)-PSNDS (S)-PSND2 (H) MANYETİK!!! war

fiyata gelınce ise : 300 $ dolar ıstıorm gıtar gormeye dınlemeye wea calmaya deqer ben ankara sıncandayım

amfiye gelınce bu gıtarla beraber aldıgım bı İBANEZ GTA 15 R 15 vatt bı amfı war bu amfıyı sadece bi iki kez kullandım hiç zorlamadım hiç bi hasarı yoktur.. yanı kullanmadım sayılır normalde zaten marshall kullanıorm amfı nın resım

grg170dxbkn1p02nf3.gif

iletisim ıcın burdan yazarsanız ben adres werırım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...