Jump to content

Apple İpod

Insect Emperor

Recommended Posts

Arkadaslar ben : APPLE iPod Nano 8GB Siyah aldım ama bi türlü müzik felan dinleyemiyourm

ilkden taktıgımda pc de görünüyordu flash bellek gibi içine girdim müzik klasörü varıd attım olmadı sonra itunes yükledim ordan denedim yapamadım ?

Yardım ederseniz cok seviniirim ..

Bu durumdayken şekildeki gösterdiğim "+" basıp klasör oluştur ve adlandır kafana göre...Sonra o klasöre tıklayıp çıkan liste ekranına, istediğin şarkıları tutup onun içine bırak. sorunun çözülecektir. Önemli bir husus daha; Yine kırmızıyla işaretlediğim, "manually manage..." ile başlayan yazının kutucuğunuda işaretlemeyi unutma.

adszgu1lq2.jpg

Bu durumdayken şekildeki gösterdiğim "+" basıp klasör oluştur ve adlandır kafana göre...Sonra o klasöre tıklayıp çıkan liste ekranına, istediğin şarkıları tutup onun içine bırak. sorunun çözülecektir. Önemli bir husus daha; Yine kırmızıyla işaretlediğim, "manually manage..." ile başlayan yazının kutucuğunuda işaretlemeyi unutma.

Aynen dediğin gibi liste yaptım sonra müziği attım sonra o dediğin ayarıda yaptım ama ipod 'a baktıgımda müzik yoktu ?

Resim koyim :

Please register to see this content.

Aynen dediğin gibi liste yaptım sonra müziği attım sonra o dediğin ayarıda yaptım ama ipod 'a baktıgımda müzik yoktu ?

Resim koyim :

Please register to see this content.

:(

Sen PlayLists'e Müzik atmışsın lâkin, Devices'daki iPod'a tıkladıktan sonra aynı işlemleri yapman lazım.

:(

Sen PlayLists'e Müzik atmışsın lâkin, Devices'daki iPod'a tıkladıktan sonra aynı işlemleri yapman lazım.

Öncelilkle ilgilindiğiniz için cok teşekkür ederim..

Devices'daki İpod'a tıklayıp "+" işaretine basınca direk playliste olustuyor ?

Kardes anladigim kadariyla + butonuna basinca playlistte liste olusturuyor.ama sen kendi ipod menu altindaki music butonuna sag tiklayip playlist olustur dieceksin ondan sonra muzigi surukleyip icene birakacaksin ama unutma basta manually disc seceneginin isaretli olmasi lazim.insallah isine yarar bendede var bende bu sekilde yapiyorum devamli

Hepinize yardım nezaketinde bulundugunuz için teşekkür ederim

Sorunum çözdüm . Yolumuda yazimki belki birilerine yardımcı olur

ilk önce itunes giriyoruz LİBRARY deki müziğin içine atıyoruz sarkıları sonra İPOD var sol bölgelerde ona sağ tıklayıp SYNC diyoruz ve güncelleyip ipod alıyor sizede takıp kulaklıgı dinlemek kalıyor :(

Tekrardan yardımlarınız için teşekkür ederim . İyi forumlar .

Hepinize yardım nezaketinde bulundugunuz için teşekkür ederim

Sorunum çözdüm . Yolumuda yazimki belki birilerine yardımcı olur

ilk önce itunes giriyoruz LİBRARY deki müziğin içine atıyoruz sarkıları sonra İPOD var sol bölgelerde ona sağ tıklayıp SYNC diyoruz ve güncelleyip ipod alıyor sizede takıp kulaklıgı dinlemek kalıyor :(

Tekrardan yardımlarınız için teşekkür ederim . İyi forumlar .

Öylede olurda sen yolu bayağı uzatmışsın...neyse zamanla bazı şeyleri çözersin. :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...