Jump to content

Çİn Telefonlari

hacken

Recommended Posts

ÇİN TELEFONLARI HAKKINDAKI BILGILERINIZ VE GPRS AYARLARI HAKIINDAKI GORUSLERINIZ ACIKLAMALARINIZI BEKLIYORUM

Bilinchard : icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

ARKADASIM TMM BUNLARI BENDE DUYDUM AMA BEN NETTE SORF YAPANLARIDA VE BİRZAT YAPILDIGINIDA DUYDUM YANI BIR TURLU BUNUN AYARI VARDA BEN ONU BULAMADIM...

ARKADASIM BENIMKI N99İ DENILEN TELEFON BUNUN VARMIS AYARLARI KARDESLERIM AMA BILEN GOREN DUYAN VARSA BANA YARDIMCI OLURSANIZ COK MAKBULE GECER SIMDIDEN HERKESE COK TESEKURLER ILGILERINIZDEN VE YARDIMLARINIZDAN DOLAYI...

• 9 ay sonra...

"file://localhost/E:/AnyCool/www.anycoolcepforum.com%20-%20ANYCOOL%20OYUN%20&%23304;ND&%23304;R.htm"

Burayı bir inceleyin derim.Hem MMS hemde GPRS ayarları yapılıyor.Telefonum DS 66 N (TV si yok ve made in China)

ArkadaÅım bende Anycool T838i var cebime Vodafon sitesinden msn yi indirdim ama gelen mesajda uygulamalar-java dünyası dosyasının aldındkaki

Messenger ikonuna yıklayarak çalıÅtırabilirsiniz diyor ama ne bula bildim nede baÅka birÅey sonra indirme yapa bileceÄim bir adres geldi

sms ile vodafondan ama orayada baÄlanıyor ama indirmede baÄlantı hatası var

yardımcı olabilecek arkadaÅlar bir zahmet....

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...