Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Msdn Windows 10 Rs5 1809 Pro 64 Bit Uefi - Hadibeolsun

hadibeolsun
 Share

Recommended Posts

Keşke şu katılımsızları kullanıcıya bıraksaydınız tam indirecektim programları görünce vazgeçtim

Teracopy ihtiyaç duymuyorum..Your Uninstaller yerine Revo Uninstaller kullanıyorum (kendi lisansım var)..Google Chrome yerine Opera kullanıyorum Asıl Tarayıcım Mozilla Firefox tabiki..Daemon Tools oyun oynayanlara yarar ben oyun oynamıyorum diğerleri zaten gerekli yazılımlar :) sadece gerekli yazılımları kurdursanız yeterliydi bizim için..

• Like 5

cankusa, 16 dakika önce yazdı:

Windows ISO Kalıbını Tek Link olarak İndir

https://mega.nz/#!mzZFUS4D!6ZV_unIY5Vw23loV6mbww20F_7FjVnI5J_DvbQyajLQ

Link cevap vermiyor

Spoiler

Firefox

Spoiler

Please register to see this content.

Opera
link cevap vermediğine eminmisiniz ?

• Like 1

SoNKraL_, 53 dakika önce yazdı:

Keşke şu katılımsızları kullanıcıya bıraksaydınız tam indirecektim programları görünce vazgeçtim

Teracopy ihtiyaç duymuyorum..Your Uninstaller yerine Revo Uninstaller kullanıyorum (kendi lisansım var)..Google Chrome yerine Opera kullanıyorum Asıl Tarayıcım Mozilla Firefox tabiki..Daemon Tools oyun oynayanlara yarar ben oyun oynamıyorum diğerleri zaten gerekli yazılımlar :) sadece gerekli yazılımları kurdursanız yeterliydi bizim için..

Katılıyorum.

Programlar kısa süre aralıklarında yenileniyor.  Birde kurmak istemeyeleri düşünmek lazım.

Keşke katılımsızları ayrı paylaşsaydınız.

Elinize, Emeğinize sağlık.

• Like 3

SoNKraL_, 1 saat önce yazdı:

yorumunuz için Teşekkür ederim.

Programlara gelince onlar değişkenlik gösterebilir. Siz istediğinizi kurabilirsiniz.

Edited by hadibeolsun

Ben emek verilmiş bir çalışma olarak görüyorum. Çok güzel açıklama yapmışsın  Katılımsız programlara gelince evet keşke olmasaydı ancak  bazılarımızın vazgecemediği programlarda  var.( Mega.nz hesap kırdığımda indireceğime emin olabilirsin.) Tekrar dan emeğine çalışmalarına sağlık..

Edit: Şanslıyım ilk denemede kırdım. İndiriyorum...

Edited by bynec
  • Like 1

cankusa, 4 dakika önce yazdı:

Linki hızlandıran veya başka bir siteye yükleme yapacak üyemiz varsa  menmun olurum

Başka bir siteye upload yapılırsa sorumluluk kabul edilemez. Hızlı indirmek istiyorsanız megasync programını indirip kurun üyeliğinizle giriş yapın sonra downloadı başlatın.

hadibeolsun, 23.02.2019 - 22:50 yazdı:

Başka bir siteye upload yapılırsa sorumluluk kabul edilemez. Hızlı indirmek istiyorsanız megasync programını indirip kurun üyeliğinizle giriş yapın sonra downloadı başlatın.

Çalışman için teşekürler ama keşke başka siteden indirilebilse....

ne menem şeydir bu mega......... eklentisini yükledim programını  pcye kurdum ama indirme başladıktan belli süre sonra 

pro sürüm deyip bide taş...k geçer gibi 12 saat sonra devam edin falan diyor uyuz etti beni...

italyano43, 40 dakika önce yazdı:

Çalışman için teşekürler ama keşke başka siteden indirilebilse....

ne menem şeydir bu mega......... eklentisini yükledim programını  pcye kurdum ama indirme başladıktan belli süre sonra 

pro sürüm deyip bide taş...k geçer gibi 12 saat sonra devam edin falan diyor uyuz etti beni...

Ne kadar uyarı çıkarsa çıksın bekleyin.  2 gb download ettikten sonra modemi aç kapat yapıyor programı sonra kaldığı yerden devam ediyor. Uyarılara aldanmayın ben bir gecede 20 GB veri indirdim. 

ahmd21, 11 saat önce yazdı:

Eline sağlık usta x86 bit olacakmı 

Bide başka upload sitelerine ekleme şansın varmı Örk. drive sitesi

32 bit sürüm olmayacak farklı bir upload sitesine de upload etmeyi düşünmüyorum.

battal525, 11 saat önce yazdı:

eline sağlık kardeşim Allah razı olsun indirip kuran varmı? hiç değerlendirme okumadık..

Emin bir şekilde indirip bilgisayarına kurabilirsin. 

Emeğinize ve Yüreğinize Sağlık. Keyifli bir çalışma olmuş. Sistem gayet stabil çalışıyor. 

Bana İnternet Explorer Konusunda yardımcı olur musunuz? Aktif edemedim. 

Yeniden kurmam gerekiyor mu?

Sistem tepsisinde simgeler çok küçük bunları yeniden büyütebilir miyim?

Tekrar teşekkürler, emeğinize sağlık...

• Like 1

Geçmişte Köylü ve Muton ustaların çalışmalarından sonra ki en iyisi bence bu. Birkaç günden beri kullanıyorum. FarCry,X plane 11 ve Prepar3D gibi devamlı yüzde yüz CPU ve Gpu kullanan oyunlarda denedim. Sistem kararlı ve hızlı.Eline sağlık. Yeni çalışmalarında kolaylıklar.

• Like 1

Tarik1972, 27.02.2019 - 21:49 yazdı:

Emeğinize ve Yüreğinize Sağlık. Keyifli bir çalışma olmuş. Sistem gayet stabil çalışıyor. 

Bana İnternet Explorer Konusunda yardımcı olur musunuz? Aktif edemedim. 

Yeniden kurmam gerekiyor mu?

Sistem tepsisinde simgeler çok küçük bunları yeniden büyütebilir miyim?

Tekrar teşekkürler, emeğinize sağlık...

IE 11 Desteği Microsoft tarafından kapatılmıştır bu yönde çıkacak güncellemelerde pek etki edeceğini sanmıyorum o yüzden IE 11'i devre dışı bıraktım Edge vb. tarayıcılar kullanabilirsiniz.

Sistem tepsisinde simgeler çok küçük demişsiniz bunların boyutlarıyla oynayabilirsiniz

yazılımı ile istediğiniz boyuta göre şekillendirebilirsiniz.

Teşekkür ederim.

blue sky, 2 saat önce yazdı:

Katılımsız programları yüklememenin bir yolu varmı? 

Katılımsız programlar sistem kurulurken kurulmuyor sadece masaüstü geldiğinde yüklenmiş olarak gözükmektedir ki sistemi de o şekilde inşa ettim. Öncelikle format attım sonra gerekli 3-5 yazılım kurdum güncelleştirmelerini yaptım bu şekilde bir sistem hazırladım.

Teşekkür ederim.

DJ_xXx, 18 saat önce yazdı:

sırf o kadar emek verilip yapılan açıklamalardan ötürü indiriyorum.

saygıya değer.

Her zaman emin olabilirsiniz teşekkür ederim.

Edited by hadibeolsun

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...