Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Msdn Windows 10 Rs5 1809 Pro 64 Bit Uefi - Hadibeolsun

hadibeolsun
 Share

Recommended Posts

hadibeolsun, 23.02.2019 - 22:50 yazdı:

Başka bir siteye upload yapılırsa sorumluluk kabul edilemez. Hızlı indirmek istiyorsanız megasync programını indirip kurun üyeliğinizle giriş yapın sonra downloadı başlatın.

Çalışman için teşekürler ama keşke başka siteden indirilebilse....

ne menem şeydir bu mega......... eklentisini yükledim programını  pcye kurdum ama indirme başladıktan belli süre sonra 

pro sürüm deyip bide taş...k geçer gibi 12 saat sonra devam edin falan diyor uyuz etti beni...

Spoiler

Please register to see this content.

• Like 2

italyano43, 2 saat önce yazdı:

Çalışman için teşekürler ama keşke başka siteden indirilebilse....

ne menem şeydir bu mega......... eklentisini yükledim programını  pcye kurdum ama indirme başladıktan belli süre sonra 

pro sürüm deyip bide taş...k geçer gibi 12 saat sonra devam edin falan diyor uyuz etti beni...

İçeriği Gizle

Yandex'e upload etmişsiniz. O zaman sizden benim yandex e alayım o şekilde link paylaşımı yapayım.

İlginiz için teşekkür ederim.

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
hadibeolsun, 4 saat önce yazdı:

@forjest multi link nasıl yaptın. Remote URL Upload yoluyla yaptın galiba.

Allah razı olsun @forjest

Remote upload yolu ile yaptım :) 

Süreç alttaki gibi işlemekte:

1. Remote yapılacak olan,indirme linkiyle normal olarak tarayıcıdan indirmeye başlıyorum
  2. indirilsinmi sorgusunda .beliren direkt indirme linkini tarayıcı yada indirme yöneticisi varsa orn: idm gibi.üzerinden kopyalıyorum
  3. Remote upload edeceğim ilgili siteye kopyaladığım beliren linki,sitenin_remote box bölgesine yapıştırıp yükleme onayı veriyorum
  4. Yükleme işlemi bitince çıkan linki alıyorum.

Remote upload için kullandığım kaynak site adresi:

Spoiler

Allah sizdende razı olsun estağfurullah.

Saygılarımla.

• Like 2

Sistemde Yaptığınız Bir Takım Optimizasyon Ayarları Sayesinde Windows 10 Bütün Oyunlardan Atma Sorunum Ortadan Kalktı..Sistem Oyunlarda CPUye Binen Yükten Kurtuldu..Stabil Ve Kararlılık Yanında Mavi Ekran Sorunuda Ortadan Kalktı..SSDden Maksimum Verim Alıyorum Nasıl Bir Performans Ayarı Yaptıysanız Gerçekten Müthiş Bir İş Çıkarttınız...

• Like 1

• 3 hafta sonra ...

1903 İS Derlemesi çok yakın zamanda TNCTR'de paylaşacağım. 

Siz kullanıcıların Sistem üzerinde benim de farkedemediğim gereksiz servis veya hizmet varsa buradan bilgilendiriniz ki bende ona göre Sistem Editlemesi yapıp sunumumu sizlere sunayım.

Edited by hadibeolsun
  • Like 1

Üstadım emeğine sağlık. Görünüşe bakılırsa güzel bir sistem yapmışsın. İndirdim, en kısa sürede deneyeceğim.

Arkadaşlar hızlı ve sorunsuz link:  https://dosyayukle.club/3gg

İndirildiği zaman MD5 kontrol edebilirsiniz.

Edited by Osmanli34

@hadibeolsun dostum sistemi kurdum harika bir şey, uygumalar o kadar hızlı açılıyor ki anlatamam sana. Diğer bilgisayarıma da kuracağım lakin birkaç tavsiyem var bir sonraki sistemler için

1. Başlat çubuğu çok küçük bir türlü büyütemedim; tema ayarlarıyna baktım yapamadım. Buna istinaden 1-2 tane güzel şık tema ve duvar kağıdı konulabilir.(Fazlası abartı güzel olsun yeter)

2. Katılımsız kurulan programlar arasına driver bulma programını yükleyebilirsin. Mesale ıobit driver olabilir.

Şuanlık bu kadar aklımda daha vardı gelsin yazarım. Ayrıca ek olarak bilgisayar açıldığında 2 tane windows kurulu olarak gösteriliyor halbuki ben formatladım acaba neden oluyor :)

Edited by FeLSeFeCi

erdem215, 8 saat önce yazdı:

emeğinize sağlık, hızlı çalışmakta, sildiğim dosyalar nereye gitmekte ? bulamıyorum

masaüstü-sağ klik-kişiselleştir-temalar-masaüstü simgelerini değiştir de ve istediğini seç.

• 5 hafta sonra ...
pusattardu, 17 dakika önce yazdı:

update yapılırsa ince ayarlar bozulur mu usta

Gerekli bütün İnce Ayarlar yapılmıştır zaten bilmediğiniz bir ayarı sakın ola devre dışı bırakmayın. Ben gerekli bütün çalışmaları yaparak hazırladım herhangi bir ince ayar yapmanıza gerek yoktur.

• Like 1

hadibeolsun, 16 saat önce yazdı:

Gerekli bütün İnce Ayarlar yapılmıştır zaten bilmediğiniz bir ayarı sakın ola devre dışı bırakmayın. Ben gerekli bütün çalışmaları yaparak hazırladım herhangi bir ince ayar yapmanıza gerek yoktur.

Sistem Kurulduğunda "C" sürücüsünün boyutu 9.38 GB yazmışsınız ama kurdum direk baktım 20 gb civarı

pusattardu, 2 saat önce yazdı:

Sistem Kurulduğunda "C" sürücüsünün boyutu 9.38 GB yazmışsınız ama kurdum direk baktım 20 gb civarı

%13 oranında sistem geri yükleme noktası mevcut. Ben kendi PC'me kurduğumda 9.38 GB'ı görerek öyle bilgi verdim. Gelişigüzel bir bilgi değildir.

Şu ana kadar forumda kullandığım en iyi Windows 10 derlemelerinden biri olmuş.

Ayarlarınızı kesinlikle saklamanızı ve kolay kolay değiştirmemenizi öneririm. 

1903 sürümü sorunluydu sanırım bu yüzden bunu kurdum. Açıkcası illa son ay güncellemeleri olsun diye bir derdim yok.

Bu arada bazı arkadaşlar küçük simgelerden şikayet etmiş. Bunları basit şekilde çözebilirsiniz..

Masaüstü simgeleri için boş bir yere sağ tıklayıp ordan görünüm kısmından orta boyutlu simgelere alın.

Başlat tuşununda bulunduğu görev çubuğunu büyütmek içinse görev çubuğuna sağ tıklayıp > görev çubuğu ayarlarına tıklayın. Karşınıza çıkan seçeneklerden küçük görev çubuğu kullan seçeneğini kapatın.

Hepsi bu kadar..

Bu arada en son yapacağınız Windows 10 derlemesine Winrar hariç ekstra bir katılım programı olmazsa bence harika olur.

Emeğinize sağlık, başarılarınızın devamını dilerim..

hadibeolsun, 16 saat önce yazdı:

%13 oranında sistem geri yükleme noktası mevcut. Ben kendi PC'me kurduğumda 9.38 GB'ı görerek öyle bilgi verdim. Gelişigüzel bir bilgi değildir.

Yanlış bilgilendirme yapmışsınız. Bu arada web deki hiç bir video açılmıyor. Siz flash yükleyin diyeceksiniz o yüzden sormayayım en iyisi. Emeğinize sağlık ama zaman kaybı olmuş. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...