Jump to content
TNC-TR
Sign in to follow this  
ArAnAnAdAm36

Dizilerde Kullanılan Telefon Zil Sesleri

Recommended Posts

Dizilerde Kullanılan Telefon zil sesleri

Arkadaşlar merhaba konuyu doğru  yeremi actım bilmiyorum ama olurda yanlış ise af ola

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizinde 126 . bölümde ilyas çakır beylinin Telefon zil sesini nerden bulabilirim cok teşekkür ederim

ArAnAnAdAm36, 1 saat önce yazdı:

Dizilerde Kullanılan Telefon zil sesleri

Arkadaşlar merhaba konuyu doğru  yeremi actım bilmiyorum ama olurda yanlış ise af ola

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizinde 126 . bölümde ilyas çakır beylinin Telefon zil sesini nerden bulabilirim cok teşekkür ederim

Kullandığınız telefonun içerisinde yüklü olan zil seslerini kontrol ettiniz mi?

ArAnAnAdAm36, 7 dakika önce yazdı:

Ettim yok bende 

:) Filmin ilgili kısmını tekrar izle hangi marka model bir telefon kullanıyorsa onu google dan aratıp ilgili ses dosyalarına ulaşabilirsin. Telefonun kendi içindeki soundlar dan birtanesi seçilmiş onu kullanıyor. Farklı bir telefona ait veya özel bir zil sesi olmadığının kanaatindeyim.

• Like 1

Sanat zekası fazla olduğunda çok güzel şeyler buluyorsun bir sürü.  bu seferde hangisini kullanacağını bilemiyorsun. :) 

• Like 1

Asturias.  manyak bir gitar enstrümanteli. Rus bir gitar dahisi çocuk çalıyor birde. zevkler ve renkler değişir ama mest olursun.  Özellikle onu videodan mp3 e çevirip istediğin yerini keserek kullanabilirsin.  Zedge dede var. ama o çocuk harika çalmış.  Romantik istersen İrem derici nin  bu şarkı kalbimin tek sahibine den başlayarak istediğin yerde kesebilirsin.  ama çok ilgi çekebilir. :) 

burda: 

Edited by abdulhey_
  • Like 1

binbey, 20 saat önce yazdı:

Buyrun hocam mediafire'a yükledim. Dün indirip bakmıştım casper0007 arkadaşımızın verdiği bağlantıdan. (İndirdikten sonra dosya adını değiştirmiştim, bilginize.) Esenlikle kalınız.

http://www.mediafire.com/file/uul5xsv6l0pxrt8/zil_sesi_Ringtone.mp3 (⚡Tnc Debrid ile İndir)

ilginize cok teşekkür ederim ama aradıgım bu değil

29.saniyede dedigim zil sesi

ArAnAnAdAm36, Bir saat önce yazdı:

Beacon 

:) karıştırdınız galiba. Beacon ne yav Circuit yada şu verdiğim ki dizidekide bu  ve mediafire de arkadaşın verdiği buydu adını bilemicem arkadaş yazmadığı için aramakta angarya: 

zil sesi Ringtone.mp3

abdulhey_, 7 dakika önce yazdı:

:) karıştırdınız galiba. Beacon ne yav Circuit yada şu verdiğim ki dizidekide bu  ve mediafire de arkadaşın verdiği buydu adını bilemicem arkadaş yazmadığı için aramakta angarya: 

zil sesi Ringtone.mp3

baktım bende ama o yuklenen simon ilgilenen tüm arkadaşlarıma cok teşekkür ederim Beacon benim aradıgım