Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Dizilerde Kullanılan Telefon Zil Sesleri

ArAnAnAdAm36
 Share

Recommended Posts

ArAnAnAdAm36, 1 saat önce yazdı:

Dizilerde Kullanılan Telefon zil sesleri

Arkadaşlar merhaba konuyu doğru  yeremi actım bilmiyorum ama olurda yanlış ise af ola

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizinde 126 . bölümde ilyas çakır beylinin Telefon zil sesini nerden bulabilirim cok teşekkür ederim

Kullandığınız telefonun içerisinde yüklü olan zil seslerini kontrol ettiniz mi?

ArAnAnAdAm36, 7 dakika önce yazdı:

Ettim yok bende 

:) Filmin ilgili kısmını tekrar izle hangi marka model bir telefon kullanıyorsa onu google dan aratıp ilgili ses dosyalarına ulaşabilirsin. Telefonun kendi içindeki soundlar dan birtanesi seçilmiş onu kullanıyor. Farklı bir telefona ait veya özel bir zil sesi olmadığının kanaatindeyim.

• Like 1

Asturias.  manyak bir gitar enstrümanteli. Rus bir gitar dahisi çocuk çalıyor birde. zevkler ve renkler değişir ama mest olursun.  Özellikle onu videodan mp3 e çevirip istediğin yerini keserek kullanabilirsin.  Zedge dede var. ama o çocuk harika çalmış.  Romantik istersen İrem derici nin  bu şarkı kalbimin tek sahibine den başlayarak istediğin yerde kesebilirsin.  ama çok ilgi çekebilir. :) 

burda: 

Edited by abdulhey_
  • Like 1

ArAnAnAdAm36, Bir saat önce yazdı:

bir şey cıkmıyor online cevirme 

Buyrun hocam mediafire'a yükledim. Dün indirip bakmıştım casper0007 arkadaşımızın verdiği bağlantıdan. (İndirdikten sonra dosya adını değiştirmiştim, bilginize.) Esenlikle kalınız.

Please register to see this content.

• Like 1

binbey, 20 saat önce yazdı:

Buyrun hocam mediafire'a yükledim. Dün indirip bakmıştım casper0007 arkadaşımızın verdiği bağlantıdan. (İndirdikten sonra dosya adını değiştirmiştim, bilginize.) Esenlikle kalınız.

ilginize cok teşekkür ederim ama aradıgım bu değil

29.saniyede dedigim zil sesi

ArAnAnAdAm36, 1 saat önce yazdı:

Buldum arkadaşlar yeni cıkan iphone xr zil sesleri içinde buldum isteyen arkadaşlara indirme linki

hangisi sizin aradığınız ve bulduğunuz?

edit : buldum

Edited by efe34

ArAnAnAdAm36, Bir saat önce yazdı:

Beacon 

:) karıştırdınız galiba. Beacon ne yav Circuit yada şu verdiğim ki dizidekide bu  ve mediafire de arkadaşın verdiği buydu adını bilemicem arkadaş yazmadığı için aramakta angarya: 

abdulhey_, 7 dakika önce yazdı:

:) karıştırdınız galiba. Beacon ne yav Circuit yada şu verdiğim ki dizidekide bu  ve mediafire de arkadaşın verdiği buydu adını bilemicem arkadaş yazmadığı için aramakta angarya: 

baktım bende ama o yuklenen simon ilgilenen tüm arkadaşlarıma cok teşekkür ederim Beacon benim aradıgım 

• 1 yıl yıl...
ArAnAnAdAm36, 27.02.2019 - 15:48 yazdı:

Dizilerde Kullanılan Telefon zil sesleri

Arkadaşlar merhaba konuyu doğru  yeremi actım bilmiyorum ama olurda yanlış ise af ola

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizinde 126 . bölümde ilyas çakır beylinin Telefon zil sesini nerden bulabilirim cok teşekkür ederim