Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Ttnet Kullanıcı Adı Ve şifre Ile Kota Sorgulama

adam4
 Share

Recommended Posts

TTNET Kullanıcı adı ve şifre ile kota sorgulama

https://adslkota.turktelekom.com.tr/adslkota/login_tr.jsp

ttnet-kota-sorgulama.png

Eskiden bu siteden kullanıcı adı ve şifre girerek sorgulama yapılıyordu.Şimdi online işlemlere yönlendiriyor.İnternet benim üzerime değil o yüzden online işlemleri kullanamıyorum.

Artık kullanıcı adı ve şifre ile sorgulama yapılamıyor mu?

adam4, Bir saat önce yazdı:

Hocam kota sorgulama derken ne kadar download yapmışım onu görmek için. 

İP ile ilgisi olmadığına göre ki biliyorum aynı şeyi kulanmışlığım var demekki burdan artık sorgulanamıyor.   kota nın kalkmasıyla ilgisi olmaz. çünkü herkes ne kadar kota harcaddığını bilmek isteyebilir.  yalnız TT un online işlemlerine abone olabilmekte cins bir şeydi. herşeyi doğru yapıyorsun şifre yanlış der kullanıcı adı yanlış der.. TT hep sıkıntı ve kazık. Millenicom a geçtim ne sorun var ne kazık. 2 yıldır 2 kez kopma sorunu oldu onuda anında düzelttiler. yalnız Tüm ülkemiz fahiş zam işgalinde olduğundan Millenicom da buna malesef ayak uyddurmuş. 4 ay sonra aboneliğim bitecek sadece interneti bol bir mobil paket alıp bilgisayarla birlikte kullansammı diyorum..? ama onda da kota ve hız problemi çıkarmı bilemiyorum. TT un 15 gb lık paketi var mesela. avea alt yapısı kullandığına göre benim evde hız nasıl olur bilemiyorum.  halihazırda Vodafone iken ancak şu sıralar 4-5 mb ancak oldu.