Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Hayatınızda İzlediğiniz En Güzel 3 Film?

muselmansuffe
 Share

Recommended Posts

• Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 The usual suspects

2 Stalker

3 Brave Heart

Bu Hangi Stalker, 2oo3 Yapımı Olan Mı?

1-
The Truman Show
(Truman Show) -
(1998)

2-
City of Angels
(Melekler Şehri) -
(1998)

3-
T
he 13th Warrior
(13. Savaşçı) -
(1999)

Bakın Bu 13. Savaşçı'yı Kimse Bilmez Nerdeyse..

Ama Muhteşem Bir Filmdir..

İyi Seçmişsiniz Onca Filmden, Aklıma Gelmemişti.. :ninja:

1)Back to the Future Üçlemesi (Hala deli gibi dilim dışarda seyrederim)

2)Godfather Üçlemesi (Kesinlikle Mafya filmi olarak görmediğim içinde hayata dair mükemmel nasihatlar bulunan gerçek bir film)

3)Matrix Üçlemesi (Yeni dönemin sinema kapısını açan, mükemmel bir kurgu ile ve yoktan yaratılmış bir felsefeyi aktaran mükemmel bir film)

Aslında buraya çok iyi bir yirmi çıkarırdım ama üç sınırlaması sonucunda en fazla üçlemelerle sayı artabilirdi :ninja: Üçleme filmler gerçekten çok zordur. Devamlılık hatası yapılmaması ve hikayeden son filme kadar seyirciyi kopartmamak zordur. Geleceğe Dönüş te diğerlerine nazaran çok fazla hatalar olsa da dönemine göre bakıldığında listeme girebildi...

1)Back to the Future Üçlemesi (Hala deli gibi dilim dışarda seyrederim)

2)Godfather Üçlemesi (Kesinlikle Mafya filmi olarak görmediğim içinde hayata dair mükemmel nasihatlar bulunan gerçek bir film)

3)Matrix Üçlemesi (Yeni dönemin sinema kapısını açan, mükemmel bir kurgu ile ve yoktan yaratılmış bir felsefeyi aktaran mükemmel bir film)

Aslında buraya çok iyi bir yirmi çıkarırdım ama üç sınırlaması sonucunda en fazla üçlemelerle sayı artabilirdi :ninja: Üçleme filmler gerçekten çok zordur. Devamlılık hatası yapılmaması ve hikayeden son filme kadar seyirciyi kopartmamak zordur. Geleceğe Dönüş te diğerlerine nazaran çok fazla hatalar olsa da dönemine göre bakıldığında listeme girebildi...

Zaten dokuz film olmuş. :D

Dediğiniz gibi. Baba gerçekten de çok güzel. Kitabını okumanızı öneririm? Şayet okumadıysanız.

Zaten dokuz film olmuş. :D

Dediğiniz gibi. Baba gerçekten de çok güzel. Kitabını okumanızı öneririm? Şayet okumadıysanız.

Okumadım maalesef :ninja: Benim kitap okuyamama gibi kötü bir alışkanlığım var. Çok kötü biliyorum ama bir türlü konsantre ortam yaratamıyorum kendime. Buna senelerdir çözüm bullamadım. Her başladığım kitap yarımdır :D

Birisi güzel bir kitap okudum derse filmi çıksa da yönetmen bana okusa diye bekler dururum :)

* Hayalet

* Olağan Şüpheliler

* Diğerleri

Çok beğendim bu yanıtı. Üç film sınırlaması da bir kelime oyunuyla aşılmış oluyor. :clapping:

Geyik olmak için bile saçma bir soru.Sayıları yüzleri bulan bir kalabalığı üçe indirmek imkansızdır.

Şöyle Açıklayayım..

Herkesin Hayatının Filmi Başkadır..

Binlerce Film Arasından İzlenmeye Değer Birkaç Film Seçmek İçin Başvurulacak Bir Konu Olabilir..

Ki Ben Bunu Yapıyorum Bu Konu Sayesinde Mesela..

"Saçma" Göreceli Bir Kavramdır Arkadaşım..

Araştırın Bakalım Kaç Tane Geyik Konusu Açmışım Forumda..