Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Hangi Alanda Çalışıyorsunuz?

BrightBlade
 Share

İşiniz nedir?  

22 members have voted

1. 1. Ne iş yapıyorsunuz?

• Öğrenci
      6
    • Kamu
      2
    • Özel Sektör
      14

Recommended Posts

Bir başka ÖSS kurbanı olarak ben varım. Anadolu Lisesinde son sınıf okuyorum. Okuyormuyum şu an belli değil ama. Okulla ilişki resmi olarak olmasa da kısmen şu an kesilmiş durumda tabi... Tüm arkadaşlara başarılar dilerim... Herşey gönlünüzce olsun...

kısa söylenişiyle bilgisayar programcılığı.son senem.web tasarım,grafik tasarım,pc tamir,konu komşuya hatır işi,int.kafecilerin bir numaralı dostu,ne iş olursa yaparım abii hesabı :D

Edited by by_derkan

BENDE FIRINCIYIM SABAH AKSAM FIRINDA KASIYERLIK TRABZON EKMEK FIRINI BELKI BILENINIZ VARDIR

AMA BEN SINOP AYANCIKLIYIM ENISTE TRABZONLU

BIRDE UNIVERSTEYE HAZIRLANANLARDANIM

BU ARADA FIRINDA ENISTEMIN

COOK DERDİM VAR COOOK

AegeaN BluE >> icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

arkadaşlar bende güvenlik görevlisiyim ama bunun yanında ek iş olarak bilgisayar toplama ufak defek tamirat falan filan işte çoğu hatır için ama tabi üçbeş kuruş yan geliride oluyo yağmasada damlıyo şimdilik. aslında amacım bilgisayar konusunda baya bir deneyim tecrübe ve biligi sahibi olmak zor ama uğraşmaya değer....

işsizim :), Kpss ye hazırlanıyorum. İnşallah bu sene bir kuruma gireceğim. ( işletme fakültesi mezunuyum )

Abi Hala KPSS'yemi Hazırlanıyorsun :D

Edited by ByKonfizik