Jump to content

Google Chrome Yedek.chrome_ydk Yer Imini Geri Yükleme

tayfun6789
 Share

Recommended Posts

Google Chrome Yedek.chrome_ydk yer imini geri yükleme

merhaba arkadaşlar ben bu forumdan fi tarihte bi yer imi yedekleme programı indirmiştim bu programı üyelerden birisi yapmıştı ve çok güzeldi. Şimdi yedeklediğim dosyayı buldum ama geri yükleyemiyorum yer imlerimi programda yok elimde sitedede arattım bulamadım bi yardım edin bu Google Chrome Yedek.chrome_ydk nasıl browserıma geri yüklerim ?

Yerimleri adres yedeklemeleri için bookmarks/yerimleri sekmesine girerek arama satırı üzerinden manuel giriş chrome://bookmarks daha evvel'den yedeklenen "bookmarks.html" uzantılı yedek dosyasını,chrome yerimleri  sekmesi sayfa içi sağ üst kenarda bulunan_ilgili ayar butonu tıklanarak İçeri aktarma işlemi ile yedek gösterilip adresler tarayıcıya ilave olur.Bilindiği üzerede aşağı yukarı tüm tarayıcılar birbirlerine benzer ve desteklerler IE,Edge,firefox,opera vd.gibi.

Bilmeyen arkadaşlarında istifade edebileceği düşünülerek alt kısma spoiler içerisine resim eklendi.

Google chrome'a yedeklenen Bookmarks.html uzantılı yedek dosyasının ilave edilme ekran görüntüsü:

Spoiler

1.YEDEĞİ EKLEME İŞLEMİ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

b480203610c.png

2.YEDEK ALMA İŞLEMİ:

Yer işaretlerini dışa aktar diyerek,masaüstüne aldığım yedek dosyam sonradan lazım olduğunda "üstteki resimdeki" işlemlerle alt resimdeki_bu yedek dosyasını gösterip eklediğimde,"özelleştirdiğim kullandığım web adreslerine" ulaşmak tekrar mümkün olacak.

031bf01a0ac.png > Bookmarks yedek dosyası.

Saygılarımla.

Edited by forjest
  • Like 4