Jump to content

All In One Yapımı

lontokyo
 Share

Recommended Posts

Sen bu kodlari nereye ekledin?

eger yeni olusturdugun butonun script bölümüne eklersen senin dedigin olur

Başka nereye ekleyebilir sence?

Ben Bütün Videoları izleyip sizlere güzel bir AIO hazırlamaya çalıştım . Birkaç şeyide kendim karıştırarak buldum .Bu akşam yayınlayacağım .

@lon_tokyo bende yazıyı yazdıktan sorna farkettim o sorunu halletşim :D

herşey güzelde şu forumda benim adımı lon_tokyo değilde lontokyo yazan adam parmakla sayılacak kadar :S

• Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

herşey güzelde şu forumda benim adımı lon_tokyo değilde lontokyo yazan adam parmakla sayılacak kadar :S

Videolarının sonunda notepad a lon_tokyo şeklinde yazıyorsunuz istersen "lontokyo" şeklindede yazarım :D

lontokyo kardeş bakıyorum çalışmalara baya bi ara vermişsin senden dah çok video anltım vs bekliyoruz

tabi blackman12 kardeşinde yardımlarını unutmamak gerekir heppinize TEŞEKKÜR ediyorum

mümkünse şu sorunlara bi çözüm bulalım daha öncede demiştim 1. butona tıklandığında karşıma aynı sayfada başka butonların olduğu bi bölüm çıkmasını istiyorum verdiğim resme bakarsanız orda öyle ve ilk sayfaya geçmek içinde na sayfaya geç iye bi buton var onunla ilk sayfaya geçiliyor

lontokyo kardeş demişti iki tane aıo yap birinci butona ilk yaptığın aıo yu tanıt

yaptım am olmadı hata verdi ve ayrı bi ekranda çıkıyor

birde krana resim bırakıyoruz ya ben oraya gıf bırakmak istiyorum ama resim oynamıyor NASIL YAPABİLİRİZ

şimdiden yardımlar için TEŞEKKÜRLER

lontokyo kardeş bakıyorum çalışmalara baya bi ara vermişsin senden dah çok video anltım vs bekliyoruz

tabi blackman12 kardeşinde yardımlarını unutmamak gerekir heppinize TEŞEKKÜR ediyorum

mümkünse şu sorunlara bi çözüm bulalım daha öncede demiştim 1. butona tıklandığında karşıma aynı sayfada başka butonların olduğu bi bölüm çıkmasını istiyorum verdiğim resme bakarsanız orda öyle ve ilk sayfaya geçmek içinde na sayfaya geç iye bi buton var onunla ilk sayfaya geçiliyor

lontokyo kardeş demişti iki tane aıo yap birinci butona ilk yaptığın aıo yu tanıt

yaptım am olmadı hata verdi ve ayrı bi ekranda çıkıyor

birde krana resim bırakıyoruz ya ben oraya gıf bırakmak istiyorum ama resim oynamıyor NASIL YAPABİLİRİZ

şimdiden yardımlar için TEŞEKKÜRLER

Arkadaşım şu aralar yoğun olduğum için hazırlayamadım ama bu mesajı kısa süre sonra cevaplamayı umuyorum...

Hayır başka bir aio yapmana gerek yok butona Page.Jump komutu ekle ve başka bir sayfaya geçisini sağla ve geçiş efekti kullanma böylece aynı sayfada açılmış izlenimi verirsin zaten senin dediğin yerde de böyle yapılmıştır bu...

Ayrıca anasayfa butpnu için bir button ekleyin ve buttonun görevlendirme yerinde show pageden first i seçin böylece projedeki ilk sayfa açılacaktır eğer ilk sayfa anasayfa değilse custom dan sayfa adını girerek te ayarlayabilirsiniz.

Bu işlerle lontokyo ilgileniyo ama sadece iki tane button ekleme eğer buttona görev eklemeyi bilmeden açılışa şifre koymayı örendiyseniz yanlış yoldan gidiyorsunuz demektir...

blackman12

olabilir ama madem yanlış yoldayım ohalde bana bi yol çizin bende çizdiğiniz yolda ilerliyeyim

Haksızmıyım?

Yardımcı olursanız minnettar olurum

Edited by hcx21

Öncelikle flood yapmayınız.Orada kastettiğim ve diğer postunuzdaki cevap aynı.Önce kendiniz kurcalayarak birşeyler öğrenmeye çalışın örneğin bir butona görev atamak gibi direk olarak ezberci yollarla açılışa şifre koyma olayından konuya girerseniz hiçbirşey öğrenemezsiniz.Buttona görev atamak ams nin genel işlevlerindendir mesela.Butona sağ tıklarsınız özelliklerinden hızlı görev den show page kmutuyla istediğiniz sayfaya yönlendirirsiniz.Bu kadar basit ve kendiniz araştırarak öğrenebilirsiniz.

Bilinchard cevabın:

Project (Proje) > Settings (Ayarlar) > Custom Mask (Genel Altında Stil) > Özel > Gözattan istediğiniz resmi seçin ve projeniz o şekli alsın örnek:

1812.jpg

Edited by blackman12

Öncelikle flood yapmayınız.Orada kastettiğim ve diğer postunuzdaki cevap aynı.Önce kendiniz kurcalayarak birşeyler öğrenmeye çalışın örneğin bir butona görev atamak gibi direk olarak ezberci yollarla açılışa şifre koyma olayından konuya girerseniz hiçbirşey öğrenemezsiniz.Buttona görev atamak ams nin genel işlevlerindendir mesela.Butona sağ tıklarsınız özelliklerinden hızlı görev den show page kmutuyla istediğiniz sayfaya yönlendirirsiniz.Bu kadar basit ve kendiniz araştırarak öğrenebilirsiniz.

Doğru söylüyorsunuz da benim ilk öğrendiğim ve öğrenmek istediğim şey açılışa şifre koymak değilki öncelikle butona görev vermeyi vs. vs. öğrrendim tabi değerli blackman12 ve lontokyo nun sayesinde ama bildiğinizgibi bi süre sonra anlatımlar videolar son buldu vee bu Bölümde sadece lontokyo kardeşin anlatımı var başka kimsenin bi AIO hakkında bilgi verdiğini görmedim. tabi tüm bunların sonucundada bizler hayal gücümüze göre değerli siz ustaların bilgilerinden yararlanrak bilgimizi artırmaya çalışıyoruz

sizde bize olan yardımınız ya soracklarımıza cevap vermekle olur yada AIO hakkında geniş anlatımın geçtiği bi kaynak belirtmenizle olur

veya hiç biri izin isteğinize bağlı

Yardımlarınız için çok teşekkürler ve dahda yardım edeceğinize inanıyorum

Bensiz neler olmuş yaw (siteden iki dakika çıkmaya gelmiyormuş... :D:) :) ) ewt blackman12 kardeşimin de dediği gibi sorunlarınızı bu başlıklar altında verirseniz sizlere yardımcı olabiliriz...

hcx herşeyinde anlatımını videosunu vs... yapamayız ya sende düşün bizi...

Edited by lontokyo

Bensiz neler olmuş yaw (siteden iki dakika çıkmaya gelmiyormuş... :( :( :( ) ewt blackman12 kardeşimin de dediği gibi sorunlarınızı bu başlıklar altında verirseniz sizlere yardımcı olabiliriz...

hcx herşeyinde anlatımını videosunu vs... yapamayız ya sende düşün bizi...

Ne yapalım bidefa girdin bu işe bidefa dedin videolu anlatım yapacaz artık çaresi yok:d

(flood yapmamak için ayrı mesaj olarak yazmoyorum) Arkadaşlar acaba butonların ümünü aynı boyutta ve aynı hizada düzenlemenin yolu nedir?

Edited by hcx21

Ne yapalım bidefa girdin bu işe bidefa dedin videolu anlatım yapacaz artık çaresi yok:d

(flood yapmamak için ayrı mesaj olarak yazmoyorum) Arkadaşlar acaba butonların ümünü aynı boyutta ve aynı hizada düzenlemenin yolu nedir?

Dostumüstte cetevel gibi şey var ya ona tıkla aşğıya doğru çizgi incektir.O na göre sıralaybilirisn.Aynı boyutta olması için kopyala yapıştır :dribble: Bu arada AIO ile kaynak istiyorsa öm ile ulaş buraya koymuştum ama sildiler..Çok güzel anlatımlar var..