Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

All In One Yapımı

lontokyo
 Share

Recommended Posts

• Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ustatlar utanarak soruyorum ama bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.ben bir türlü seçmeli program işini yapamadım :clapping:

Böyle bir program yapmak istiyorum

adsztl9.gif

Kur butonuna atatığım kod:

Java = CheckBox.GetChecked("java");
if java then
File.Run("AutoPlay\\Docs\\JAVA.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, true);
end
Flash = CheckBox.GetChecked("Flash");
if Flash then
File.Run("AutoPlay\\Docs\\flash.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, true);
end

checkboxların Object Name lerini değiştirdim.Java ve Flash olmak üzere.Acaba nerde hata yapıyorum.Kusura bakmayın çok kez anlatmışsınız ama bilmediğimiz iiçin bu sorunları yaşıyoruz.

wmismail öncelikle dediğin anlatımları yapan kişinin bu konuda postunu gördüm eğer böyle birşey olsaydı kendi söylerdi heralde parmakları çalışıyor...Sen neden söylüyorsunki böyle birşeyi...

Arkadaş senin sorununda Checkbox isimlerini yanlış girmiş olabilirsin kontrol et.

wmismail öncelikle dediğin anlatımları yapan kişinin bu konuda postunu gördüm eğer böyle birşey olsaydı kendi söylerdi heralde parmakları çalışıyor...Sen neden söylüyorsunki böyle birşeyi...

Arkadaş senin sorununda Checkbox isimlerini yanlış girmiş olabilirsin kontrol et.

Ben o şahısla konuşma fırsatını buldum o aynısı değil diyor arkadaşlarıma ne oluyorsa sırf bu nedenlerden dolayı ek uygulamaları kaldırmayı düşündüm arada bir kaç kişinin böyle yapması emek denen bir varlığı yok ediyor insanda ne azim ne de istek bırakıyor bir aio ya şifre koymak resim eklemek vs... bu gibi şeyleri yapması çok zor değilki... siz ne sanıyosunuz yaw... :@

Edited by lontokyo

Ustatlar utanarak soruyorum ama bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.ben bir türlü seçmeli program işini yapamadım <_<

Böyle bir program yapmak istiyorum

adsztl9.gif

Kur butonuna atatığım kod:

if java then
end
if Flash then
end

checkboxların Object Name lerini değiştirdim.Java ve Flash olmak üzere.Acaba nerde hata yapıyorum.Kusura bakmayın çok kez anlatmışsınız ama bilmediğimiz iiçin bu sorunları yaşıyoruz.

if java then

end

if Flash then

end

Tek bir harf bile çok şeyi değiştiriyor <_< Ayrıca hata alıyorsanız hatayı buraya koyun ki anlayabilelim.Çoğu zaman Lİne: bilemm ne yazan yerde sorunun kaçınca satırda olduğu gösterilir.. :drinks:

Ben o şahısla konuşma fırsatını buldum o aynısı değil diyor arkadaşlarıma ne oluyorsa sırf bu nedenlerden dolayı ek uygulamaları kaldırmayı düşündüm arada bir kaç kişinin böyle yapması emek denen bir varlığı yok ediyor insanda ne azim ne de istek bırakıyor bir aio ya şifre koymak resim eklemek vs... bu gibi şeyleri yapması çok zor değilki... siz ne sanıyosunuz yaw... :@

Bu tartışmaların bir daha açılmasını istemiyorum..Ben inanıyorum lontokyo ya. O da zaten derslerden sonra bu işi yaptığı söyledi.Yani anlaştık..Sorun yoktur...

Edited by talha_252

Bu tartışmaların bir daha açılmasını istemiyorum..Ben inanıyorum lontokyo ya. O da zaten derslerden sonra bu işi yaptığı söyledi.Yani anlaştık..Sorun yoktur...

Demek istediği biz bu dersleri bazı olaylar sonucunda tnc bir kaç kişi ile anlaşıp boyle bir proje girişimine karar vermemiz ve alınan karar doğrultusunda bu tür anlatımları tarfaımca yapılmasıdır...

Edited by lontokyo

lontokyo tamam çalışmaların güzel devam et.. Ben sadece derslerdeki benzerlikleri gördüğüm için söylemiştim.. Çalışmalar farklıymış.. Kolay gelsin..

anlayamadım talha tsk vs...

yani talha diyor ki..:

lontokyo mesajlarını teşekkür etmek için kullanarak artırsaydı bir işe yaramazdı diyor.. Yeahkemal senin mesaj sayına özenerek teşekkür mesajları yazdı ama sonu pek iyi olmadı..

Tekrar kolay gelsin.

• 1 ay sonra...

Cok tşk Bu bilgilar için ama Size bi Sorum Olucak GuzeL bi Şekilde aio yapıyorum. Ama yaptıgım prg. 'a Sag tıkladıgınızda programın içindekileri cıkar dediginizde içindekiler Cıkıyor ona nasıL şifre koyacam??