Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

All In One Yapımı

lontokyo
 Share

Recommended Posts

İlk sorunda hata veriyor demişsin AIO yapacağın programları tek bir klasörde topla(garantili yol)ölece yapmaya çalış

İkinci isteğinde ise yakında öyle bir anlatım yapmayı düşünüyorum AIO ya

-şifre koymak

-hata ekranı göstermek

-aio açılışını değiştirmek gibi felan hepsini ayrı linkler halinde vermeyi planlıyorum en yakın zamanda :D

TEŞEKKÜRLER

Sabırsızlıkla bekliycem

umarım bu konu altına eklersiniz

tabi tüm linkleri ilk mesajada taşısanız konu daha güzel toparlanmış olur

• Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Selam kardeş videolarda şu uygulamalarda olsa çok iyi olur minnettar kalırız

1-)Sayfada resim olduğu gibi bi köşedede kendi adımızı veya bi gif bırakmak istiyorum ??

2-)Şifre bırakma yanlış şifre girildiğinde belirliyeceğimiz bi sayfaya yönlendirsin - veya kapansın

3-)ilk butona tıklandıktan sonra karşımıza başka butonlare çıksın yani PROGRAMLAR butonuna tıklandığında Bu kez ANTİVİRÜSLER - HACK PROGRAMLARI - MSN PROGRAMLARI - Gibi butonlar çıkmasını istiyorum nasıl olacak??

Şimdiden yardımlar için çok TEŞEKKÜRLER

Selam kardeş videolarda şu uygulamalarda olsa çok iyi olur minnettar kalırız

1-)Sayfada resim olduğu gibi bi köşedede kendi adımızı veya bi gif bırakmak istiyorum ??

2-)Şifre bırakma yanlış şifre girildiğinde belirliyeceğimiz bi sayfaya yönlendirsin - veya kapansın

3-)ilk butona tıklandıktan sonra karşımıza başka butonlare çıksın yani PROGRAMLAR butonuna tıklandığında Bu kez ANTİVİRÜSLER - HACK PROGRAMLARI - MSN PROGRAMLARI - Gibi butonlar çıkmasını istiyorum nasıl olacak??

Şimdiden yardımlar için çok TEŞEKKÜRLER

Arkadaşım 2. sorununu anlatımını yapmayı unutmusum onu da yapayım en kısa zamanda

1.sorunda o AIO ıle ılgılı değıl sanırım onu sen gıf ve ya resım olarak ayarlıyacaksın...

3. sorunda ise sonradan bahsettiğin programları bir AIO içerisinde topla yeni bir AİO yap onun içinde dediğini yapabilirsin

(Bu gün yordun biraz beni bu anlatımlar la :) )

Açılışa şifre koyma eklendi

senin 3. sorunda şunu soylemeye çalıştım:

programlar adında bir aio yap içine istediğin programları at bunu kayıt et daha sonra yeni bir aio yapacaksın burayada sadece programlar adında bir buton atıcaksın bu butonunda ayarlarında Run Program seçeneği ile en başta yaptığın programlar aio sunu göstereceksin...(burada programlar örnek olarak verilmiştir.)

Kardeş tekrar yarımların için çok teşkkür ederim

şuna bi baksan acaba birinci soruma verdiğiniz cevapı uygularsam programlar butonuna tıkladığımda ayrı bi sayfadamı çıkacak yoksa aynı sayfada çıkacak şu resimlere baksan çok güzel olur

birde burda müziğin sesini kapatma tuşuda var onu nasıl ekliyebiliriz

9711adsiz.JPG

2861adsiz2.JPG

Kardeş yardımların için çok teşekkürler

Son videoda bilmem sende farkına vardınmı? Şifreyi yanlış bile girsek yinede programa giriş yapıyor. Doğru karşımıza bi uyarı çıkıyor ama uyarıya tamam dedikten sonra yinede programa giriş yapıyor. şifre yanlış girildiğinde programın kapanmasını veya yine şifre ekranının çıkmasını nasıl sağlıyabiliriz? Doğru şifre girilmeden program açılmıyacak ?

Edited by hcx21

asilsifre = "www.tnctr.com";
girilensifre = Dialog.PasswordInput("Şifre", "Lütfen Şifreyi Girin: ", MB_ICONQUESTION);
if asilsifre ~= girilensifre then
Application.Exit();
end[/CODE]

Yukarda verdim ya kodları bakın ne diyor burada asil şifre girilen şifreye eşit değilse programı kapat demiş...Yani böyle yaparsanız yanlış şifre girildiğinde program kapanır...

Diğer yukarda gösterdiğiniz resimde ne gariplik var anlamadım normal bir aio...Ses açıp kapama düğmesinin fonksiyonunu zaten hazır görevlerde bulabilirsin...

Kardeş anlatımından faydalanıp bitane AIO hazırladım ama ben TncXp'de olduğu gibi Seçmeli yapmak istiyorum.

Bu konuda bana yardım edebilirmisin

Arkadaşlar Benimde Sizden Bir Ricam Olacak bende gazibozkurt Arkadaşımızın Dediği Gibi WPI Şeklinde CheckBox Olarak Yapıp Bunları İşaretledikten Sonra Seçilenleri Kur Diye Bir Buton Atayıp Hepsinin Otomatik Kurulmasını Nasıl Sağlaya Bileceğimi Anlatırsanız Sevinirim

Yardımlarınız İçin Simdiden Sağolun

Yani anlamyıorum bir üstteki yazıyı okumak bu kadar mı zor ama biraz daha açıklayıcı olayım size:

birinciprogramim = CheckBox.GetChecked("birincicheckbox");
if birinciprogramim then
File.Run("AutoPlay\\Docs\\birinciprogramim.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, false);
end

ikinciprogramim = CheckBox.GetChecked("ikincicheckbox");
if ikinciprogramim then
File.Run("AutoPlay\\Docs\\ikinciprogramim.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, true);
end

.
.
.
.
.

ninciprogramim = CheckBox.GetChecked("nincicheckbox");
if ninciprogramim then
File.Run("AutoPlay\\Docs\\ninciprogramim.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, true);
end

Bu şekilde checkbox ve çalıştırdığı programları eşliyoruz ve oluyor ayrıca bu şekilde hepsi birden çalışmaz hepsi birbirini bekler.İlki false olsa da olur

bu konuyu dün okudum tüm vidolarını izledim fakat 1 sorunum var

herşeyi yapıp build ledikten sonra programı açınca yukarıda program adı larak "Myproject" yazıyo bunu nasıl editleyip istediğimiz bişeyler yazabilirz

Güldürdün beni arkadaşım allah ta seni güldürsün çok basit ve aslında sen bunu biliyorsun

açılışta AIO proje temasını seçerken üstte My Project yazıyor oraya vermek istediğin adı yazarak ismini değiştirebilirsin

Yani anlamyıorum bir üstteki yazıyı okumak bu kadar mı zor ama biraz daha açıklayıcı olayım size:

birinciprogramim = CheckBox.GetChecked("birincicheckbox");
if birinciprogramim then
File.Run("AutoPlay\\Docs\\birinciprogramim.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, false);
end

if ikinciprogramim then
end

.
.
.
.
.

ninciprogramim = CheckBox.GetChecked("nincicheckbox");
if ninciprogramim then
File.Run("AutoPlay\\Docs\\ninciprogramim.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, true);
end

Bu şekilde checkbox ve çalıştırdığı programları eşliyoruz ve oluyor ayrıca bu şekilde hepsi birden çalışmaz hepsi birbirini bekler.İlki false olsa da olur

Arkadaşım İlgin ve Alakan İçin Sağol Bütün Yazaılanları Okudum Ama Bulamamıştım Bu Kodu ve Benim Son İstediğim Bunuda Ne Kadar Denedi İSem OLmadı yapamadım Sorunum Programda senin Dedğin Gini checkbox ları ayarladım fakat butonu atadım diyelim ona nasıl bir scrip eklemem gerekiyoda seçtiğim checkbox lar kurulsun hepsini yaptım bu kaldı inşallah sinirlenmezsiniz cevap yazarken

Sizde biliyosunuzki yeni öğreniyoruz ve bazı şeyleri bilenlerden sorup öğrenmek lazım sizdeb öğreneceğiz bizde öğrenip diğer arkadaşlara aktaracağız

land arkadasim bak simdi yeni birton ekle sonra butonun scirp bölümüne blackman12 arkadasin verdigi kodlari gir

if ikinciprogramim then

end

Arkadaşlar Teşekkür Ederim İlginiz İçin Ben Bu Kodları Ekledim Zaten İlk Başta Onu Yaptım yapamadığım AIO yu Hazırladık Bitti Diyelim Kuracağımız Programları Seçtik Onuda Yaptım Diyelim Benim Yapamadığım Bu Programları Sectim Sonra Nasıl Bir Buton Atamalıyımki Seçtiğim Programları Otomatik Kurmaya Başlasın Bunu Yapamadım

Allah Allah ben mi başka dilde konuşuyorum acaba :D arkadaşım bir buton ekliceksin butonun script bölümüne girip on click tabına bu kodları uygun şekilde ekliceksin işlem tamam.Bak dikkat et uygun şekilde diyorum checkboxlarının adı farklı olabilir mesela kodu ona göre düzenle...

Ben Bütün Videoları izleyip sizlere güzel bir AIO hazırlamaya çalıştım . Birkaç şeyide kendim karıştırarak buldum .Bu akşam yayınlayacağım .

@lon_tokyo bende yazıyı yazdıktan sorna farkettim o sorunu halletşim :D

Edited by headhunterxxx