Jump to content
TNC-TR
MOTUN

Windows 8.1 Embedded Industry Pro Update 3 X64 Mart 2019

Recommended Posts

MOTUN, 39 dakika önce yazdı:

yeni güncellemeler geldi, sıfırdan tekrar hazırlamayı düşünüyorum aslında.. netframework 4.7.2 ve update lerini ekleyip :)

Motun Ustam bunu indirmiştim ama,o zaman 4 gözle yenisini bekliyorum.O zaman format atarım

MOTUN, 46 dakika önce yazdı:

yeni güncellemeler geldi, sıfırdan tekrar hazırlamayı düşünüyorum aslında.. netframework 4.7.2 ve update lerini ekleyip :)

defender da olursa mükemmel olur.

tamam hiçbir şey silinmeyecek. 2 sini bir iso hazırlarım. pro vl ve embedded industry pro...

• Like 1

MOTUN, 41 dakika önce yazdı:

tamam hiçbir şey silinmeyecek. 2 sini bir iso hazırlarım. pro vl ve embedded industry pro...

motun üstad , windows 8 enterprise sürümünü de iso ya dahil edebilir misiniz ?

Sistem hakkında yorum ve görüşüm

Uzun bir süre sonra Harddiski tamamen silip,sistemi kendi kullandığım hp marka laptop cihazıma kurdum.Kurulumdan ve masaüstü gelişine kadar herşey sorunsuz şekilde gerçekleşti.Ellerine sağlık üstad :) 

Sisteme ait ekran görüntüleri

Spoiler

cafbc339486.gif

• Like 1
  • Thanks 1

Üstad, bu güzel çalışmandan dolayı tşk.ederim, emeğine sağlık,

kalite ile ilgili güncellemeleri sisteme dahil etmesen daha stabil olur kanaatindeyim, çünkü düşük donanımlı PC'leri kalite güncellemeleri etkilemektedir. düşük donanımlı PC kullanıcıları, windows update'yi (güncellemeleri denetle, ancak indirme ve kurma konusundaki kararı bana bırak) seçeneğini ayarlayıp ,güncelleme geldiğinde bunlara bakıp kalitesiz güncelleme olduğunu anlayınca gizle diyebilirler,

saygılarımla;

• Like 2

forjest, 3 saat önce yazdı:

Uzun bir süre sonra Harddiski tamamen silip,sistemi kendi kullandığım hp marka laptop cihazıma kurdum.Kurulumdan ve masaüstü gelişine kadar herşey sorunsuz şekilde gerçekleşti.Ellerine sağlık üstad :) 

Please login or register to see this link. İçeriği Görüntüle

cafbc339486.gif

ben buradakini kurdum. defender ı sildikten sonra. avira işimi fazlası ile görmekte :) gayet güzel, özlemişim 8.1 i  :trollface:

Ov4NX4.png

Please login or register to see this link.

hasan835, 2 saat önce yazdı:

Üstad, bu güzel çalışmandan dolayı tşk.ederim, emeğine sağlık,

kalite ile ilgili güncellemeleri sisteme dahil etmesen daha stabil olur kanaatindeyim, çünkü düşük donanımlı PC'leri kalite güncellemeleri etkilemektedir. düşük donanımlı PC kullanıcıları, windows update'yi (güncellemeleri denetle, ancak indirme ve kurma konusundaki kararı bana bırak) seçeneğini ayarlayıp ,güncelleme geldiğinde bunlara bakıp kalitesiz güncelleme olduğunu anlayınca gizle diyebilirler,

saygılarımla;

bana kalsa eklemezdim de isteyenler oldu.

Edited by MOTUN
  • Like 3

@MOTUN

sana özelden yazamadım...

topic ile alakasız bir sorum var...

w10 ent serisini bir arkadaşım aşırı övdü. ben w10 dan nefret eden biri olarak.. ki kendisi windows aşığı ama emin olmak için sana danışmak istedim

netde kabaca bişiler yazmışlar ama hep aynı mantıkda yazılar var

ben halen 8.1 kullanıyorum ve oldukça da menunum.. ama AOE oynamak yanında off2019 u denemek istiyorum

bana nasıl bir yorum ve açıklaman olabilir ?

tosunpasa, 9 saat önce yazdı:

@MOTUN

sana özelden yazamadım...

topic ile alakasız bir sorum var...

w10 ent serisini bir arkadaşım aşırı övdü. ben w10 dan nefret eden biri olarak.. ki kendisi windows aşığı ama emin olmak için sana danışmak istedim

netde kabaca bişiler yazmışlar ama hep aynı mantıkda yazılar var

ben halen 8.1 kullanıyorum ve oldukça da menunum.. ama AOE oynamak yanında off2019 u denemek istiyorum

bana nasıl bir yorum ve açıklaman olabilir ?

age of empires ı arkadaşlar oynardı ben seyrederdim :D  oyun merakım atari salonlarında kaldı be abi... windows 10 güzel aslında, alışınca 8.1 i aratmaz sana emin ol. dene derim hem 10 u hem de off2019 u ama oyun konusunda hiç bilgim yok inanki :(  ha bu arada ben office 2010 kullanmaktayım halâ, seviyorum 10 u fazla bile benim gibi adama :trollface: 

Edited by MOTUN
  • Like 1
  • Thanks 1

ona bakarsan off2003 birçok büro elemanı için fazlası ile yeterli

benim 2016 ile ilgili en büyük sorunum 1milyon satır olması :)

acaba diyorum 2019 ?????? kaç satırdır ki ?

ihtiyaç var mı ?

teknik olarak gündelik hayatımda o kadar çok fazla satıra ihtiyacım çok... sene de 1-2 defa genel stok hareketleri için bir manipülasyon yapmak istediğimde ihtiyaç duyuyorum. office içinde outlook u ücretli yapmaları çok kötü oldu.. benzer özellik ve kolaylıkta bir mail yöneticisi arıyorum.. thunderbird maalesef reel bir alternatif değil. aklında olsun... outlook gibi birçok özelliği içinde bulunduran (mail-contact-shelude-timing.....) bir yazılım bulursan haberdar olmak isterim

şu sıra access e acil ihtiyaç duydum. 2 ortak field ı alan tabloda eşleşik ve diğer tabloya göre (genel cari  tablosuna göre) hareketleri olanı bakiyesi ile, olmayanı ise bakiyesiz listeletmek istedim.. group by da sorun yaşadım. ekrana bir form yapıp buna göre requery etmek filan istedim ama enson aktif access ile 2000 lerde sanırım çalıştım... ve maalesef unutmuşum formlarını query lerini. hayıflandım kendime

ben çok fazla text ve data manipülasyonu yaparım.. elimde milyarlarca atırdan oluşan combo lar var. bunların içinde çok fazla dublicate var... birine bu iş için programcık yazdırdım ama enson bu iş için EmEditor isminde bir yazılım buldum... baya etkili ve çok fazla fonksiyonu var ve bi şekilde bilenler ile iletişimde olmak gerekiyor... combo ları brute force  da kullanıyoruz maalesef.. bir kısmı gerçek member db lerden alınma, bir kısmı ise wordlist olarak paylaşımlarda... NA sitesinin 1,6m luk member tablosunu aldık 5 yıl önce.. bir türlü o boyutda bir csv yi açmak nasib olmamıştı ve sonunda warez de bir csv editor ile de ona da el attım  ;)

gelelim asıl soruya...

enson win10 rekorum 2saat idi. denetim amasas ve tweak ler de servisler gidip gelince... tepem attı... AOE bir hastalım maalesef.. halen en eski versiyon için bile insanlar MAP hazırlıyor. ama asıl map ve senaryo lar aoe2HD için yapılıyor ki oldukça da hoş..  aegis yazarak işlemleri hızlandırınca............. ortalık .......

yeni versiyon ile yeni office i denemek istedim..

Edited by tosunpasa
  • Like 1

forjest, 24.03.2019 - 13:45 yazdı:

Please login or register to see this link. İçeriği Gizle

cafbc339486.gif

hocam saydamlığı hangi programla yaptın başlattaki?

Please login or register to see this link.

Değerli kardeşim saydamlık Please login or register to see this link. uygulaması üzerinden (başlat menüsü programı) ile ayarlanabilmekte beraberinde de,görev çubuğunuda şeffaf hale getirebiliyor. 

• Like 1

Sistemi kurup  desdeklenmeyen donanım hatası alıyorsanız aşadaki güncellemeyi kaldırmanız yeterli olacaktır.

kb4489893    Wın-8.1 için Desdeklenmeyen Donanım  Hatasını Kaldırır