Jump to content
Sign in to follow this  
MOTUN

Windows 8.1 Embedded Industry Pro Update 3 X64 Mart 2019

Recommended Posts

The_Undertaker, 50 dakika önce yazdı:

Hocam şuan benim için önemli olan hem oyun performansı hemde genel performans. Ayrıca stabil arıyorum indirdim şuan ISO'yu acaba kursam mı kurmasam mı kararsız kaldım. Windows 10 1903 kurulu hadibeolsun üstadın yaptığı çalışma. Hızı falan nasıl iyi mi embedded sürümünü hiç kullanmadım çünkü bir de hocam gpedit.msc gibi şeyler var mı bu sürümde bazılarında olmuyordu.

8 tane pc ye kurdum. Laptop da dahil hiç birinden şikayet gelmedi... Vesvese ye gerek yok. İçin rahat olsun... 

Burda önemli olan driverlerin uyumluluğu.. 

bozart, Bir saat önce yazdı:

8 tane pc ye kurdum. Laptop da dahil hiç birinden şikayet gelmedi... Vesvese ye gerek yok. İçin rahat olsun... 

Burda önemli olan driverlerin uyumluluğu.. 

Sürücüleri nasıl güncelleyim peki hocam? DriversCloud sitesini kullanıyorum ama önerin varsa onuda yapabilirim. Sistem FX-8300 işlemci 2x4 Dual Kit 8 GB Ram , Asus GTX 275 ekran kartı Gigabyte 990xa ud3 rev 3.0 anakart. Bu şekilde sistemim var sistemin yettiği oyunlarda bile kasma takılma sorunu yaşıyorum. 

Orijinal driver warsa kur yoksa driver solutions la kur 

bozart, 1 saat önce yazdı:

Orijinal driver warsa kur yoksa driver solutions la kur 

Orjinal driver derken sitesinde var ama eski sürücüler hep driver solutions gibi programları da sevmiyorum hocam virüs yüklüyor hep windows 7 kullanırken denemiştim sistemin içine etmişti format atmak zorunda kalmıştım.

adventec system care ve iobit unistaller kurduktan sonra bilgisayardaki tiworker.exe denen şey boştayken sürekli işlemciyi kullanıp duruyor, bu programları kurmadan önce bu sorun yoktu, daha öncede başıma gelmişti yıllardır kullanırım bu programları, ayrıca sistemde bir hantallık oluşuyor bu programlardan sonra, iobit'in yazılımlarını kesinlikle tavsiye etmiyorum, ne kadar kapatsanızda arka planda sürekli çalışıyor

sezgin91, Bir saat önce yazdı:

adventec system care ve iobit unistaller kurduktan sonra bilgisayardaki tiworker.exe denen şey boştayken sürekli işlemciyi kullanıp duruyor, bu programları kurmadan önce bu sorun yoktu, daha öncede başıma gelmişti yıllardır kullanırım bu programları, ayrıca sistemde bir hantallık oluşuyor bu programlardan sonra, iobit'in yazılımlarını kesinlikle tavsiye etmiyorum, ne kadar kapatsanızda arka planda sürekli çalışıyor

değerli kardeşim, services.msc'den  windows modül yükleyicisi (TrustedInstaller) üzerinde maus ile sağ klik özellikler deyip otomatik ise elle ayarlanmalı ve  ayrıca windows update elle ayarlanmalı ki, PC rahat çalışması açışından çok önemli,

saygılarımla;

merhaba,

1 hafta önce Win8.1_SingleLang_Turkish_x64 sistemini indirdim ve şu an kullanıyorum.

bu sürüm update 3ü kapsıyor mu. hash 64F9FB594999109566A4C179AF5AD9F1F86EA78D

Home diye bu sürümü indirdim update 3 değilse bu konudaki sürümü  yüklemek istiyorum.

AdemYakups, 10 saat önce yazdı:

merhaba,

1 hafta önce Win8.1_SingleLang_Turkish_x64 sistemini indirdim ve şu an kullanıyorum.

bu sürüm update 3ü kapsıyor mu. hash 64F9FB594999109566A4C179AF5AD9F1F86EA78D

Home diye bu sürümü indirdim update 3 değilse bu konudaki sürümü  yüklemek istiyorum.

başlıkta da konuda da update 3 olarak yazıyor...

Posted (edited)
MOTUN, 3 saat önce yazdı:

başlıkta da konuda da update 3 olarak yazıyor...

Evet onu biliyorum.Gördüm ben Win8.1_SingleLang_Turkish_x64 - 64F9FB594999109566A4C179AF5AD9F1F86EA78D

yazdığım sürümü kullanıyorum acaba bu update 3 ü kapsıyor mu demek istedim.ona göre yukarıdaki embedded olanı kullanıcam şimdi vboxa kurdum deniyorum sadece

Ekran Alıntısı.PNG

Edited by AdemYakups

Evet onu biliyorum.Gördüm ben Win8.1_SingleLang_Turkish_x64 - 64F9FB594999109566A4C179AF5AD9F1F86EA78D

yazdığım sürümü kullanıyorum acaba bu update 3 ü kapsıyor mu demek istedim.ona göre yukarıdaki embedded olanı kullanıcam şimdi vboxa kurdum deniyorum sadece

Ekran Alıntısı.PNG

kırmızı olan yer sha-1 değeri ve evet update 3 olan sürüm.

Win8.1_SingleLang_Turkish_x64 - 64F9FB594999109566A4C179AF5AD9F1F86EA78D

MOTUN, 1 saat önce yazdı:

kırmızı olan yer sha-1 değeri ve evet update 3 olan sürüm.

Win8.1_SingleLang_Turkish_x64 - 64F9FB594999109566A4C179AF5AD9F1F86EA78D

tamam dostum konudaki indüstriyi indirdim daha iyi geldi.İçinde Mağaza olması bayağı hızlı şu an key sormaması da güzel.

Allah razı olsun.

tamam dostum konudaki indüstriyi indirdim daha iyi geldi.İçinde Mağaza olması bayağı hızlı şu an key sormaması da güzel.

Allah razı olsun.

Buradaki çalışmayı indirip lisanslayabilirsiniz. 

• Thanks 1

Sistem çok akıcı, çok güzel, çok stabil, çok hızlı ya. Valla eline sağlık 10 yıllık pc çok rahatladı.

• Like 1

labtobum eski model 2gb ramı var w10 ltsc yüklü ve çok yavaş günlük işlerde tarayıcıda çok çok kasıyo ödev filan yapmak için kullanıyorum zaten oyun yok bu sistemi kursam w10 ltsc den daha iyi olur mu yorumlarınızı bekliyorum dediğim gibi oyun oynamıyorum, sadece internet ve office kullanımı için takılmadan çalışsın yeter.

32 bit w7 kurabilirsin.

• Like 1

FerhatHoney, 46 dakika önce yazdı:

labtobum eski model 2gb ramı var w10 ltsc yüklü ve çok yavaş günlük işlerde tarayıcıda çok çok kasıyo ödev filan yapmak için kullanıyorum zaten oyun yok bu sistemi kursam w10 ltsc den daha iyi olur mu yorumlarınızı bekliyorum dediğim gibi oyun oynamıyorum, sadece internet ve office kullanımı için takılmadan çalışsın yeter.

Windows 7 kullan performans almak istiyorsan :)

• Like 1

FerhatHoney, 5 saat önce yazdı:

bu sistemi tavsiye ederim.Sistem hızlı akıcı.

Ama ikinci olarak Win7 sp1 32 bit te olabilir.

• Like 1