Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 De Mynet Okey Oynayamıyorum

lord_figo18
 Share

Recommended Posts

windows 7 de mynet okey oynayamıyorum

s.a arkadaşlar bir arkadaşım internetten daha önceden mynet okey oynayabiliyordu google chrome java desteğini kaldırana kadar explorer de açıyor ama donuyor önceki yıllar xp de oynuyordu yeniden xp kursak oynanır mı onun haricinde bir işlem yapılmıyor bilgisayarında zaten ya da önerileri olan varsa çok memnun olurum saygılar teşekkürler

EgeGrkn, 7 dakika önce yazdı:

Opera veya firefox kullansın iexplorer yerine.

opera veya firefoxda kasma yaşıyorsa iobit gamebooster kullansın

xp kursanda chromeda oynayamazsın ki zaten xpyi desteklemiyor chrome artık

Opera da bulamadım otomatik java etkinleştirmeyi xp de explorer da oynanmaz mı 

kuntepar, 19.03.2019 - 03:02 yazdı:

oynayamazsın artık. onun işletim sistemiyle alakası yok. mynetten kaynaklı. paralı yaptılar. istersen windows 10 da denesen yine oynayamayacaksın. şimdilik bir çözümü yok. bilginiz olsun...

Java 7 felan kursak yine olmaz mı diyorsun ne yapmak gerek mynet el atmıyor bu işe 

• 2 hafta sonra ...
abdulhey_, 6 saat önce yazdı:

Java ile çalışıyor du. Java çalıştıran tarayıcı da deneyin.

Denedim hocam direk olarak klasik sürünü açmıyor javawebstartı indiriyor aç diyorsun öyle açıyor 1-2 yıl önce sorunsuzdu Chrome java desteğini kaldırınca öyle oldu

lord_figo18, 3 saat önce yazdı:

Denedim hocam direk olarak klasik sürünü açmıyor javawebstartı indiriyor aç diyorsun öyle açıyor 1-2 yıl önce sorunsuzdu Chrome java desteğini kaldırınca öyle oldu

Birde tarayıcıdanmı fark ediyor unuttum emin değilim, bir ara java ile açılan veri takip ediyordum. Öyleki sadece tek bir java sürümü açıyordu. Nereye gidersem flash bellekte taşıyordum. Olanı kaldırıp onu kuruyordum.  Ama garanti açıyordu o sürüm. Hani onu bunu bilmemde java sürümü nden farkettiği açıktı.

abdulhey_, 38 dakika önce yazdı:

Birde tarayıcıdanmı fark ediyor unuttum emin değilim, bir ara java ile açılan veri takip ediyordum. Öyleki sadece tek bir java sürümü açıyordu. Nereye gidersem flash bellekte taşıyordum. Olanı kaldırıp onu kuruyordum.  Ama garanti açıyordu o sürüm. Hani onu bunu bilmemde java sürümü nden farkettiği açıktı.

hocam hangi sürümdü bulursanız çok sevinirim aklınıza gelirse yani tekrar teşekkürler 

lord_figo18, 1 saat önce yazdı:

hocam hangi sürümdü bulursanız çok sevinirim aklınıza gelirse yani tekrar teşekkürler 

gardaş şanslıymışsın valla. uzun zamandır kullanmadığımdan büyük ihtimal silmişimdir diyordum ama eski bilgisayarın HDD i usb harici disk yaptım eski yedeklerin nerdeyse hepsi ni oraya aktarmıştım. Orada duruyormuş hala. 1 ay önce kadarda 32 gb lık sandisk ultra flash belleğimi cebimdeki delikten düşürdüm ve bulamadım. giden gitti artık. resmini atacam bulabilirsin inşallah. 

Please register to see this content.

abdulhey_, 10 saat önce yazdı:

gardaş şanslıymışsın valla. uzun zamandır kullanmadığımdan büyük ihtimal silmişimdir diyordum ama eski bilgisayarın HDD i usb harici disk yaptım eski yedeklerin nerdeyse hepsi ni oraya aktarmıştım. Orada duruyormuş hala. 1 ay önce kadarda 32 gb lık sandisk ultra flash belleğimi cebimdeki delikten düşürdüm ve bulamadım. giden gitti artık. resmini atacam bulabilirsin inşallah. 

Please register to see this content.

http://www.itsway.kiev.ua/files/JRE/jre-7u45-windows-i586.exe bu linkte dosya mevcut. link çalışmazsa http://www.itsway.kiev.ua/files/JRE/ buradan seçip indirirsiniz. virustotal'den tarattım, temiz gözüküyor ama siz yine de taratmayı unutmayın. bu da virustotal: https://www.virustotal.com/gui/file/2b06e1f7c79e2d1b8aaf6469a4140b93e9d7adda13c0c7e6f68a380d8a1dd2e4/detection