Jump to content

Kendi Xp Mi Oluşturmak Istiyorum

Recommended Posts

Selam arkadaşlar,

Sizlerin desteği ve yardımı ile kendime ait modifiye bir xp cd si hazırlamak istiyorum. Hazırlayacağım cd de

1- Öncelikle bu iş gerekli program

2- sp3e kadar olan güncelleştirmeler ve cab dosyaları

3- SP3

4- Vita ultimedia görünümü

5- Vista iconları (Başlat simgesi, sürücülerin, dosyaların ve diğer Vista görünümleri)

6- İnternet explorer7 için gerekli dosya (cab galiba o da)

7- Media player11 (cab galiba o da)

8- Katılımsız olması

9- Crackinin otomatik olmasını

istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür eder, yardımlarınızı beklerim.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=26499&hl=nLite+ile+katılımsız+XP+hazırlama

Bunun gibi konuları ve genel olarak "Katılımsız Kurulum Destek" bölümünü incelemelisin.

Temel olarak gerekli araçların başında nLite programı geliyor.Program, driver, güncelleme, vs entegre etme, bileşen çıkartmak, ince ayar, katılımsız otomatik kurulum...gibi işlemleri yaptırabilirsin bu program ile.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=26499&hl=nLite+ile+katılımsız+XP+hazırlama

Bunun gibi konuları ve genel olarak "Katılımsız Kurulum Destek" bölümünü incelemelisin.

Temel olarak gerekli araçların başında nLite programı geliyor.Program, driver, güncelleme, vs entegre etme, bileşen çıkartmak, ince ayar, katılımsız otomatik kurulum...gibi işlemleri yaptırabilirsin bu program ile.

O kısmı inceledim. hatta sp1 li vistamı hazırladım. Ama XP için gerekli cab dosyaları ve diğer programlarım yok onları forumda da bulmadım. Mesela vista iconları ie7 bab dosyası media player cab dosyası ve yazdığım diğer güncelleştirme dosyaları.

İlgine teşekkür ederim.

yeterince inceleme yapmamışsınız demekki..

ie7 için ille cab dosyasına gerek yok nlite entegre ediyor..

wmp11 için ise wmp slipstreamer diye bir programdan destek alabilirsiniz..

görselleştirme için vistamizer kullanılabilir..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...