Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Sp1 AIO 64 Bit Görsel

turkaziza
 Share

Recommended Posts

Windows 7 tüm sürümler 64 bit görsel

Mart 2019 güncel, eklenen yada çıkarılan herhangi bir bileşen yoktur.  Bu iso dosyası kurulumda Anakartınızın Üretici(OEM) bilgilerini algılar ve otomatik masaüstü resmi, logo ve kullanıcı resmi ekler ve Oem keyiniz varsa otomatik aktivasyon yapar(oem key yoksa aktivasyon yapmaz). Görsel paket  ve hareketli fare işaretçisi ile beğendiğim 3 adet ekran koruyucusu ilave edildi.

71585021.thumb.jpg.c494f26744d99d39dc9e53f48fa2c2aa.jpg

ESD sıkıştırma bazı makinalarda sorun çıkardığı ve kurulum süresine etki ettiği için tercih edilmedi. (UEFİ kurulum deneme şansım olmadığından, isteyen arkadaşlar Rufus ile aşağıdaki görselde eklediğim şekilde deneyerek sonucu buraya yazabilirler). 

rufus.jpg.4b20225b836998093231e3f2acc11949.jpg

Edited by turkaziza
  • Like 7

s.a kardesim  çalışmam için teşekkür ederim 2 kere kurdum  kurulum bittikten sonra window  basliyor yazisi gectikten sonra mavi ekran hatasi verdi  hersey guncel ve temiz merak ettim indirdim ama kullanamadim normal windowsu  kuruyorum   9aPEy3.jpg

AdnanG252m252351, 2 saat önce yazdı:

s.a kardesim  çalışmam için teşekkür ederim 2 kere kurdum  kurulum bittikten sonra window  basliyor yazisi gectikten sonra mavi ekran hatasi verdi  hersey guncel ve temiz merak ettim indirdim ama kullanamadim normal windowsu  kuruyorum   

upload aşamasında hata oluşmuş olabilir diye iso dosyasını linkten indirip tekrardan kurulum yaptığımda bende ekteki resimlere gözüktüğü üzere herhangi bir hata gözükmüyor. hash değerlerini aşağıdaki resimdekine bakarak kontrol edin dosya eksik yada hatalı inmiş olabilir.(değerler tutuyorsa şu linkteki çözüm önerilerini deneyin;   )

4.png.c2342491daa25834709fd631dfa8d0f4.png

1.png.3cfcf6684d2d63af8f9d724508796018.png

Please register to see this content.

Edited by turkaziza

Konu sahibinin yorumuna ek olarak,alttaki durumlardan da kaynaklı olabilir.

Cihaz ekran kartı ile ilgili bir çakışmada olabilir bios üzerinde seçenek sunuyorsa değişiklik yaparak deneyin.

• Harici ekran kartı varsa onboard seçimi yapmak
  • Onboard ise,2.diğer ekran kartı seçeneği
  • Sata,ide disk sücüleri bağlantı seçim değişikliği vb.
  • Cihaz üzerinde takılı harici donanım varsa çıkararak deneme yoluna gitmek
  • Bios ayarlarını varsayılan/default ayarlara almak
  • Dvd disk yerine,usbdisk üzerinden kurulum denemesi
  • ISO md5 hash değerleri tutmuyorsa eğer,mutlak şekilde iso dosyasını tekrardan eksiksiz şekilde indirmek.

Kolay gelsin. :) 

• Like 3

simdi arkadaslar calisma saglam sanal surucude denedim hersey tamam  diyelim disk veya benzeri ariza var normal  windows 7 tum surumler kurarken boyle bisi olmuyor  tekrar indirip kuracam beklide dediginiz gibi inerken bir dosya eksikte olabilir tekrar indirip deniyecem video cekcem sizin icin yine formatlarim 

prens_of, 11 saat önce yazdı:

wındows kurarken ürün anahtarı bulunamadı kurulum gercekleşmedi hatası veriyor bı kac makınada denedim bütün makınalarda aynı hata yardımcı olursan sevirim

ekran görüntüsü atarmısınız? yardımcı olalım...