Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Acronis True Image 2019 Build 17750 Türkçe

34ero
 Share

Recommended Posts

Changes in 2019 Build 17750:

What's new

• Acronis True Image now supports three new languages: Bulgarian, Indonesian, and Turkish. You can switch the language in the Acronis True Image "Settings" tab.
  • Bug fixes and other improvements.

https://www.acronis.com/en-sg/support/updates/changes.html?p=41347

https://www.nsaneforums.com/topic/340307-frontpaged-acronis-true-image-2019-build-17750/

• Like 2

34ero, 43 dakika önce yazdı:

Changes in 2019 Build 17750:

What's new

• Acronis True Image now supports three new languages: Bulgarian, Indonesian, and Turkish. You can switch the language in the Acronis True Image "Settings" tab.
  • Bug fixes and other improvements.

Please register to see this content.

Nasıl Türkçe yapılıyor?

kocamanadam, Bir saat önce yazdı:

Nasıl Türkçe yapılıyor?

orjinal olarak Türkçe desteği geldi henüz kurmadım ama kurulumda Türkçe olgılanarak kurulur herhalde olmadı ayarlarda dil değiştirmeye bakmak gerekli....

kocamanadam, 35 dakika önce yazdı:

Nasıl Türkçe yapılıyor?

Merhaba Koca adam.. :)

Ban bunu dün indirmiş ve bu sabah kurmuştum.. Kurarken otomatik Türkçe arayüzlü olarak kurulum yapıyor..

kilicmuhsin, 38 dakika önce yazdı:

Ustam bunun BOOT CD olanı lazım bana

Merhaba sevgili TNC-TR ziyaretçileri..
Ben bir RUS sitesinden binbir türlü zorlukla full sürümünü indirdim(Seri numarası girilmiş)..
İndirip kurduktan sonra sizler için birkaç tane ISO dosyası oluşturdum ve aşağıdaki vereceğim linklerden istediğinizi yada tümünü indirebilirsiniz. :)

Acronis True Image 2019 Build 17750 Linux Bootlu Türkçe

Acronis True Image 2019 Build 17750 Windows 7 Bootlu Türkçe

Acronis True Image 2019 Build 17750 Windows 10 Bootlu Türkçe . Bunu yazdırmak için Rufus yazılımını tavsiye ederim..

Acronis True Image 2019 Build 17750 Windows'da kalıcı olarak Sabit Kurulum Dosyası Türkçe

1532853494_AcronisKurulumEkran.jpg.329908844f70a21d04f9f4e7e26b991b.jpg

ISO Dosyalarını yazdırmak için "WinSetupFromUSB-1-8" uygulamasını tavsiye ederim.
Not: Bu yazılımla Windows 10'u Linux modunda(Grup4DOS) yazdıramazsınız. Rufus yazılımını tavsiye ederim.

WinSetupFromUSB-1-8 Linki

WinSetup.jpg.0925ad7577e1a03b0163bd6181ecfbc6.jpg

Herkese Kolay gelsin..

Edited by Bay_KG
  • Like 3
  • Thanks 3

Çok iyi bir gelişme olmasına rağmen,uzun yıllar sonra acronis'in Türkçe dilini kullanması açıkcası beni biraz düşündürdü tabiiki iyi bir şey herkez için.Ancak düne kadar neden düşünmedilerde şimdi düşünüp dil eklendi.

Bir filmin dil dublajını dahi yapmak daha zorken,çok kullanılan bir programın büyük bir yazılım şirketi tarafından kolaylıkla dil ekleyip şimdiye kadar düşünülmemiş olmasıda çok garip ondandır bu yorumu yapma gereksinimi duydum vardır bir bildikleri diyelim artık. :) 

Acronis'in Türkçe olanını denemek isterim yakında 34ero ve Bay_KG arkadaşlarımıza paylaşımlarımdan dolayı teşekkür ederim.

• Like 2

forjest, 25 dakika önce yazdı:

Çok iyi bir gelişme olmasına rağmen,uzun yıllar sonra acronis'in Türkçe dilini kullanması açıkcası beni biraz düşündürdü tabiiki iyi bir şey herkez için.Ancak düne kadar neden düşünmedilerde şimdi düşünüp dil eklendi.

Bir filmin dil dublajını dahi yapmak daha zorken,çok kullanılan bir programın büyük bir yazılım şirketi tarafından kolaylıkla dil ekleyip şimdiye kadar düşünülmemiş olmasıda çok garip ondandır bu yorumu yapma gereksinimi duydum vardır bir bildikleri diyelim artık. :) 

Acronis'in Türkçe olanını denemek isterim yakında 34ero ve Bay_KG arkadaşlarımıza paylaşımlarımdan dolayı teşekkür ederim.

Bulgarian, Indonesian, and Turkish eklenmiş

• Like 1

Bay_KG, 23 saat önce yazdı:
Bay_KG, 7 saat önce yazdı:

Acronis True Image 2019 Build 17750 Linux Bootlu Türkçe

Acronis True Image 2019 Build 17750 Windows 7 Bootlu Türkçe

Acronis True Image 2019 Build 17750 Windows 10 Bootlu Türkçe . Bunu yazdırmak için Rufus yazılımını tavsiye ederim..

YUKARDAkii bootları anladıkta bu kırmızı linkteli bootable neyin nesidir usta

HYMN_06, 7 saat önce yazdı:

Linkteki aktivasyon aracını kullanırsanız sorunsuz kullanırsınız.

https://www.upload.ee/files/9754810/ActivationATI_H_.zip.html

Aşağıdaki linkten programın setup dosyasını indirip kurduktan sonra yukarıdaki linkten indirceğiniz aktivatör dosyası ile etkinleştirip kendinize özel boot cd yapabilirsiniz. Tabii kendisi yapmak isteyenler için. Yok bana boot cd olsun yeter derseniz Bay_KG arkadaşımızın linklerinden indirmeniz gerekir.

Programı kurup etkinleştirdikten sonra isterseniz uygulama üzerinden Acronis Universal Restore indirip kullanabilir ve yapacağınız boot cd'ye ekleyebilirsiniz.

https://dl.acronis.com/u/AcronisTrueImage2019.exe

Bay_KG üstadın yüklediği alttaki linkteki acronisi indirip kurdum etkinleşmiş olarak kuruldu. teşekkür ederim.

Acronis True Image 2019 Build 17750 Windows'da kalıcı olarak Sabit Kurulum Dosyası Türkçe

• Like 1

HYMN_06, 21 saat önce yazdı:

Aktivasyon biraz önce verildi;

Kurdum lisans ta tamam... Yanlız bu resimdeki arayüz gelmedi... Yeni tip arayüzü bir türlü alışamadım.. Hatta kullanamıyor.. Nasıl bu arayüzü kurabilirim 

• Like 1

bozart, 5 saat önce yazdı:

YUKARDAkii bootları anladıkta bu kırmızı linkteli bootable neyin nesidir usta

Merhaba..

Bahsettiğiniz link Acronis tarafından hazırlanmış boot edebilen ISO dosyasıdır. Dosyayı yazdırıp boot ettikten sonra gelen ilk ekranın SAĞ üstünde İngilizce olarak gözüküyor, oraya tıklayarak istediğin dili seçip uygulamayı başlatabiliyorsun. Ben bu güne kadar genelde Almanca'yı tercih ediyordum, fakat şimdi Türkçe dil desteğide gelince(Yazılar satırlarda biraz sarksa da) elbette kendi dilimi kullanmayı tercih ediyorum..

Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Japonca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Korece, Çince Geleneksel, Basitleştirilmiş Çince, Hollandaca, Çekçe, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Bulgarca, Endonezyaca, Türkçe
Pazar payını artırmak için daha fazla ülke dili ekliyorlar sanırım.. Para, para, para, lamba yak git onu ara.. :)
Sağlıcakla kalın..

forjest, 7 saat önce yazdı:

Yukarıda nedenini yazdım forjest. Para, para, para.. :)

Edited by Bay_KG
  • Like 1
  • Thanks 1

Extralarge, 2 saat önce yazdı:

Teşekkürler. Bu arada arkadaşlar Windows 10 PE ile birlikte olan sürümü varmıdır acaba ?

Selam..
Yukarıda ben vermiştim ama tekrar aşağıya linki vereyim.. Bu ISO dosyası sizin istediğinizdir..

Kolay gelsin

Bay_KG, 3 saat önce yazdı:

Selam..
Yukarıda ben vermiştim ama tekrar aşağıya linki vereyim.. Bu ISO dosyası sizin istediğinizdir..

Kolay gelsin

Hocam teşekkür ederim indirmiştim ama Windows 10 PE değilde direk Acronis ekranı geliyor. Portable Windows 10 'u göremedim..