Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Acronis True Image 2019 Build 17750 Türkçe

34ero
 Share

Recommended Posts

Sitesinden indirdiğim linux tabanlı (17750 sürümü)  iso yla sürücü harfi sorunu yaşamadan yedek alıp geri yükleyebiliyorum, ama Bay_KG kardeşimin verdiği " Acronis True Image 2019 Build 17750 Linux Bootlu Türkçe" ve " Acronis True Image 2019 Build 17750 Windows 10 Bootlu Türkçe" iso larını kullandığımda sürücü sorunu yaşıyorum (üşenmeden Acronisle aynı medyaları bende oluşturdum bir şey değişmedi) ,  Linux boot lu iso yla yedeği C:\ olarak alıp F:\ olarak yüklüyor ve windows açılmıyor... Windows 10 boot lu PE isosuyla durum daha rezil birincil ssd diske C:/ yerine herhangi bir harf atıyor neyse ben yedeği aliim bi şekilde yüklerim dediğinizdeysede geri yükleme ekranında Sistem diskindeki kurtarma alanlarınada harf atadığı için (diski bir bütün olarak gösteremiyorsunuz) yedeği hiç geri yükleme şansınız olmuyor bilginize... Gerçi Acronis i usb den boot ettiğimizde ana sayfasında (EV de) sürücü harfleri değişebilir diye uyarı var :D

Kolay gelsin....

Edited by ReDaRRoW

ReDaRRoW, 13 dakika önce yazdı:

Sitesinden indirdiğim linux tabanlı (17750 sürümü)  iso yla sürücü harfi sorunu yaşamadan yedek alıp geri yükleyebiliyorum, ama Bay_KG kardeşimin verdiği " Acronis True Image 2019 Build 17750 Linux Bootlu Türkçe" ve " Acronis True Image 2019 Build 17750 Windows 10 Bootlu Türkçe" iso larını kullandığımda sürücü sorunu yaşıyorum (üşenmeden Acronisle aynı medyaları bende oluşturdum bir şey değişmedi) ,  Linux boot lu iso yla yedeği C:\ olarak alıp F:\ olarak yüklüyor ve windows açılmıyor... Windows 10 boot lu PE isosuyla durum daha rezil birincil ssd diske C:/ yerine herhangi bir harf atıyor neyse ben yedeği aliim bi şekilde yüklerim dediğinizdeysede geri yükleme ekranında Sistem diskindeki kurtarma alanlarınada harf atadığı için (diski bir bütün olarak gösteremiyorsunuz) yedeği hiç geri yükleme şansınız olmuyor bilginize... Gerçi Acronis i usb den boot ettiğimizde ana sayfasında (EV de) sürücü harfleri değişebilir diye uyarı var :D

Kolay gelsin....

Merhaba..
Ben 2 masaüstü birde Lenovo laptop yedeği aldım ve geri yükleme ekranına kadar devam ettim bir sorunla karşılaşmadım. Sizden böyle bir sorun oluyorsa ben bir şey söyleyemem. Yaptığım uygulamaları denemeden asla başkalarına dağıtmam.. İlk sayfadaki verdiğim SETUP'unu indirin ve kendi bilgisayarınıza kurduktan sonra Boot edilebilir PE dosyaları oluşturup öyle deneyin.. Demek ki sisteme göre farklı algılama yapıyor.
Ben "WinSetupFromUSB_1-8_x64" ile Grup4DOS olarak yazdırdım çünkü aynı Flash Bellekte 20 ye yakın program yüklü. Sizde aynısını yapıp deneyin..
Kolay gelsin..

Bende MSI laptopla yaptım (yapılabilecek tüm varyasyonlarıyla) denemelerimi zaten sorun senden kaynaklanıyor demedim dikkat ettiysen aynı medyaları bende acronisle oluşturdum yazdım ;)

Edited by ReDaRRoW

Extralarge, Bir saat önce yazdı:

Hocam teşekkür ederim indirmiştim ama Windows 10 PE değilde direk Acronis ekranı geliyor. Portable Windows 10 'u göremedim..

Merhaba..
Bu sadece Windosw 10 bootlu Acronics PE dosyası idi. Birleştirilmiş hali maalesef yok bende. Fakat eskiden hazırladığım Win10PE 32-Bit var, istersen onun linkini verebilirim (KG_Win10PESE_x86_03.11.2016 Tarihli).
Kolay gelsin

• Editor
Extralarge, 2 saat önce yazdı:

Hocam teşekkür ederim indirmiştim ama Windows 10 PE değilde direk Acronis ekranı geliyor. Portable Windows 10 'u göremedim..

Türkçe Acronis yüklü Windows 10 PE isteyenler aşağıdaki konuya bakabilir ?

https://www.tnctr.com/topic/552027-aio-rescue-admin-winpe-x64-v6/

Edited by mephistooo2
  • Like 3
  • Thanks 1