Jump to content

Türkçe Yama Yapımı

lontokyo
 Share

Recommended Posts

Arkadaslar Türkçe yama yapımını anlatan bu vıdeomda cok kapsamlı bı anlatım olmadı ama mantıken anlatmaya calsıtım ve bıldıgım kadarıyla

Türkçe Yama yı yaparken en cok kullanacagınız ana program Resource Hacker Programıdır Vıdeo yu ızlemeden once programı bulmanızı tavsıye ederım ve bı tane sozluk edınebılırsınız:)

ben programı tamamen Türkçeleştirmedim ama sız daha da gelıstırebılırsınız...

video rarlı halde 2.50 mb gıbı bısı acıldıgında ıse 237 mb olmaktadır hepınıze sımdıden kolay gele ınsallah yardımıcı olabılmısımdır

http://rapidshare.com/files/119619221/Tr_Yama_Yapimi.rar[/CODE]

Alternatif Link:

[CODE]http://www.mediafire.com/download.php?uaxgmyrcmjm[/CODE]

bı tsk yeter :lol:

Edited by lontokyo
  • Like 1

Tsk ederım Orada Bıseyler Unutmusum Resource Hacker Ile Çevireceğimiz Bazı Programların .exe sınde Strıng Table Kısmının Yanı Sıra Menu Ve Dialog Kısımlarıda Bulunmaktadır ... Eğer Çevirmek İstediğiniz Programı Full Tr Yamasını Yapmak Istıyorsanız O Kısımları da Aynı Mantıkla Türkçe ye çevirmenizi Kesınlıkle Onerırım :rolleyes2: (doruk101 hocam ın benı uyarması sonucu bu Duzeltmeyı Yaptım... hocam a buradan tsk ederım)

• 2 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra...

konuyla alakası yok belki ama hangi sıkıştırmayı hangi programla nasıl yaptınız?

Düzenleme: Özür dilerim nasıl yapıldığı hakkında bilgi verilmiş...

Edited by Mertgrkm

• 1 ay sonra...

cook tesekkur ederım her zaman merak etmısımdır yanı bı bakalım anlayacak mıyım hepbaskasından beklememeklazım degılmı bızde bırseyler yapalım sunalım...ınsallah kendı yamalarımı gonderecegım:d

• 2 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...

Türkçe yama yapan arkadaşlara tavsiyem:

Eğer yama yapıyorsanız ilk önce yamasını yapacağınız programın sitesine girerek türkçe yapacağınızı bildirin, size verecekleri dosyayı türkçeye çevirin. Yoksa her sürüm için türkçeleştirme yaparsınız. Küpeniz olsun bu. :rolleyes:

• 3 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

[quote name='.ByPeSiMiSt.' date='31 January 2011 - 23:08 ' timestamp='1296508121' post='955217']
Anlatım için teşekkürler ayrıca
bide şunu açıklayabilirmisiniz :whistle:
5 harfli bir kelime var image gibi biz buraya fotograf yazarsak herhangi bir sorun olurmu ?
[/quote]
[b]Sorun Olmaz.[/b]

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...
  • 2 ay sonra...

arkadaşlar herkes için en iyisi kendi kullanabildiği programdır...

en iyisi bence pe explorer özellikleri çok hatta program üzerinde yamadan daha fazlasını da yapabiliyorsunuz..

istediğiniz resmi değiştirme veya ekleme istediğiniz butonu kaldırma... ama unutmayın program ingilizce ... türkçe değil ingilizce kullanaırsanız ileride avantajını görürsünüz link vermiyorum her yerde var zaten... kendi kayığınızı kendiniz çekmezseniz hiç bir yere gidemezsiniz... benim gibi herşeye merak ederseniz başınıza gelmeyen kalmaz... istek ve bilgi almak isteyen olursa bende yardımcı olmaya çalışırım

yama programları

Resource Hacker

PE explorer

++ notpat    notpat niye diye soran olursa bazı yamalar exe veya dll içinde değildir ve bunlar not defteriyle açılabilir düzenlenebilir..

örneğin kendi yama yaptığım bi programdan alıntı vereyim (mixcraft 6 ) program files içindeki kurulum yerinde languges diye klasör var içindeki dosyaları notpat la açın düzeltin alın size yama ayrıca rar dosyasıyla da otomatik kurulum haline getirdiniz mi sizden ustası yok ..

samtrat geri döndü bundan sonra bende elimden gelen paylaşımları yapmaya çalışacağım herkese hayırlı forumlar...

en iyisi bence pe explorer özellikleri çok hatta program üzerinde yamadan daha fazlasını da yapabiliyorsunuz..

istediğiniz resmi değiştirme veya ekleme istediğiniz butonu kaldırma... ama unutmayın program ingilizce ... türkçe değil ingilizce kullanaırsanız ileride avantajını görürsünüz link vermiyorum her yerde var zaten... kendi kayığınızı kendiniz çekmezseniz hiç bir yere gidemezsiniz... benim gibi herşeye merak ederseniz başınıza gelmeyen kalmaz... istek ve bilgi almak isteyen olursa bende yardımcı olmaya çalışırım

yama programları

Resource Hacker

PE explorer

++ notpat    notpat niye diye soran olursa bazı yamalar exe veya dll içinde değildir ve bunlar not defteriyle açılabilir düzenlenebilir..

örneğin kendi yama yaptığım bi programdan alıntı vereyim (mixcraft 6 ) program files içindeki kurulum yerinde languges diye klasör var içindeki dosyaları notpat la açın düzeltin alın size yama ayrıca rar dosyasıyla da otomatik kurulum haline getirdiniz mi sizden ustası yok ..

samtrat geri döndü bundan sonra bende elimden gelen paylaşımları yapmaya çalışacağım herkese hayırlı forumlar...

yama programları

Resource Hacker

PE explorer

Arkadaslar Türkçe yama yapımını anlatan bu vıdeomda cok kapsamlı bı anlatım olmadı ama mantıken anlatmaya calsıtım ve bıldıgım kadarıyla

Türkçe Yama yı yaparken en cok kullanacagınız ana program Resource Hacker Programıdır Vıdeo yu ızlemeden once programı bulmanızı tavsıye ederım ve bı tane sozluk edınebılırsınız:)

ben programı tamamen Türkçeleştirmedim ama sız daha da gelıstırebılırsınız...

video rarlı halde 2.50 mb gıbı bısı acıldıgında ıse 237 mb olmaktadır hepınıze sımdıden kolay gele ınsallah yardımıcı olabılmısımdır

http://rapidshare.com/files/119619221/Tr_Yama_Yapimi.rar
Alternatif Link:
http://www.mediafire.com/download.php?uaxgmyrcmjm
bı tsk yeter laugh.gif

• 1 yıl yıl...
  • 2 years yıl...
  • 3 years yıl...