Jump to content

Ağ Bağlantılarımda Sorun Veriyor

Recommended Posts

İşletim sistemi gerçekten çook hızlı. Ben internet kafe işletiyorum. TNCTRXP SP3 yüklediğim 2 makinada bu sorunla karşılaştım. Sorun şu. Simge ekranına ağ bağlantıalrım iconu geç geliyor. Buda ağ bağlantılarıma girmesini engelleiyor. simge ekranına geldiği zaman hiç birs ıkıntı yok. Gayet başarılı ve sorunsuz. Karşılaştığım tek sorun o. Nasıl çözebilirim. Saygılarımla...

arkadaşım ben de kurdum kafeme bende senin dediğin gibi bir sorun yok açılırken simge geç falan gelmiyor ama ağ bağlantılarıma tıkladığında biraz bekletiyor açılması için bu da farkedilir derecede normalde ağ bağlantılarıma tıkladığınla ekranı görmen bir olması lazım ama bekletiyor fakat açtıktan sonra heryere giriyor sorunsuz yapılabilecek bir ayar olduğunu sanmıyorum ama diğer kafesine kuran arkadaşların yorumunu almak fena olmaz...

Evet arkadaşlar. Ağ da sorun yok. Sorun benbde şöyle aksetti. Dediğim gibi simde ekranına ağ bağlantılarım işareti çok geç geliyor. Ve o işaret gelmedende ağ bağlantılarımı görüntüleyemiyorum. İşaret geldikten sonra sıkıntı olmuyoır. Müşteriler abi bu ağı görmüyor diyorlar. Ondan muzdaribim ben. Acaba yanlış birşey mi yaptım. 2 makinamda kurulu. Sadece 2 sinde bu sorun var. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim...

• 5 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...
bende de aynı sorun var. neden böyle oluyor sp3 ten çok memnunum guvenlı. ama ağ simgesi geç geliyor ve müşteriler şikayetç,. 2 dksonra internete giriyor???

35 pc var

20 tanesinde Tnc sp3 kurulu

makineleri açtıkça bendede ağ lambası geç geliyor

20-30 saniye geç geliyor

geldikten sonra sıkıntı yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...