Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Da Nasıl Yaparım çözemedim

efsane_6868
 Share

Recommended Posts

Windows 10 da nasıl yaparım çözemedim

Mehaba arkadaşlar bende Lenova Y510 P oyuncu leptop u var aldığımda üzerinde Windows 8 vardı ben 8.1 e yükselttim bundan 1 sene önce Windows 10 indirip kurmuştum ama klavye ışıkları çalışmadı klavye ışıkları benim için çok önemli sitede çok güzel Windows 10 lar var hatta    

şimdi bunu indiriyordum durdur dedim   benim sormak istediğim Windows 10 a geçmem iyi olurmu ve driver sorunu yaşarmıyım   çünkü lenova nın kendi sitesinde y510p nin windows 10 a göre drevirları daha yüklü değil ?  ne önerirsiniz

Lenovo'ya windows 10 için direkt destekli olan bazı sürücüler var,ayrıca windows 8.1  32/64 bit olan sürücüler rahat şekilde kullanabilirsiniz sorun yaratmayacağı kanaatindeyim. 

Bahsi geçen lenovo y510p modeline ait site adresi.

Kaynak site: 

Sürücüleri online olarak otomatik şekilde uygun olanını yüklemek için

Please register to see this content.
kullanabilirsinizde kendim kullanıyorum sorunsuz hızlı bir yükleyici ve yedekleme vs.

Sitesinden kısa bir_inceleme yaparken ekran görüntüsü:

Spoiler

808d8414945.gif

Kolay gelsin. :) 

Orjinal sürücü dosyasınına sağ tıklayarak "Uyumluluk sorunu giderme" ile denediniz mi?

Sürücünün çalıştığı eski Windows sürümü olarak laptopu aldığınızda yüklü dediğiniz Windows 8'i seçerseniz muhtemelen çalışması gerekir. Denemenizi tavsiye ederim.