Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Msdn Windows 10 Rs6 1903 Pro 64 Bit Uefi - Hadibeolsun

hadibeolsun
 Share

Recommended Posts

TheDiffere, 1 dakika önce yazdı:

Hocam elinize sağlık. Bu son çıkan sürüm güncelleme alıyor mu? sorunsuz mu eğer öyleyse el değmemiş isoyu çekip format atmak istiyorum

Tabiki güncelleme alıyor. Sorunsuzdur. Yukarıda belirttiğim alanlar üzerinde sistem editlemesi yaptım . Yaptığım editlemeler ise gereksiz servis ve hizmetler içindir.

• Like 1

hadibeolsun, 1 dakika önce yazdı:

Tabiki güncelleme alıyor. Sorunsuzdur. Yukarıda belirttiğim alanlar üzerinde sistem editlemesi yaptım . Yaptığım editlemeler ise gereksiz servis ve hizmetler içindir.

Bende Pro lisansı yok hocam o yüzden diğer paylaştığınız iso dosyasını çekeyim orada Home vardı zaten sizin bana önerdiğiniz dosyalar ile ben ince ayar yapabiliyorum :) 

Bilgi için çok teşekkürler hocam deneyelim bakalım şu 1903 sürümü 

TheDiffere, Şimdi yazdı:

Bende Pro lisansı yok hocam o yüzden diğer paylaştığınız iso dosyasını çekeyim orada Home vardı zaten sizin bana önerdiğiniz dosyalar ile ben ince ayar yapabiliyorum :) 

Bilgi için çok teşekkürler hocam deneyelim bakalım şu 1903 sürümü 

Pro Lisansı almanıza gerek yok Digital Lisans Programları var onları kullanabilirsiniz. 

MehmetYildiz, 15 dakika önce yazdı:

Windows Search tekrar aktif yapılabiliyor mu acaba?

Devre dışı bıraktım Aktif edebilirsiniz. Windows Search kullanım amacı farklıdır bilginiz olsun. Gereksiz yere RAM belleğini tüketir.

• Like 1

Dostum, neden MSDN diyorsun.

Sen edit yapınca onun MSDN liğ kalmıyor ki.

Eğer dersen  ki ben MSDN üzerinde çalıştım,

Zaten Windows 10 ayda bir MSDN ISO yayınlıyor, modifiye yapan herkes MSDN kullanıyor.

Eline sağlık iyi işler çıkartıyorsun, 

Ama bence MSDN başlığını kullanman yanlış.

(Kııııızzz anne demeye benziyor)?

• Like 1
  • Haha 1

kocamanadam, 34 dakika önce yazdı:

Maalesef sistem güncellemelerini yapmıyor hata veriyor.KB4495666 nolu güncelleme yüklenmiyor.Bu güncellemeyle 30 olan sürüm 53 e yükselmesi gerekiyor.

güncelleme yapmıyor aynen.

Sistemi VMWare de test ettim bütün güncellemeleri alıyor. Eğer güncelleme almıyorsa bunun tek nedeni var arkadaşlar. Şudur Microsoft firması 1903 güncellemesi ile en büyük yeniliği yaptı nedir derseniz. Hatalı veya hataya sebebiyet veren Update güncellemeler ilgili bilgisayarlarda donanım sorunlarına neden olursa bunu önceden tespit edip yüklemiyor. Öncelikle bunu belirteyim. Sorun benden değil sorun microsoft'un 1903 sürümünde getirmiş olduğu yeniliktedir. Öyle her önüne gelen geçen güncelleme yapmasın ve hatalı güncellemeleri ayıklasın yüklemesin diye yenilik yapmışlar. Nerden biliyorsun bu kadar bilgiyi derseniz internette  yazılan yorumlar microsoft'un duyurduğu yenilikler ilgili bilgilerden esinlenerek yazdım.

NTLite ile Windows Update dosyalarının entegre edildiği kısımda şunu yaptım. Windows Catalog sayfasından 1903 uyumlu KB4495666 - KB4493478 Update dosyasını indirip NTLite üzerinden entegre ettim ve hiçbir uyarı ile karşılaşmadım. Bir başka 1903 uyumlu Windows Update dosyasını entegre etmek istediğimde Hata mesajı verdi ve hata mesajı veren update dosyasını NTLite üzerinden kaldırdım.

Şunu da söyleyeyim ben hiçbir zaman Windows Update ve buna bağlı Servis ve Hizmetleri kapatmam. Benim devre dışı bıraktığım yukarda yazılı olanlardır. Ezbere Download yapmayınız.

NAMIKABI, 3 saat önce yazdı:

Dostum, neden MSDN diyorsun.

Sen edit yapınca onun MSDN liğ kalmıyor ki.

Eğer dersen  ki ben MSDN üzerinde çalıştım,

Zaten Windows 10 ayda bir MSDN ISO yayınlıyor, modifiye yapan herkes MSDN kullanıyor.

Eline sağlık iyi işler çıkartıyorsun, 

Ama bence MSDN başlığını kullanman yanlış.

(Kııııızzz anne demeye benziyor)?

Haklısın ama ne yapayım bir isim bulamadım :D :D 

Edited by hadibeolsun
  • Like 2

hadibeolsun, 13 dakika önce yazdı:

Sistemi VMWare de test ettim bütün güncellemeleri alıyor. Eğer güncelleme almıyorsa bunun tek nedeni var arkadaşlar. Şudur Microsoft firması 1903 güncellemesi ile en büyük yeniliği yaptı nedir derseniz. Hatalı veya hataya sebebiyet veren Update güncellemeler ilgili bilgisayarlarda donanım sorunlarına neden olursa bunu önceden tespit edip yüklemiyor. Öncelikle bunu belirteyim. Sorun benden değil sorun microsoft'un 1903 sürümünde getirmiş olduğu yeniliktedir. Öyle her önüne gelen geçen güncelleme yapmasın ve hatalı güncellemeleri ayıklasın yüklemesin diye yenilik yapmışlar. Nerden biliyorsun bu kadar bilgiyi derseniz internette  yazılan yorumlar microsoft'un duyurduğu yenilikler ilgili bilgilerden esinlenerek yazdım.

Şunu da söyleyeyim ben hiçbir zaman Windows Update ve buna bağlı Servis ve Hizmetleri kapatmam. Benim devre dışı bıraktığım yukarda yazılı olanlardır. Ezbere Download yapmayınız.

Haklısın ama ne yapayım bir isim bulamadım :D :D 

tam aradığım açıklama. Windows 10 da ss2 ve ss3 kartları yüklediğimde her güncellemeden sonra ya mavi ekran veriyor ya da driver yüklenmiyordu. Herşey için teşekkürler @Hadibeolsun bravo ?

Edited by Bay_RC

Şunu da söyleyeyim RS 5 mi RS 6 mı derseniz RS 5 derim.  Boşuna RS 6 paketi yayınladılar. Adam akıllı RS 5'in üzerine ufak bir güncelleme ile RS 6 da yapılabilirdi. 

Ben RS 6'nın getirdiği tek güzel yenilik olarak Update - Donanım uyumluluğu diyorum.

• Like 1

kocamanadam, Bir saat önce yazdı:

Sadece sizin verdiğiniz sürümü yüklemedim.Daha önce yine aynı sürümü yükledim,Update yaptı ve sürüm 53 e yükseltti.Sorun Microsoftta değil,bence sizde.

Sizin güncelleme aldığınız Windows Sisteminde Windows Defender Aktif mi?

İlgili Update dosyasına bağlı hata mesajlarını araştırdım Defender ve .Net 3.5 dan vermektedir. Benim yaptığım Sistem de .Net 3.5 Aktif Program Ekle Kaldırdan Tiklerini Aktif durumuna da getirebilirsiniz.  Defender'dan kaynaklanan hata olabilir çünkü benim yaptığım sistem de Windows Defender Kapalı ve Devre Dışı. Defender'dan kaynaklanan hata da verebilir. 

Herşeye ön yargılı olmayalım. Ben Update yapan servislerine dokunmam. 

Heee Microsoft tarafından yayınlanan update dosyaları benim kapattığım bir servis veya hizmet üzerine gelirse herhalde hata mesajı verir. Çünkü o servisi ve o servise bağlı klasörü bulamadığından kaynaklanıyor.

Windows Defender'ı seven kaç kişiyiz :D O yüzden Defender'a gıcığım gıcık olduğumdan dolayı Kapattım.

Edited by hadibeolsun
  • Sad 1

@kocamanadam  Sistem Editlemesi yapmadığım Normal hiç dokunulmamış Windows ISO kalıbından PRO versiyonunu yükledim Bütün Güncelleştirmeleri yaptı hatta senin dediğin o güncelleştirmeyi de yaptı. 

Sıkıntı demeyelim de aradaki fark şu WİNDOWS DEFENDER olayı. Ben Defender'ı kapattığımdan dolayı İlgili Update Güncellemesini almamış sorun bundan kaynaklanıyor.

Please register to see this content.

Edited by hadibeolsun
  • Thanks 1

kocamanadam, 14 dakika önce yazdı:

Bir kere bu kadar uğraşıp sonrada bana cevap yazdığın için sana minnettarım.Ne kadar hoşgörülü bir insansın,teşekkür ederim.Güncelleme yapmasa da senin sistemini kullanacağım.?

:) Ağabey izin vermiyor google drive indiremedim:( dolaşırken sitelerde edge browser çıkmış deniyorum çok hızlı ve işlemciyi yormuyor dene istersen selamlar.. 

Please register to see this content.

• Thanks 1

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...