Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Msdn Windows 10 Rs6 1903 Pro 64 Bit Uefi - Hadibeolsun

hadibeolsun
 Share

Recommended Posts

Sistemi indirdim denedim ve kurdum. Sistem de genel itibariyle gereksiz olan bütün servisler kapalı defender vs. ama ben kurulumdan sonra sıkıntı yaşadım. Mesela ekran kartı driverini kurduğum zaman ekranın kırmızı olması, başlat butonuna tıkladığımda başlat menüsünün gelmemesi, oyun yükleyip açmaya çalıştığımda sürekli dll hatası vermesi ve açıldıktan sonrası FPS drop ve oyun sesinin kısa kısa titrermiş gibi kesilmesi FPS nin 23 de takılı kalması. Ekran kartım RX460, İşlemci İ3 4130 yani böyle olmaması lazım açtığım oyunlar da belli Crysis 3 ve ETS 2. Em son AMD sürücü kurulu. Sorun benim sistemimde mi yoksa işletim sisteminde ? 

BaverGezer, 3 saat önce yazdı:

Sistemi indirdim denedim ve kurdum. Sistem de genel itibariyle gereksiz olan bütün servisler kapalı defender vs. ama ben kurulumdan sonra sıkıntı yaşadım. Mesela ekran kartı driverini kurduğum zaman ekranın kırmızı olması, başlat butonuna tıkladığımda başlat menüsünün gelmemesi, oyun yükleyip açmaya çalıştığımda sürekli dll hatası vermesi ve açıldıktan sonrası FPS drop ve oyun sesinin kısa kısa titrermiş gibi kesilmesi FPS nin 23 de takılı kalması. Ekran kartım RX460, İşlemci İ3 4130 yani böyle olmaması lazım açtığım oyunlar da belli Crysis 3 ve ETS 2. Em son AMD sürücü kurulu. Sorun benim sistemimde mi yoksa işletim sisteminde ? 

Önceki paylaştığım RS 5 Sürümünü kurup dener misin.

• Like 1

hadibeolsun, 10.05.2019 - 15:02 yazdı:

Önceki paylaştığım RS 5 Sürümünü kurup dener misin.

Yok başkan sistem güzel beğendim yeni ve sağlam sürümünü beklicem şuan MOTUN hocamızın hazırladığı Windows 7 yi kullanıyorum bana Windows 10 dan daha iyi ve seri geliyor her zaman Windows 7. Yine de beklemedeyim kararlı sürüm için. Ellerine sağlık.

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...