Jump to content
TNC-TR
hadibeolsun

Msdn Windows 10 Rs6 1903 Pro 64 Bit Uefi - Hadibeolsun

Recommended Posts

Bu konu içerisinde yorum bırakan veya konuya bakıp geçen Arkadaşlar olumlu olumsuz her türlü eleştirel yorumlarınız için öncelikle Teşekkür ederim. Kimilerine göre sorunsuz kimilerine göre sorun olduğunu belirtmişsiniz eyvallah.

Mayıs ayında MSDN Final sürümü tamamen yayınlandığında sizlere STABİL çalışabilen sistem hazırlamayı düşünüyorum. Bu STABİL sistemi gelin beraber hazırlayalım. Ne dersiniz?

Gereksiz Servis ve Hizmetler varsa ( benim bilmediğim ) veya buna benzer birtakım ayarlar Lütfen bu konu altında düşüncelerinizi paylaşınız. Bende ona göre hareket edeceğim.

• Like 3

Bence geç alınmış ama doğru bir karar.

Preview, insider gibi sürümler standart ev kullanıcısına uymaz. Yani paylaşıma gelmez.

Sorun istemiyorsan, herkes memnun kalsın istiyorsan (daha önceki paylaşımın gibi) Final sürümü bekle, acele etme  çalışmanı bitir ve kendini göster.

Çalışmana MSDN adı verme. (MSDN kız demektir, ellenmemiş demektir-Sen modifiye yapınca, elleyince o artık MSDN değildir😜)

Son söz  çalışmana 3. parti hiç program ekleme.  (belki winrar)

Şimdiden teşekkür ederim, klavyene, ellerine sağlık.

• Like 2
  • Thanks 1

@NAMIKABI ya katılıyorum. Final sürümü üzerinde çalışma yaparsan daha stabil ve kullanışlı bir işletim sistemi ortaya çıkacağını düşünüyorum. Gereksiz servis olarak ben OneDrive hiçbir şekilde kullanmıyorum. Skype v.b bir şekilde kullanılma ihtimali olan servislerin kaldırılmasını da pek doğru bulmuyorum. Bazen tekrar yüklemek istediğimizde çok büyük sıkıntılara sebep olabiliyor...

• Like 1

Bu sürüm rs5 teki gibi büyük bir aksilik çıkmazsa birkaç CU alacak ve RTM olacak gibi görünüyor: çıktığından beri ana bilgisayarımda kullanıyorum bende herhangi bir bug olmadı

Edited by efe34

datron24, 1 saat önce yazdı:

mrb   kurulumu yaptım ama    programların ikonun  üstünde mavi   kalkan   işareti var    nasıl kaldırırım

Video açıklamasında ilgili dosyası mevcuttur.

• Like 3

Technopat Sitesinden İndirdiğim MSDN Windows 10 1903 PRO şuan test aşamasındadır.

MSDN Üyeliği olanlara 1 ay öncesinden Test etme ISO kalıbını sunmaktadırlar. Herkese açık 1903 Sürümü ise Mayıs ayında gelecektir.

Mayıs ayında Sisteminizi Format atmadan Windows Update üzerinden güncelleştirebilirsiniz.

Ya da ISO kalıbı üzerinden Sıfır format atarak da Son Güncel Sistemi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tercih Sizin

İNDİRMEK İÇİN

Spoiler
Google Drive: https://drive.google.com/uc?id=18k2zpuWUZZ3--KG_xyKpj60SfwP4sdtN&export=download
OneDrive: https://1drv.ms/u/s!ArPnhmNicyzx5EZHuinV1X1um_ry
Mega: https://mega.nz/#!bYskgQTJ!bCqY5C58v992y-pYWMnVaq7wHAMPOifO8FXF18O3pvA

SHA1: 3057ab3d635775d8c8c0e557703570c22d123af3
Dosya Boyutu: 4.25 GB

Kaynak : Please login or register to see this link.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.thumb.jpg.1fede280d5487e39e91e804582e0828f.jpg

Screenshot_4.thumb.jpg.32ab8fa235a9b06cd9bfbdb8cfae1fec.jpg

Screenshot_3.thumb.jpg.762234ed20f6c1c1e3619f9c81b152bb.jpg

Edited by hadibeolsun