Jump to content

İclone 7 (İstek)

Share

Recommended Posts

iClone 7 (İstek)

https://www.reallusion.com/

Merhaba arkadaşlar, 

Yıllardır bu programın çalışan versiyonunu elde edemedim.

Bu programı  (Windows 10 x64  için)  bulup kullanabilen var mı acaba?

ProductImg_20190402095656486.jpg

iClone is the fastest real-time 3D 

animation software

in the industry, helping you easily produce professional animations for films, previz, animation, video games, content development, education and art. Integrated with the latest real-time technologies, iClone 7 simplifies the world of 3D Animation in a user-friendly production environment that blends character animation, scene design and cinematic storytelling; quickly turning your vision into a reality.
Download Free Version

suvedeniz, 6 saat önce yazdı:

iClone 7 (İstek)

Merhaba arkadaşlar, 

Yıllardır bu programın çalışan versiyonunu elde edemedim.

Bu programı  (Windows 10 x64  için)  bulup kullanabilen var mı acaba?

Aşağıda vermiş olduğum bağlantıda, hem "Reallusion iClone Pro 7.41.2525.1" programını ve hem de gerekli olan Resource Pack'ı bulabilir ve hızlı olarak indirebilirsiniz. Bağlantı adresindeki site, daha önceden bildiğim bir yer değil. Bunu belirteyim. Ben de demin indirip program kurulumunu trial olarak yaptım ve RAR dosyası içerisindeki _igetintopc.com_Fix isimli klasörde bulunan crackleri kullanarak programı tam sürüm olarak çalıştırdım. _igetintopc.com_Fix klasörü içerisindeki Readme.txt'te yazılanlara uyarak programı çalıştırmalısınız. Eğer bu şekilde yapılmazsa serialiniz sahte vb...  uyarılar yapıyormuş program. Esenlikle kalınız.

Please register to see this content.

binbey, 16 saat önce yazdı:

Aşağıda vermiş olduğum bağlantıda, hem "Reallusion iClone Pro 7.41.2525.1" programını ve hem de gerekli olan Resource Pack'ı bulabilir ve hızlı olarak indirebilirsiniz. Bağlantı adresindeki site, daha önceden bildiğim bir yer değil. Bunu belirteyim. Ben de demin indirip program kurulumunu trial olarak yaptım ve RAR dosyası içerisindeki _igetintopc.com_Fix isimli klasörde bulunan crackleri kullanarak programı tam sürüm olarak çalıştırdım. _igetintopc.com_Fix klasörü içerisindeki Readme.txt'te yazılanlara uyarak programı çalıştırmalısınız. Eğer bu şekilde yapılmazsa serialiniz sahte vb...  uyarılar yapıyormuş program. Esenlikle kalınız.

hocam çok teşekkür ederim , denedim oldu :thumbsup:

daha önceki programlarda, ya çalışmıyordu yada donarak çalışıyordu, dahası neti açınca mutlaka bloke oluyordu.

nasıl yaptığımı merak edenlere anlatayım:

1. İnternet kapatılıyor

2. Trial kuruluyor

3. Verilen klasörler program dizinine kopyalanıyor

3. Firewall'dan tüm exe.leri , hem gelen hem giden bloke ettim. (Bunun için sordum adlı sitede verilen  fab-firewall app blocker- adlı windows aracını kullandım. Pratikliği şurada , program klasörünü seçince içindeki tüm exe leri bulup ekliyor)

__________________________________________________________o____________________________________________________

Ayrıca programdan öte linkini verdiğin site (

Please register to see this content.
) için de teşekkür ederim. Programdan daha çok sevindim bu siteyle tanıştığım için. 

Siteden de bahsetmek istiyorum program arayanlar için çünkü müthiş bir site. Siteyi müthiş güzel yapan 4 özellik var benim için:

1) Sitede hemen herşey var

2) Programların son sürümleri var

3) Programları güvenlik açısından denedikten sonra yüklüyorlar göründüğü kadarıyla

4) indirme linkinden büyük boyutta ve çok hızlı iniyor.

Kolay gelsin, tekrar çok teşekkürler... 

• Like 1