Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10pe X64 1903

köylü
 Share

Recommended Posts

Ghostmlt, 29 dakika önce yazdı:

bir şey sorucam bunun üzernden windows kurulumu nasıl yapılıyor anlamadım da bilen biri yardımcı olabilir mi ?

Winnt setup programı ile Windows u kurabilirsiniz.

2.video

Edited by crasadure
  • Like 3

yancisulo320, 46 dakika önce yazdı:

Uzun süredir beklediğim bir iso kalıbıydı. Emeğin için teşekkür ederim köylü hocam. Birkaç sorum olacak, Mağaza yükleyebilir miyiz? Bir de Windows 10 güncellemelerini alacak mı ? :) Herkesin merak ettiği soruları sormakta yarar var :)

Mağaza yükleyemezsin, güncellemeleri almaz. PE sistem olduğu için..

• Editor
MehmetYildiz, 12 saat önce yazdı:

Üstad Minitool Partition Wizard programını da sisteme dahil etme şansın var mı acaba?

linkteki exeyi iso dosyasının yanında çalıştır partition wizard ekli yeni iso dosyası oluşacak yanında

Please register to see this content.

• Like 2
  • Thanks 2

ayhantoka, 21 dakika önce yazdı:

Windows isosunu klasöre çıkarmanıza gerek yok  win pe de sanal sürücüye takın ben öyle kuruyorum

winpe sanal makinada açık ken mi yoksa sadece kurulu usb takılıyken mi

ayhantoka, 12 dakika önce yazdı:

Win pe den pc  yi açın normal bir şekilde iso dosyasını win 10 pede açın sanal sürücüye takın kurulumu yapın

gerçek win 10 nasıl isoları açıyorsa 

Ben winpe kurulu flash diske entegre oluyor sanmıştım teşekkürler: ama üstad onun da bir yolunu bulur

• Editor
drjs5x, 27.04.2019 - 14:57 yazdı:

slm köylü üstad.  team 14 ü kurdum açmadı.  yönetici mod sorunu mu var veya eksik mi.

emeğine sağlık ve tşkler.

evet sistem yönetici modda açılmıyor normal kullanıcı olarak açılıyor onun için bir düzeltme vereceğim açılısta 5 saniye içinde yönetici admin modda oturum açma seceneği cıkack ekranda ayrıca düzeltmede mini tool partition wizard ve windows installer ekli(sources kalsörü içerisine koyulan herhangi bir install.wim dosyasını kurmak için) düzeltme 84 mb exe olarak  linki ekledim exeyi ilk indirdiğiniz iso dosyası yanında çalıştırınca düzenleme yapılmış ikinci bir iso dosyası daha oluşacak

Please register to see this content.

v61m24.png

5a54lz.png

8a4kRn.png

WqM4P8.png

Edited by köylü
  • Like 4
  • Thanks 2

• Editor
endera, 2 saat önce yazdı:

soruma cvp verecek var mı

tskklr

evet live  olurak direk açılır

drjs5x, 22 dakika önce yazdı:

saol üstad beklemese direkt admin olarak logon yapsa ? daha kullanışlı olmazmıydı?

direk açılmıyor scriptsi öyle ayarlamışlar

Edited by köylü

birde köylü üstad masaüstünü göster saatin yanındaki buton. masaüstünü göstere tıklıyorum. hiç bişey yapmıyor. masaüstünü göster butonu çalışmıyor.

cevap için , yardımların için emeğin için tşkler

• Editor
drjs5x, Bir saat önce yazdı:

birde köylü üstad masaüstünü göster saatin yanındaki buton. masaüstünü göstere tıklıyorum. hiç bişey yapmıyor. masaüstünü göster butonu çalışmıyor.

cevap için , yardımların için emeğin için tşkler

direk admin olarak açılışa ve masaüstünü göstere bakacağım eksikler ve istekler olursa kısa zamanda bir düzenleme daha verebilirim

edit:masa üstünü göster çalışıyor problem yok

Edited by köylü
  • Like 3