Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10pe X64 1903

köylü
 Share

Recommended Posts

köylü, 7 dakika önce yazdı:

direk admin olarak açılışa ve masaüstünü göstere bakacağım eksikler ve istekler olursa kısa zamanda bir düzenleme daha verebilirim

Windows\System32\PecmdAdmin.ini 

19.satır

MESS Switch to Administrator? @Switch to Administrator #YN *500 $Y

direkt admin hallettim.  ama masaüstünü  gösteri henüz çözemedim.

• Like 2

köylü, 28 dakika önce yazdı:

isterseniz yaparız tabiki

Hocam tabikide isteriz.

köylü, 17 dakika önce yazdı:

direk admin olarak açılışa ve masaüstünü göstere bakacağım eksikler ve istekler olursa kısa zamanda bir düzenleme daha verebilirim

• Editor
drjs5x, 34 dakika önce yazdı:

19.satır

şimdi baktım masaüstünü gösterde sorun yok çalışıyor direk admin içinde saniye yi sıfır olarak ayarlamak lazımmış veya dediğingibi ini dosyasından değiştirmek gerekiyor

Edited by köylü

drjs5x, 42 dakika önce yazdı:

19.satır

hangi programla wim i açtınız ve editlediniz

edit.gigamex mi

Edited by efe34

• Editor
efe34, 15 dakika önce yazdı:

Yaptım galiba ama admin olarak açılsın mı butonları çıktı bir şeye dokunmadım: admin olarak açılıp açılmadığını nereden anlarız?

Komut satırını açıp

whoami

komutunu girin, eğer çıktı nt authority\system şeklinde ise PE sistemde admin hesabı aktif demektir.

Edited by mephistooo2
  • Thanks 1

• Editor
efe34, 49 dakika önce yazdı:

Yaptım galiba ama admin olarak açılsın mı butonları çıktı bir şeye dokunmadım: admin olarak açılıp açılmadığını nereden anlarız?

MESS Switch to Administrator? @Switch to Administrator #YN *3000 $Y

olacak başlatta Adminisrator yazar eğer admin olarak açmışsa değilse system yazar teamviewer ekli düzeltme vereceğim olmazsa bekle

yine konuda verdiğim ilk iso dosyası yanında çalıştırın öncekinlere ilave olarak direk admin açılışı ve teamviewer eklendi

Please register to see this content.

Edited by köylü
  • Like 3
  • Thanks 1

Köylü üstad tekrar selamlar,
Farklı bi konu aktarmak isterim.
Yabancı forumlarda super lite ultra super lite vb acildurum winpeleri var. mesela 94 mb win7pe var bende .

Neden bizim tnctr üstadlarımızda böyle bi alanda çalışması olmayasın ki

Bizim üstadlarımız da pekala böyle bir win7pe hatta win10pe çalışması yapabilir.

ve inanıyorum ki bizim değerli ustalarımız çok daha güzel şeyler üretir.

94 mb win7pe ışık hızında hazır oluyor ve çoğu acil durumlarda ilaç gibi oluyor bana.

Mesela çökmüş sistemden dosya aktarmalarında olsun acelem olduğunda ki genelde hep öyle oluyor bu isoyu kullanıyorum.

Emeklerin için tekrar teşekkür üstad. gayet stabil oldu. team da sorunsuz.

İyi Çalışmalar Köylü üstad.

Edited by drjs5x
unuttuklarım eklemeler

köylü, 23.04.2019 - 17:37 yazdı:

Win10PE X64 1903

İso boyutu:782mb

link:

@köylü üstad çalışmanızı yandex e yükleyebilirmisiniz  ben indiremedim de teşekkür ederim.  elinize sağlık

edit: indirdim

Edited by serhat100

köylü, 9 saat önce yazdı:

olacak başlatta Adminisrator yazar eğer admin olarak açmışsa değilse system yazar teamviewer ekli düzeltme vereceğim olmazsa bekle

yine konuda verdiğim ilk iso dosyası yanında çalıştırın öncekinlere ilave olarak direk admin açılışı ve teamviewer eklendi

Denedim şimdi ama tepki yok yeni iso oluşmuyor.

video : 

Edited by Emre028
.

Emre028, 44 dakika önce yazdı:

video : 

sizde herhalde bir hata oldu 

köylü arkadaşın verdiği 1.exe açınca Win10PESE_x64_2 adında 2. bir iso oluşuyor 852mb olarak,  2.exe de 870mb , dediği gibi ....

Edited by 34ero

34ero, Şimdi yazdı:

köylü arkadaşın verdiği exe açınca Win10PESE_x64_2 adında 2. bir iso oluşuyor 852mb olarak ,dediği gibi ....

Diğer verdiği ilk 2 patch başarıyla eklendi halbuki. olmadı ilk verdiği isoyu en baştan çekerim uptoboxtan.

Emre028, 29 dakika önce yazdı:

Diğer verdiği ilk 2 patch başarıyla eklendi halbuki. olmadı ilk verdiği isoyu en baştan çekerim uptoboxtan.

aynen bende de 104 mb 2. exe patch işlemi yapmadı  1.vermiş olduğu exe ile işlem yaptıktan sonra 2. exe pacht işlemi yapmıyor

Edited by serhat100

• Editor
Emre028, 1 saat önce yazdı:

video : 

patch ta sorun yok kaynak olarak ilk iso dosyasını kullanmanız gerekiyor değişiklikleri devamlı ilk isoya göre yapıyorum  exeyi yeniden normal çalıştır yönetici olarak çalıştırma yine olmuyorsa muhtemelen virüs programı komut dosyasını siliyor olabilir

hammer1284, 10 saat önce yazdı:

Hocam çalışmanın ilk mesajdaki isoyu indirdim konuda yapılan yorumları yapmam gerekiyor mu? Tekrardan düzenleyip paylaşacak mısınız?

diğer arkadaşların istedikleri değişiklikleri istiyorsan son verilen düzeltmeyi uygula diğrleri lazım değilse hiç bişey yapmana gerek yok direk linktekini kullanabilirsin oda sorunsuzddur

34ero, 1 saat önce yazdı:

köylü arkadaşın verdiği 1.exe açınca Win10PESE_x64_2 adında 2. bir iso oluşuyor 852mb olarak,  2.exe de 870mb , dediği gibi ....

sanırım sende sorunsuz uygulandı düzeltme?

UZUNLAR, Bir saat önce yazdı:

köylü  üstadım,  son hali böyle mi oluyor ?    

evet  son değişiklile o şekilde oluyor fakat sen daha evvel patch yapılmış isoyu kullanmışsın sanırım ilk isoyu kullansan daha sağlılı olur

Orjinal ilk iso =  782 Mb dan   son hal  =  870 Mb  mı oluyor ?    evet boyutlarda doğru

serhat100, Bir saat önce yazdı:

aynen bende de 104 mb 2. exe patch işlemi yapmadı  1.vermiş olduğu exe ile işlem yaptıktan sonra 2. exe pacht işlemi yapmıyor

dediğim gibi exeyi direk çalıştırın yönetici hakları olmadan veya virüs programı varsa devre dışı bırakın patch yapılmış iso üzerine yaptıysanız olmaz ilk iso üzerine patchı uygulayın

Edited by köylü
  • Thanks 1

köylü, 12 dakika önce yazdı:

patch ta sorun yok kaynak olarak ilk iso dosyasını kullanmanız gerekiyor değişiklikleri devamlı ilk isoya göre yapıyorum  exeyi yeniden normal çalıştır yönetici olarak çalıştırma yine olmuyorsa muhtemelen virüs programı komut dosyasını siliyor olabilir

diğer arkadaşların istedikleri değişiklikleri istiyorsan son verilen düzeltmeyi uygula diğrleri lazım değilse hiç bişey yapmana gerek yok direk linktekini kullanabilirsin oda sorunsuzddur

sanırım sende sorunsuz uygulandı düzeltme?

evet  son değişiklile o şekilde oluyor

dediğim gibi exeyi direk çalıştırın yönetici hakları olmadan veya virüs programı varsa devre dışı bırakın

• Editor
Emre028, 7 dakika önce yazdı:

sorun çıkmaması lazım hash değerleri kontrol edermisin Emre

iso dosyası sha-1:   014cf116775c7c68480215dd1d558cab726dae54

patchexe sha-1 :     fca39fdd67c839b0cc50b7a1c32c6f8dc01eb5c6

köylü, 6 dakika önce yazdı:

sorun çıkmaması lazım hash değerleri kontrol edermisin Emre

iso dosyası sha-1:   014cf116775c7c68480215dd1d558cab726dae54

patchexe sha-1 :     fca39fdd67c839b0cc50b7a1c32c6f8dc01eb5c6

ıso değerleri tutmuyor. en baştan indireceğim şimdi. ilk iletideki linkten.

köylü, 12 saat önce yazdı:

Değerli hocam; bu 102 mb boyutlu patch dosyası direkt admin olarak açılmasını sağlamıyor yine. Direkt admin olarak açılmasını isteyen arkadaşların, PecmdAdmin.ini dosyasında "MESS Switch to Administrator? @Switch to Administrator #YN *3000 $N" satırının sonundaki N harfini, *3000 $Y olarak düzenlemeleri gerekiyor sanırım. Elinize emeğinize sağlık. Esenlikler dilerim.

köylü, 1 saat önce yazdı:

Patch başarıyla eklendi. AIO Boot'a ekleyeceğim birazdan.

Başarıyla eklendi ve boot oldu.

Edited by Emre028
.

• Editor
binbey, Bir saat önce yazdı:

Değerli hocam; bu 102 mb boyutlu patch dosyası direkt admin olarak açılmasını sağlamıyor yine. Direkt admin olarak açılmasını isteyen arkadaşların, PecmdAdmin.ini dosyasında "MESS Switch to Administrator? @Switch to Administrator #YN *3000 $N" satırının sonundaki N harfini, *3000 $Y olarak düzenlemeleri gerekiyor sanırım. Elinize emeğinize sağlık. Esenlikler dilerim.

patchı başarıyla uyguladıysan admn olarak açılır eğer açılmazsa teamviewer çalışmaz şu son haliyle admin olarak açılıyor başlattan görebilirsiniz Adminisrator yazar system yazıyorsa admin olarak açılmamış demektir

ZXbd1V.png

nQ8rGM.png

Edited by köylü
  • Like 1